nasiona marihuany

automat vs sezon

Wyszukiwarka Forumowa:

oen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2013
Postów
297
Buchów
0
Siemasz. Sory ze tutaj w tym watku ale szkoda smiecic i robic nowy. A jak odmiany CBD ze stosunkiem thc:cbd 1:1 testowaliscie ? Szukam czegos przyjemnego i prozdrowotnego. Nie jara mnie juz palenie na za***ke. Mam pare problemow zdrowotnych i lekka nerwice. Duzo stresu ostatnio plus chu**we epizody z twardymi. Szafka stoi i czeka <peace>
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Zależy czego szukasz w paleniu. Palenie odmian z proporcją THC do CBD 1:1 nie daje żadnej satysfakcji z "fazy", to trochę jak metadon dla heroinistów. To jak mieć "za***ke" i jej nie mieć jednocześnie, zachowana idealna czystość umysłu. Czy Ci to pomoże na nerwice? No nie wiem.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Różnica w smaku, zapachu działaniu?
tak jak w temacie odczuwacie jakaś różnice miedzy auto a sezonową ?
Mowa oczywiście o porównaniu tych samych odmian
np ak vs auto ak itp,

Faktem jest, że grower który nie ma warunków do uprawy na in otrzyma z z automata na outdorze pod polskim niebem palenie na wakacje, czego nie osiągnie uprawiając rośliny pełnosezonowe. Oprócz tego rośliny pełnosezonowe biją na głowę automaty prawie pod każdym względem-zaczynając od większej ilości otrzymanego plonu na znacznie wyższej jakości kończąc.
 

Kalah

Member
Rejestracja
Lip 20, 2022
Postów
10
Buchów
0
To indyca czy sativa wywoluje te stany lekowe?
Co do stanów lekowych to uważam że ta roślina ma po prostu takie właściwości czy w skrócie przywraca w naszym organizmie równowage hormonalną energetyczna itp. i jeżeli ktoś ma jakies problemy Podświadomość i różne niestabilne w organizmie slupki hormonalne ro zìółko właśnie wykazuje u nie których takie stany jak leki paranoje jest to roślina świeta która wykorzystana w odpowiedni spośób i przede wszystkim odczytana odebrana i wywnioskowana Faza po niej przynosi dużo korzyści.Kolejną żeczą która może na ludzi także w zły sposób wpływać to zanieczyszczenia hemią które robią zniszczenie w naszym organizmie atomach komórkach.Polecam Zrozumiec fizyke kwantową i tego typu sprawy
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
Chemią czy Heniom?
Podtrzezwiejesz to i spowazniejesz.. chyba:)

Stary wątek. Pojawiło się w międzyczasie coś o wpływie "aromatu" na high. Modyfikacyjnym wpływie. Nie wiem na ile pewnie, źródło wyglądalo sensownie. Lotne terpeny.. ciekawostka ciekawa i ciekawe czy się potwierdzi. Czy nie ?

W przypadku automatów zapewne legenda o tym, że ruderalis coś miesza dalej będzie krążyła. ( Są na forum gdzieś wyniki z labu które świadczą raczej o klasycznym dziedziczeniu chemitypu jak zazwyczaj i podobnej proporcji jak standard.. w zakresie jej zmienności w wypadku chemitypu THC. Nie chce mi się szukać. Oraz wyniki prawdziwego ruderalisa, na tyle prawdziwego na ile nim być może? Chyba. Czyste chemi cbd, z zawartością jak nieselekcjonowane konopie dzikie.

Ps: fizyka kwantowa i mowa trawa ;)

Kolejny odkopany temat.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
To te z których jest zrobiona komórka. Dawniej czasach nie Smart nazywana czasem burakiem. Fajne były rozmiar, jak cegła, solidne jak 🔨.
( Nigdy nie wiem czy ktoś zjadł za dużo grzybów, czy się po prostu zjarany.. wygłupia? )

A wracając do sedna sprawy. Af teraz zapewne nic a nic nie przypominają lr#1 i kilku pierwszych pochodnych. ( I tak dalej uważam, że to nigdy się nie powinno pojawić, nie lubię ;p)

Nie ma żadnych powodów aby były słabsze. ( Przynajmniej innych niż niedopracowanie)
Szukanie w nich cech ruderalisa hipotetycznego jest raczej 100% fantazją. Nawet jeśli pierwotnie był ( o ile to nie była przemysłowa finola np. ) to po takiej ilości krzyżowań że wszystkim co się da, statystycznie jest tego tyle co domieszki neandertalczyka u każdego z nas.

Hmm. Tylko prywatną opinia.​
 
Ostatnia edycja:

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,160
Rozwiązań
1
Buchów
1,796
Odznaki
6
Jak dla mnie w ślepym teście nie da się określić które palenie jest auto a które z fotoperioda.
Tyczy się zapachu, smaku, struktury czy mocy.
Pozostałe różnice to już indywidualna kwestia co się komu bardziej podoba, co chce robić i na co może sobie pozwolić.
Sam z poprzedniego sezonu jako number one towar określam automaty spod lampy od kolegi, pokonały lampowe foto i mix outdoorowych.
 

wsq

Member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
15
Buchów
27
Kiedyś sadziłem tylko automaty. Ale z 5 lat temu posadziłem pierwszy raz sezona i do automatów już nie wrócę. Jeśli chodzi o moc to automaty potrafią też dobrze klepać, ale jeśli chodzi o jakość topa, smak , zapach to automaty nie mają podjazdu według mnie . Jest jeszcze jeden plus, jeśli coś się spapra z uprawą, to przy sezozonie da radę na spokojnie odratować, z automatem sprawa jest już nie do ogarnięcia. Moje odczucia dotyczą tylko indoor, nie mam żadnych doświadczeń z out.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół