nasiona marihuany

Zestawy nawozów

Wyszukiwarka Forumowa:

Zwykły_Leniwiec

Active member
Rejestracja
Lut 9, 2016
Postów
25
Buchów
0
Brakuje mi tematu w którym byłyby w przystępny sposób podane zestawienia preparatów do hodowli, w sensie kompletnych setów, a więc nawozy, stymulatory, środki ochrony itp itd...
Proponuję aby posty w tym temacie wyglądały tak:

In/Out

GLEBA/HYDRO/KOKOS

organiczne/mineralne

spis preparatów, ich orientacyjne ceny (bez podawania marketów, growshop'ów itp!)

na koniec jakieś podsumowanie, doświadczenia z danym zestawieniem itp.

---------- Post Zaktualizowany 14:27 ---------- Data pierwszego postu 14:07 ----------

No i ja pierwszy jako przykład tego o co mi chodzi:
To był chyba white killer od GGS, 12 szt.
In, gleba - sklepowa z keramzytem i trochę kokosu

nawozy mineralne:
Zestaw HESI STARTER SOIL - 220 zł
Mikoryza uniwersalna Biopon - 18 zł
ASAHI SL 50ML - 20 zł
Plagron Green Sensation 100ml - 90 zł

Nie miałem żadnych problemów w czasie trwania całego grow, żadnych niedoborów ani nic takiego. Było parę roślin które miały fajne feno i tam topy w około pół metrowych krzaczkach były wielkości puszki po piwie i zbite jak kamienie także moim zdaniem na takim secie da się już wyciągnąć większość potencjału z danej odmiany/feno, jeśli chodzi o ilość szycztów.
Co do smaku to już znacznie gorzej, ale nie koniecznie przez jakość nawozów, bo ściąłem ciut za późno, nie robiłem flusha tylko podlewałem ostatni tydzień czystą wodą, a warunki suszenia też były dosyć słabe, no i temat wyszedł nie dobry w smaku, bardzo mocno klepiący, ale po 2 - 3 godzinach bania przechodziła w mocną zamułę.
Dzisiaj nie dawałbym kokosu do ziemi, a zamiast green sensation kupiłbym CANNA FLUSH.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Przecież w fotorelacjach każdy z reguły opisuje cały setup razem z nazwami nawozów, których będzie używał. Ba, dawki nawet podajo. I zdjęcia można oglądać... :D

Dużo jest info na temat nawozów, jak Ci się szukać nie chce toś jest zwykły leniwiec!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół