nasiona marihuany

[COB 320W][coco][1,44m2] 8x Sour D. Haze Auto, 4x NL Auto, 4x BD#2xJH

Wyszukiwarka Forumowa:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Hymm ja zazwyczaj usuwam dolne kwiatostany tak żeby roślina skupiła się tylko na budowaniu dużych pojedynczych szyszek... No i tak jak pisałam - ten grow to test całego systemu, łatwiej będzie przerzucić kilka doniczek na out niż dokładać rośliny w czasie ;-)
 
R

ruski wentylator

Guest
no cos tam usun bo będzie las dzungla ostra i odbije się na plonie przez te niedoswlone srodki i doly tak jak u mnie...
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Awaria wentylatora... prawie mi się planty udusiły... Szybka przeprowadzka do średniego boxa, jakoś się udało upchnąć... Nowy wentylator zamówiony za kilka dni wracają pod COBy :)

Papu dla dziewczynek: Canna Mono Ca 75ppm, Canna Mono Mg 25ppm i mix GHE Micro i Bloom w proporcjach 1:2, całość ma obecnie 350ppm ~0,7 EC

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Sytuacja opanowana, przy okazji wizyty w sklepie po odbiór wentylatora kupiłam plastikowe kubły na wypływ ;-) W wolnym czasie połączę wszystkie rurkami silikonowymi i będzie automatyczne usuwanie nadmiaru. 16 plantów to faktycznie może być za dużo, w boxie póki co jest 12szt i zrobiło się ciasno...

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Powoli do przodu, widać różnice między najstarszym NL który wybił się ok 16 dni temu a najmłodszymi które mają około 7 dni, niedługo cały box powinien się ładnie zazielenić :)

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Szybki up:

Powoli do przodu, EC 1,2 3x dziennie z minimalnym wypływem, jak zaczną kwitnąć - zafunduję im porządne płukanie. Od jutra podlewanie będzie 4x :)

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Multifeed w akcji, 3 dni różnicy, zrobiło się dość gęsto, za jakiś tydzień-dwa powinny wejść na flo ;-)

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Ruski wentylator wygrałby zakład - przerzedziłam box do 9 roślin: 2 sour d, 3x nl i 4 bdxjh, reszta idzie wieczorem na spota :)

EC 1,4 (0,2 to Ca i Mg 1,2 to GHE Micro / Bloom w proporcjach 1:2), niektóre czerwieniejące troszkę łodygi mogą sugerować delikatne niedobory p/k ale wstrzymam się jeszcze z podnoszeniem dawki nawozu, może one takie po prostu są :)

 

takityp

Active member
Rejestracja
Sty 2, 2017
Postów
27
Buchów
0
witam, pochwalisz sie od kogo masz panel, tez bym chętnie taki zamówił sobie.
 

PaProszq

Member
Rejestracja
Lut 28, 2015
Postów
5
Buchów
0
4 razy dziennie po 1.4? Ec podlewasz? A sprawdzasz ec wyplywu? Sliczne masz kobietki
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Taki typ poszukaj a znajdziesz od kogo sam sie chwalil hehe ladnie ladnie kretka w ktorym dniu wlaczasz 2x dziennje podlanie? Roznice mega widac :) Powodzenia
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
4 razy dziennie po 1.4? Ec podlewasz? A sprawdzasz ec wyplywu? Sliczne masz kobietki


Tym razem jest to akurat 1.4, grapefruit potrzebował 0,9, inne odmiany, inne światło, inna konsumpcja. Pod COBami pożerają sporo. EC wypływu nie sprawdzam co podlewanie, sprawdzam jak dzieje się coś niedobrego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół