nasiona marihuany

CO sie dzieje ze strona NASIONA KONOPI

Wyszukiwarka Forumowa:

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
Hej co sie dzieje z nimi forum.nasionakonopi.pl
nie mozna od kilku dni zaladowac ?? Plicja dorwala ich ?
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
ja mam info że jakieś prace trwają i coś się z***ało :D na pewno wróci już tak kiedyś było na kilka dni zniknęło a potem te nowe szaty graficzne się pojawiły
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Mam informację z pewnego źródła że zostało zhakowane i baza danych użytkowników została przejeta przez CBŚ.
 

Lunar Shift

OneLove,OneLife,OneFate
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
225
Buchów
0
Czemu nie kupujecie z pewnych stron tylko z najbardziej przypałowych sama nazwa mnie odstrzasza :D
 

Gwint

Member
Rejestracja
Cze 19, 2017
Postów
8
Buchów
0
Pie****isz głupoty. Nasiona konopi odstrasza? A haszysz? Kolega przyszedł się zapytać, a nie konkurować która strona lepsza, bo uwierz, ze konopie lepsze np. ze wzgledu na czat i dobrą czytelność.
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Czemu nie kupujecie z pewnych stron tylko z najbardziej przypałowych sama nazwa mnie odstrzasza :D

Odezwał się najbardziej poinformowany... a nie wie, że nawet nie chodzi o sklep tylko forum :lol3:
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
konopie lepsze np. ze wzgledu na czat i dobrą czytelność.
czat u nas również funkcjonuje ale ze względów bezpieczeństwa nie każdy kto od razu założy konto ma w niego wgląd... czytelność piszesz...hmm fakt tamta stronka z pierdyljonem reklam naciupanych jak na bazarku bardziej czytelna... jak ulotka reklamowa z biedry ;)
 

Szalony Alchemik

New member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
3
Buchów
0
bardzo bym prosił o jakąś odpowiedź pełnym zdaniem na pytanie( a potem zamknięcie wątku): czy użytkownicy tego forum moga czuć się bezpiecznie
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
W dzisiejszych czasach nikt nie może czuć się bezpiecznie, gdziekolwiek by nie był
 

banany

Active member
Rejestracja
Cze 20, 2017
Postów
32
Buchów
0
ja bym zostawil, moze inni znajda ten teamt i w koncu ktos cos powie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół