nasiona marihuany

[COB 320W][coco][1,44m2] 8x Sour D. Haze Auto, 4x NL Auto, 4x BD#2xJH

Wyszukiwarka Forumowa:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
W boxie zostało 5 roślin, przed weekendem ścięłam Sour Diesla, waga rano pokazywała coś ponad 40g suchego. Pozostałe planty dopiero zaczęły poważnie puchnąć - może nie będzie tak źle jak myślałam ;-) Wieczorem wstawię nowe fotki - gdzieś mi kabel od aparatu wcięło :p
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Tutaj ścinka na dniach, topy robią się twarde jak kamienie!



...a tutaj mój faworyt -Sour Diesel, roślina przed ścinka była dość spora, topy duże i puszyste ...jak w sativie :) Więc wszystko się zgadza, szybki blant upewnił mnie, że był to dobry wybór! :) Jak ktoś oczekuje przyklejenia do kanapy to nie tędy droga :D Można się za to zagubić w czasie na parkiecie :D Zdecydowanie nie jest do odmiana dla paranoików.

 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Jeden BDxJH ścięty i wysuszony, równiutkie 100g :)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Kolejna ścinka ;-)



Największa roslina BDxJH, kilka takich ładnych gałązek z niej dzisiaj ścięłam ;D
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Zbliżamy się do końca relacji, wszystkie krzaczki ścięte i ładnie się suszą, żałuję że nie wymieniłam wentylacji wcześniej, problemy z pleśnią sprowokowały wcześniejszą ścinkę niektórych roślin, a dopiero po tych które dotrwały do końca widzę jaki miały potencjał. Biorąc pod uwagę wagę mokrych topów powinnam przekroczyć 500g ale to i tak dość przeciętny wynik na takiej powierzchni... Wynik końcowy za kilka dni :)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
No to mamy 520g pierwszorzędnych topów i 50g słoik popcornu :) jestem pod wrażeniem, choć trwało to prawie 90dni, miałam duży rozrzut genów, problemy z pleśnią i niekwitnące automaty :p BD2xJH baaardzo wydajny.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
dobry wynik, ale następnym razem domagam się wincyj fotek :D
 
P

Piję Mleko

Guest
wyobraź sobie na tej powierzchni drugie 320W i drugie 520g
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Fakt, drugie 320w i dobre klony mogłoby wycisnąć max z takiej powierzchni :) robię w sumie ostatni rzut af i przymierzam się do systemu opartego w 100% na klonach :) najpierw pójdzie selekcja cream mandarine, potem jakaś sativa, sprawdzony grapefruit lub destroyer :) pewnie zrobię jeszce jakąś fototelaję w tym namiocie. Co do zdjęć - brak czasu robi swoje, może są jakies automaty ktorę robiłyby zdjęcia co dzień?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Pewnie, zależy od budżetu. Możesz dać kamerę po wifi, która będzie Ci robić zdjęcie co ile chcesz. Kamera może też być po kablu lan ( dużo tańsza).

Za około 20-25$ widziałem na aliexpress kamerę po wifi 720p/1080 więc spoko. Martwię się tylko o wilgotność ale można by ją jakoś zabezpieczyć.
 
Ostatnia edycja:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Cena nie jest jakąś zaporą - ważne żeby miała lan i apkę na androida w której mogę ustawić stałą godzinę robienia foto :)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wygodna sprawa i tez caly czas ide w strone zautomatywoania upraw. Puki co co mam przez wifi temp i operowanie gniazdkami a to juz duzo. Dodajac taka kamerke miod malina jednym slowem ;)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Można kupić bezproblemowo, nawet sterowąc góra/dół, prawo/lewo można kamerką , mając apkę na androida za śmieszne siano ;)

Przyda mi się, jak będe wyjeżdzać bo czasami sobie myślę czy jeszcze chata stoi, czy było zwarcie i płonie blok :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół