nasiona marihuany

CO sie dzieje ze strona NASIONA KONOPI

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie bedzie juz tamtego forum, mam sprawdzone info (od samego ministra Ziobro). Wolajcie kolegow tutaj :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jak sie spinacie, ze strona z nasionami nie dziala i myslicie ze cos was spotka, to znaczy ze to sport nie dla was.
 

Szalony Alchemik

New member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
3
Buchów
0
Jak sie spinacie, ze strona z nasionami nie dziala i myslicie ze cos was spotka, to znaczy ze to sport nie dla was.
W tym rzecz że to nie strona z nasionami tylko forum, konkurencyjne do tego. Ludzie tam mają fotorelacje, archiwa, albumy, moga się bać. Fajnie jakby ktoś wyjawił co się dzieje z tamta stroną.
 
K

K2

Guest
a ch*j tam z nimi !

forum.haszysz.com 4 life !
 
Ostatnia edycja:

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
to forum tez moze zniknac, z tych samych przyczyn co tamto i bedziesz krzyczec no more forum ! :D
 
K

K2

Guest
kupię to forum za parę lat i nigdy nie zniknie, nie martw się . Mam ambitne plany.

I jeszcze raz - ch*j z tymi nasionami ! Jak ich dojechali to oznacza, ze nigdy nie powinni zaistnieć !
 
D

DarkMessiah

Guest
Nie kupisz jej ta strona jest bezcenna :D a szacowana wartosc stony to 2000zl
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
Spokojnie bez paniki chyba co roku taka akcja jest w tamtym roku też w czerwcu było wyłączone na kilka dni z przyczyn technicznych, a zresztą tutaj chyba też był problem z certyfikatem ostatnio i forum padło na jakiś czas.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Tak jak powyżej napisano - umarły NasionaKonopi coś tam, niech żyje forum.haszysz.com ! Witamy rozbitków na przyjaznym haszyszu, miejscu życiem tętniącym gdzie spotyka się elita polskich growerów. Rozgośćcie się i czujcie się tu jak u siebie w domu.

:smokee:

<shiza>

:yeahh:
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
ja jesyem z nasionakonopi to co przyjmiecie mnie do waszego forum:)?mam fr u was indoor ale z powodow technicznych musialem sciac rosline nie dlugo odpalam nastepny projekt ponownie odmiany tastego
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
ja jesyem z nasionakonopi to co przyjmiecie mnie do waszego forum:)?mam fr u was indoor ale z powodow technicznych musialem sciac rosline nie dlugo odpalam nastepny projekt ponownie odmiany tastego

Ty siedzisz tu i tu, więc po co się głupio pytasz?
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
Tak jak powyżej napisano - umarły NasionaKonopi coś tam, niech żyje forum.haszysz.com ! Witamy rozbitków na przyjaznym haszyszu, miejscu życiem tętniącym gdzie spotyka się elita polskich growerów. Rozgośćcie się i czujcie się tu jak u siebie w domu.

:smokee:

<shiza>

:yeahh:

Ni chu*a nawet jak po głowie będziecie skakać i złotem płacić to mnie nie przekupicie :lol3: Jeśli strona umarła w co wątpie to ja zdycham razem z nią w czeluściach internetów haha
 

Stafikofy?

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2011
Postów
97
Buchów
0
Witamy rozbitków na przyjaznym haszyszu,

Dobre <rotfl>
haszysz taki przyjazny "wow" banujo nawet swoich modów jak mają inne zdanie "wow" nagonka na thcthc a inny frajerski sklep nadal ma swój temat "wow"
 
K

K2

Guest
Weźcie sie logujcie tutaj i przestańcie truć du*ę. Szczerze to ch*j nas obchodzi konkurencyjna strona...

Chociaż po namyśle, nie, w sumie nie. Mnie nie obchodzi ch*j co z nimi będzie, ja to mam nadzieję, że ich dojadą i na dobre zamkną. Po co jakaś inna rodzima strona w sieci ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół