nasiona marihuany

automat vs sezon

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
automat z pod lampy jest spoko np. cream mandarin od sweet seeds na outdorze ciężko 'zrobić' dobre palenie pleśń łatwo wchodzi i trzeba kosić szybciej, ale wiadomo nie ma jak sezonówka
 
L

Lord of Bhang

Guest
Nieraz sezon o mocy 10 THC klepnie bardziej od automata co ma np 15 wiem ze bedzie duzo hejtów ale to prawda
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nieraz sezon o mocy 10 THC klepnie bardziej od automata co ma np 15 wiem ze bedzie duzo hejtów ale to prawda

Oczywiście że tak, ale wśród sezonówek też może się tak zdarzyć. To dlatego że nie sama ilość % THC ma wpływ na moc ale i stosunek poszczególnych kannabinoidów do siebie oraz ilość, rodzaje i stosunek do siebie terpenów które też mają wpływ na działanie i moc baczki.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Oczywiście że tak, ale wśród sezonówek też może się tak zdarzyć. To dlatego że nie sama ilość % THC ma wpływ na moc ale i stosunek poszczególnych kannabinoidów do siebie oraz ilość, rodzaje i stosunek do siebie terpenów które też mają wpływ na działanie i moc baczki.

Moim zdaniem to jest spowodowane dłuższszym czasem wegetacji i flo u sezonówek niż u a utomatów, wiem śmieszek że nie chodzi tylko o thc ale także o te główne między innymi:CBd, Cbda, Cbg, Cbc,Cbdv, Thcv i jeszcze wiele innych.
 
S

sub

Guest
To dlatego że nie sama ilość % THC ma wpływ na moc ale i stosunek poszczególnych kannabinoidów do siebie oraz ilość, rodzaje i stosunek do siebie terpenów które też mają wpływ na działanie i moc baczki.

Coś mi się nie wydaje ;) Prawdopodobieństwo tego, że akurat automaty mają np: masę THCV a sezonowe z reguły nie jest w granicach zera.

Mocniej kopie więcej THC. Kopie standardowo chemotyp THC - Kopie zdecydowanie inaczej mieszany - nie kopie wcale chemotyp CBD.

Nie wierzę w żadne stosunki automatów ;) Jeszcze mniej wierzę w zawartości podawane w opisie automatów i nie tylko automatów - papier jest niezwykle cierpliwy zniesie wszystko - a rzeczywistość sobie. Mogę napisać cokolwiek przy opisie odmiany - weryfikowalność zero. Jeśli są przez palących oceniane słabiej są słabsze i tyle. A to, że ktoś napisze 18% THC przy odmianie która wyciąga w porywach 9% nie jest warte tworzenia aż tak skomplikowanych teoryj.

Jeśli zazwyczaj kopią słabiej mają po prostu mniej THC - po co szukać jakiś innych powodów. Brzytwa Okhama https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzytwa_Ockhama
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Coś mi się nie wydaje ;) Prawdopodobieństwo tego, że akurat automaty mają np: masę THCV a sezonowe z reguły nie jest w granicach zera.

Mocniej kopie więcej THC. Kopie standardowo chemotyp THC - Kopie zdecydowanie inaczej mieszany - nie kopie wcale chemotyp CBD.

Nie wierzę w żadne stosunki automatów ;) Jeszcze mniej wierzę w zawartości podawane w opisie automatów i nie tylko automatów - papier jest niezwykle cierpliwy zniesie wszystko - a rzeczywistość sobie. Mogę napisać cokolwiek przy opisie odmiany - weryfikowalność zero. Jeśli są przez palących oceniane słabiej są słabsze i tyle. A to, że ktoś napisze 18% THC przy odmianie która wyciąga w porywach 9% nie jest warte tworzenia aż tak skomplikowanych teoryj.

Jeśli zazwyczaj kopią słabiej mają po prostu mniej THC - po co szukać jakiś innych powodów. Brzytwa Okhama https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzytwa_Ockhama


Może Ci się nie wydawać. To jest nauka, kannabinoidów jest w konopiach kilkaset i na siebie wzajemnie wpływają. Tak samo na działanie kannabinoidów wpływają terpeny.
 

wwojtek019

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2017
Postów
48
Buchów
0
Zastanawia mnie jeśli chodzi o duże komercyjne uprawy np 200 roślinek pod lampami. To oni sadzą pełnosezonówki czy automaty ? Wydaje mi się że na pewno sadzą indice bo szybciej rosną są nisie i mocniej klepia mam racje ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
mocniej klepia mam racje ?

Nie masz, żadna indica mnie tak nie wy***ała z butów jak Desfran - 100% sativa, czysta psychodela nie dla amatorów. Wszystkie OG Kushe i inne badziewie może się schować.

Sadzą co mają, nie ma reguły. Prawdziwe komercyjne planty lecą z klonów, czyli automaty odpadają.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Tez nie kumam skad ten mit, ze mocno klepia tylko indyje. Dla mnie indyje sa do relaksacyjnego palenia wieczorem do bronka, zaj***ć sie jak swinia na pare godzin mozna tylko sativa, do tego paranoje, natlok i gonitwa mysli, stany lekowe itp. itd. tylko po sativach, a tu na forum kazdemu amatorowi albo komus kto ma problemy z bania zawsze sativy polecaja.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Pewnie jedyna sativa jaką palili była Easy Sativą :D
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Napalm - mi się wydaje, że to i tak kwestia dość indywidualna, mi po indyjce chce się tylko spać, palę więc okazyjnie tego typu ziółko, sativa palona z umiarem służy mi dużo lepiej (lubię aktywnie spędzać czas, zazwyczaj w plenerze), zdecydowanie unikam hybryd z dużą ilością THC, paranoja i natłok myśli w połączeniu z "przyspawaniem" do kanapy i "zaraz zejdę na zawał" to najgorszy możliwy efekt ;-)
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
To indyca czy sativa wywoluje te stany lekowe?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Sativy i hybrydy sativowe.
 

GoHan

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2017
Postów
292
Buchów
0
Hahaha kretek , z tym zawalem ... z kads to znam:p

---------- Post Zaktualizowany 13:19 ---------- Data pierwszego postu 13:16 ----------

No to wszystko jasne ... dzieki za info czasem tak mam I sie ku**a martwilem ze bedzie cza rozwod wziasc z mj :(((!!!
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Coś mi się nie wydaje ;) Prawdopodobieństwo tego, że akurat automaty mają np: masę THCV a sezonowe z reguły nie jest w granicach zera.

Mocniej kopie więcej THC. Kopie standardowo chemotyp THC - Kopie zdecydowanie inaczej mieszany - nie kopie wcale chemotyp CBD.

Nie wierzę w żadne stosunki automatów ;) Jeszcze mniej wierzę w zawartości podawane w opisie automatów i nie tylko automatów - papier jest niezwykle cierpliwy zniesie wszystko - a rzeczywistość sobie. Mogę napisać cokolwiek przy opisie odmiany - weryfikowalność zero. Jeśli są przez palących oceniane słabiej są słabsze i tyle. A to, że ktoś napisze 18% THC przy odmianie która wyciąga w porywach 9% nie jest warte tworzenia aż tak skomplikowanych teoryj.

Jeśli zazwyczaj kopią słabiej mają po prostu mniej THC - po co szukać jakiś innych powodów. Brzytwa Okhama https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzytwa_Ockhama

Na psychoaktywność konopi wpływa stosunek THC do CBD. Roślina która ma 9% THC i 0,003% CBD, będzie zdecydowanie bardziej psychoaktywna od konopi która ma 18% THC i 5% CBD. CBD neutralizuje psychoaktywne działanie THC. Dlatego odmiany CBD o stosunku THC do CBD 1 do 1, nie mają psychoaktywnych właściwości.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół