nasiona marihuany

3 x NO NAME SEZON + Open seeds Słoneczna Holandiia

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki wynik będzie z Automatów? Łącznie około 40 sztuk

  • >100

    Głosów: 0 0.0%
  • 100-200

    Głosów: 0 0.0%
  • 200-400

    Głosów: 0 0.0%
  • <400

    Głosów: 2 100.0%

  • Łącznie głosujących
    2
  • Poll closed .

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Witam
Pora dodać fotorelację=]
A w niej znajda sie:
Sezon:
3xNo name FEM
3x Critical haze OS Pestkomania
2x Maroc
Afy:
mixy WW od Pestkomani 12szt fem
10x af fem od Zawisza Czarny
30X af fem od choci
12x af reg od jimm carrey

Oczywiście było wszystkiego więcej ale ślimaki i inne zrzadzenia losu uszczupliły moje outa.
a teraz fotki:)

Nawozy to zwykle do kwiatów odpowiedniki polskich biohumusow co w raczki wpadnie i co mi się uda rozszyfrować w ich beduińskim języku(holenderskim) =]

afy mix WW



af reg


critical haze x2


NO NAME FEM sezon x 1

a tu od gory

afy od zawiszy pestki byly troche pogniecione wiec jak wyjdzie pol z nich to bedzie dobrze

afy od choci bardzo dobra kielkowalnosc

a tutaj 2 x maroc sezon 1x critical haze troche schorowany i af reg od jim carrey i 2 sezony no name

To by było na tyle=D
uwagi mile widziane;+
 
Ostatnia edycja:

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Widze masz takie same wiadra od tynku silikonowego majsterpolu jak ja :p hehe a to drugie to nie jest przypadkiem tynk artystyczny?
 
U

Usunięty 66767

Guest
O widzę skrzynkę z regami,dobra skrzynka nie jest zła.Mam same dobre doświadczenia sadzą tak więc będę zaglądał i obserwował twojej poczynania:thumright:powodzenia i pozdrawiam<peace>
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siemano

Jaka część Holandii?? Sadzisz gdzieś w terenie czy zostają na podwórku pod folią?
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Taką ładną skrzyneczke to bym sobie na balkonie postawił. Aż mi żal du*ę ściska że nie mogę.
Będę zaglądał, jak by ci się nudziło to możesz i do mnie wpaść
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Mieszkam w okolicach lelystad może kojarzysz. Zostają w szklarni w zeszłym roku zakupiłem działkę na ogródkach i mam dobre warunki bez skakania po lasach:D
A co do wiader to wiesz remontowalo się dom to się materiały z pl woziło to wiadra zostaly:D
A jak waszym zdaniem przycinać te sezony i afy czy jednak nie hmm? Porownywaliscie kiedyś taka sama odmianę przycieta i nie przycieta?
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
moim zdaniem śmiało naginaj wszystkie do ziemi, potem jeszcze raz jak odrosną albo fim od razu rób... potencjał mają niezły to i trening też się należy :p możesz z drutu zrobić kotwiczki w ziemi do których przywiążesz sznurek, a drugi koniec do łodygi i w ten sposób zrób z KAŻDYM odgałęzieniem... ja tak robie tylko zamiast sznurka akurat używam drutu, bo nie ściska tak łodygi :p kiedyś miałem jedna rosline na działce, to prawie codziennie doginałem każde odgałęzienie, które się podnosiło i wynikiem był ładny, kulisty krzak wysoki na nie więcej niż 1,5m i dał ponad 150g zbioru mimo strasznie zacienionego miejsca :p jakbym miał taką szklarnie jak ty to bym chyba w ogóle z niej nie wychodzil... hehe pozdro!
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
moim zdaniem śmiało naginaj wszystkie do ziemi, potem jeszcze raz jak odrosną albo fim od razu rób... potencjał mają niezły to i trening też się należy :p możesz z drutu zrobić kotwiczki w ziemi do których przywiążesz sznurek, a drugi koniec do łodygi i w ten sposób zrób z KAŻDYM odgałęzieniem... ja tak robie tylko zamiast sznurka akurat używam drutu, bo nie ściska tak łodygi :p kiedyś miałem jedna rosline na działce, to prawie codziennie doginałem każde odgałęzienie, które się podnosiło i wynikiem był ładny, kulisty krzak wysoki na nie więcej niż 1,5m i dał ponad 150g zbioru mimo strasznie zacienionego miejsca :p jakbym miał taką szklarnie jak ty to bym chyba w ogóle z niej nie wychodzil... hehe pozdro!

no powiem Ci ze dlugo sie schodzi za kazdym razem dluzej chyba=] czas jakos tak milej plynie w tej szklarni, ale ze wszystko mi sie nie pomiesci to i tak troche bede musial eksmitowac gdzies;)
UP
DO całej rodzinki dojdzie jeszcze 5pestek od ZOMBI ktoremu zostały z Osa Pestkomani i Anakondy
odmiany to napisze w pozniejszym czasie wiadomo ze sa to af fem WW x ...:)
Dodam tylko ze na 20 pestek z Pestkomani ktore dostałem keilkowalnosc wyniosła 100%
Niestety ale zawiodlem sie najbardziej na pestkach od zawiszy czarnego poniewaz jak wyzej napisałem peski byly uszkodzone i przykro pisac ale wyszlo z 10 tylko 3 sztuki:( ale i tak zawisza czarny jestem Ci bardzo wdzieczny za pesteczki;) takze bez spinki wszystko bedzie ok=]
pozdrawiam
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
To miałeś szczęście bo mi od Zawiszy z 10 pestek podróż przetrwało 0. Też miałem pestki osowe z pestkomani i coś tam rośnie. Jedna okazała się pusta z 15szt kiełka pusciło bodajże 13szt. Najgorzej było z Pyramide White Widow x GSG White Widow wystawiły 2mm ogonek i więcej nie wychodziło. Wrzuciłem je do ziemi i dzisiaj je będę musiał odwiedzić ponad tydzień nie byłem. Mam nadzieję że ślimaki nie zeżarły, bo sporo padało, a snacol mógł się już rozpuścić. Mam nadzieję że będzie ok.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Witam was serdecznie mały UPPP i prosba o pomoc=]
Dwa afy reg pokazały jajca wiec je wyprosiłem z miejscówek ale za to 4 pokazaly ze sa panienkami:D
I teraz mam prosbe o pomoc a nizej fotki z problemem




Jak na fotkach jeden sezon fem no name mam z nim problem jak widac na zdjeciach na lisciach ma jekies brazowe plamy i te liscie robia sie suche. Czyzby za duzo nawozu? ostatnio podsypałem jej troche azofoski jakie 2 lyzeczki stolowe moze mniej i zakupilem takie paleczki no wsadzenia do ziemi ktore podczas podlewanie sie rozpuszczaja. podlewam ja mniej wiecej co dwa dni okolo 1litr moze 1,5 z biohumusem polowa dawki.
Moze ktos ma jakis pomysl od czego moze to byc i jak jej szybko pomoc?
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
UPPPPPPPPPPPP kolejny :)
Prosze o wiecej komentujacych i pomagajacych;)
Fotki po malym lst oraz fim:)
critical haze

afy reg niektore juz to panienki

2x critical haze i 1 no name fem sezony

af
afy fem powoli rosna:)

a tu afy fem mix WW

a tutaj 2x maroc fem og kush critical haze i afy reg

zapraszam do opini i komentarzy:)
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Kolejne fotki
Krzaczki powoli ładnie rosną po trochę robię im lst i ładnie się krzacza;)
automaty ze skrzyneczki od Jim Carrey


a tutaj meszczaki które z niej wyprosiłem

critical haze x2 pestkomania i no name sezony



af fem od choci już podrosły :)


af fem ww x mixy od pestkomani na dniach trafią na spota bo już im ciasno=] 13sztuk


a tutaj mamy maroc x2 sezon lecz jeden nie da rady coś choruje tak samo jak critical haze i 4x af reg jim carrey i

i tu mam do was pytanie od kiedy lać jej burze kwiatów na kwitnienie???


Komentujcie i wypowiadajcie sie :)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak chcesz to możesz już zacząć lać w mniejszych dawkach, bo już dostrzegłem jakieś kłaki.
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Jak chcesz to możesz już zacząć lać w mniejszych dawkach, bo już dostrzegłem jakieś kłaki.

wczoraj podlalem ja biohumusem to teraz za 2 dni sama woda i dopiero ta burze kwiatów czy odrazu mozna?
 
L

Lord of Bhang

Guest
Fajne roślinki z tą burzą to bym jeszcze nie lał ale jak uwarzasz;) pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół