nasiona marihuany

CO sie dzieje ze strona NASIONA KONOPI

Wyszukiwarka Forumowa:

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
Weźcie sie logujcie tutaj i przestańcie truć du*ę. Szczerze to ch*j nas obchodzi konkurencyjna strona... Chociaż po namyśle, nie, w sumie nie. Mnie nie obchodzi ch*j co z nimi będzie, ja to mam nadzieję, że ich dojadą i na dobre zamkną. Po co jakaś inna rodzima strona w sieci ?
Skad to soczyste nienawisci podsumowanie ? Czemu
 
K

K2

Guest

Dlaczego pytasz ? Bo trzeba dbać o swoje i dla zasady, bo mnie wk***iają tym panoszeniem się po sieci. Kolejny plus - będzie nas więcej tutaj.

W sumie, jak pomyślę to są same plusy zamknięcia nasionakonopii, ale nie sposób tego wszystkiego wymienić.

pozdro
 

Viceroy_2014

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
53
Buchów
0
Weźcie sie logujcie tutaj i przestańcie truć du*ę. Szczerze to ch*j nas obchodzi konkurencyjna strona...

Chociaż po namyśle, nie, w sumie nie. Mnie nie obchodzi ch*j co z nimi będzie, ja to mam nadzieję, że ich dojadą i na dobre zamkną. Po co jakaś inna rodzima strona w sieci ?

Z całym szacunkiem ale jak tak podchodzisz do tematu i z takim tonem to życzę Ci byś spadł z drugiej strony łóżka bo napinasz się jak 15 latek... To że są innym forum nie znaczy że są gorsi od tego... Tam też masz tam doświadczonych growerów...
Poza tym życzysz komuś co działa podobnie by dojechały go psy? Sorry, to jest czyste chamstwo...
 
K

K2

Guest
Spadałem już wielokrotnie i dalej stoję. Może i jest chamstwo ale mnie to nie interesuje. Mam na nich wy***ane. Tak jak powiedziałem liczy się tylko forum.haszysz.com

A Ciebie to interesuje co z nimi się stało ? powiedz szczerze


jak chcesz więcej profesjonalizmu niż tutaj to odwiedź sobie fora zagraniczne oni są 50 lat przed nami ,

no przed nasionami są 70 . tzn mam nadzieję że byli i nasiona są zamknięte.
 

Viceroy_2014

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2012
Postów
53
Buchów
0
Tak interesuje bo tam też czytam... Każde forum to dobre źródło wiedzy... Nie są gorsi wcale od tego forum, uwierz mi ze poziom wyrównany... Tam też są doświadczenie growerzy z zakresu out i in... Akurat w tym sporcie u nas jest wiele osób z ciekawymi "metodami" upraw czy chowania spotów.

Poza tym za pewne się zdziwisz i to zapewne zrujnuje Twoje spojrzenie na świat... Uwaga... Tak są często te same osoby co tutaj! A wiesz czemu? W celu wymiany koncepcji... I wiedz że jak zamknęli trawkę to pamiętaj że # ma podobne zabezpieczenie... :)
 

Zielonylis

New member
Rejestracja
Sty 29, 2017
Postów
2
Buchów
0
Ja tam mam ogromna fotorelacje i nie ma bata zeby to nie ruszyło z powrotem
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
ku**a panowie to tylko forum. Kilka dni jest nieaktywne, a Wy sie spuszczacie jakby to mialo zrujnowac Wasze zycie. Fotorelacje, znajomi itp to tak naprawde tylko Wasze wyimaginowane, internetowe zycie, ktore tak naprawde nie powinno miec wplywu na nic co dzieje sie w prawdziwym swiecie. Najwidoczniej sie myle, bo sracie w gacie jakby za chwile Wasz swiat mial sie przewrocic do gory nogami. Nie to forum, to inne. Kazdy siedzi tam gdzie mu lepiej, ale nie pozwolmy by to zawladnelo naszym zyciem bo bedziemy ***nieci jesli to sie stanie.

Skoro uwazacie, ze tamto forum jest lepsze to nie przychodzcie tu i nie zawracajcie nam dupy, tworzac ku**a codziennie taki sam temat. Jezeli tam jest wiecej takich jak Wy, nie potrafiacych poruszac sie po forum, zakladajacych 100 takich samych tematow itd, bez przyslowiowego "czesc" to nie zagladajcie na hasz i siedzcie w swoich 4 scianach z pelnym pampersem, ze nie dokonczycie swojej fotorelacji, bo Wasze ukochane forum jest nieaktywne.

Dziekuje i pozdrawiam.
 

Stafikofy?

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2011
Postów
97
Buchów
0
Których swoich modów tu "banujo"?

Pierwsze słyszę o czymś takim...

Ja tam nie wiem, ale na (...) podobno coś o tym słyszeli <rotfl>

Doprecyzowując, aby nie wywoływać gównoburzy niezwiązanej z tematem...
Kiedyś było tu tak, że jak miałeś odmienne zdanie od moderacji i administracji to albo nic nie pisz albo wypie****aj :freak:
I pewnie tak jest nadal, ludzie się nie zmieniają...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
to i tamto forum jest za***iste :) szkoda ze nie dziala tamto forum oby je naprawili.
 

Zielonylis

New member
Rejestracja
Sty 29, 2017
Postów
2
Buchów
0
To tez nie chodzi o to które forum lepsze czy nie tylko o ludzi z którymi jest kontakt tylko przez forum ale tez z przyzwyczajenia do samego interfejsu, panika nie potrzebna bo pewnie na dniach ruszy jak dawniej...temat zapewne powstał aby sie upewnić czy inni użytkownicy tez nie moga sie zalogowac
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Ja tam nie wiem, ale na (...) podobno coś o tym słyszeli <rotfl>

To idź tam się spytać którego moda tu zbanowali za odmienne zdanie, jak dostaniesz odpowiedź to nam opowiesz. Przy okazji jak już tam będziesz zapytaj od razu żeby ci dokładnie opisali jak powstało tamto za***iste forum, skąd się wziął pomysł na nie i jaka była strategia rozwoju :lol3:

Tylko się nie obraź jak tam ciebie zbanują za zadawanie takich pytań ; )
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
Rynce opadają jak coś sie takiego czyta chłopina pisze chój z nimi niech ich policja dojedzie...no takie grozne słowa z ust takiego chłystka?? Zrobiło by Ci to przyjemność jakby za***ali do pieca ludzi z tamtego forum? Człowiek człowiekowi wilkiem chamstwo,prostactwo i cwaniactwo bije od Ciebie jak Pan Głowacki turasa w 6 rundzie ŻAL.PL
Temat chyba powinien iść do kosza bo nic mądrego z tego nie bedzie.
 

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
To tez nie chodzi o to które forum lepsze czy nie tylko o ludzi z którymi jest kontakt tylko przez forum ale tez z przyzwyczajenia do samego interfejsu, panika nie potrzebna bo pewnie na dniach ruszy jak dawniej...temat zapewne powstał aby sie upewnić czy inni użytkownicy tez nie moga sie zalogowac
EOKLADNIE, ALE WIDZE ze rozpoczalem zelazna dyskusje, ogolnie fajnie sie czyta wiec piszcie dalej chocbyscie sie mieli pozabijac :D ja nie kumam po prostu szukalem forum i pierwsze na jakie trafilem bylo tamto i tam zostalem ale glownie dlatego ze szata jest czarna i w oczy nie wali i lubie czarny. A gdybym trafil tutaj to pewnie tutaj bym zostal. Nie oceniam co lepsze gdzie lepiej itp to glupota rzucac sie tutaj jak kibole z 2 druzyn.. Ja siedzialem tam, ale tutaj czytalem duzo bibliotek i rozne tematy ktorych tam nie bylo lub bylo malo, wiedz moglem tu douzupelnic wiedze... No nie wiem im wiecej forum tym wiecej roznych info i roznicowej uprawy. Wiec co w tym zlego ? - retoryczne pytanie ;p
 
D

DarkMessiah

Guest
Wybaczcie ale na tym forum sa ludzie ktorzy wychowywali sie w innej epoce i maja inne poglady polityczne :lol3: w obecnych czasach to i konkurencja powinna sie wspierac :) tak powstaja duze korporacje po przez fuzje rosna w sile ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół