nasiona marihuany

Wynajem domu pod suszenie out

Wyszukiwarka Forumowa:

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Ciekaw jestem jak wyglada sprawa z wynajeciem chaty na zadupiu i suszeniu tam towaru z outa. Ostatnio rozkminialem temat z kumplem czysto teoretycznie. Bo jak ktos wali 100sezonow na kilku spotach to musi to gdzies suszyc bo chyba w mieszkaniu czy we wlasnej chacie to spore ryzyko i lepiej sobie nie "smiecic".

Do tej port suszylem temat na strychu bo nie bylo tego wiecej niz kilka malych plantow. W zrszlym oucie wyszlo prawie kilo suchego i byl mega problem zeby to posuszyc na nieocieplonym strychu i przedewszystkim z miejscem do ogarniecia bo musialem to tobic na raty. W tym roku mialem ruszac na ostro z outem ale z pewnych przyczyn musialem wyj***c za odre. Ale licze ze za rok max 2 wroce i chce juz sobie to poukladac, pokminic i pomyslec coz czym.

Jak wy to rozwiazujecie przy wiekszych uprawach?
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Mieszkasz na wsi coś takiego ? Czy Raczej miasto jak wieś to bardzo prosta jest sprawa jak się ma stare szopy i takie tematy. Wynajem chaty to nie bo będzie je**ć na około i ktoś jeszcze przyczai i może być kuku.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Wynajem chaty pod suszenie z outa, ale równocześnie pod konkretny indoor, wtedy to by miało sens.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Na Pewno zwróć uwagę żeby wymienić wszystkie możliwe wkłądki zamków. Oblukaj też wszystkie okna (głównie chodzi o jakies stare drewniane) czy nie ma jakiegoś patentu żeby można było je z zewnątrz otworzyć. Najlepiej żeby to był piętrowy dom i suszyć na górze. Na parterze ktoś mógł by próbować zaglądać a non stop spuszczona roleta mogła by wzbudzić podejrzenia. Wieś czy obrzeża to nie to samo co w mieście. Tam ludzie są bardzo ciekawscy i dociekliwi. Od razu będą plotki kto to wynajął, po co itd
 

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Wynajmowalem mieszkanie na obrzerzach ale z powodu wyjazdu musialemzrezygnowac i juz nie mam mozliwosci tam wrocic. Wynajem chaty na wsima sens oczyeiscie pomieszczenie/nia bym wyizolowal jak sie da i wentylacja przez filtr weglowy i dosuszanie. Jechanie bez filtra to glupota i ro ienie sobie problemow.
 
L

Lord of Bhang

Guest
wynajęcie mu szkania pod suszenie to pomysl z dupy sory za odkop
 

weedelec

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2017
Postów
7
Buchów
0
ja suszyłem ok 250-300g w piwnicy w bloku nikt o tym nie wiedział... drugiego dnia na wieczór było czuć dość intensywnie nawet na klatce schodowej wczoraj rano wstalem ***lem bongo i poszedlem sprawdzic czy nie robi sie plecha schodze na dol patrze drzwi otwarte klódka roz***ana a zlodziejskie k***y zawinely tylko temat... z drugiej strony jak pmysle jakby byla jakas interwencja w klatce i przyjechal by jakis kumaty pies to by bylo prze***ane. no coz za glupote sie placi nauczka na przyszlosc
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
ja suszyłem ok 250-300g w piwnicy w bloku nikt o tym nie wiedział... drugiego dnia na wieczór było czuć dość intensywnie nawet na klatce schodowej wczoraj rano wstalem ***lem bongo i poszedlem sprawdzic czy nie robi sie plecha schodze na dol patrze drzwi otwarte klódka roz***ana a zlodziejskie k***y zawinely tylko temat... z drugiej strony jak pmysle jakby byla jakas interwencja w klatce i przyjechal by jakis kumaty pies to by bylo prze***ane. no coz za glupote sie placi nauczka na przyszlosc

"zlodziejskie k***y", poważnie? Powinneś się cieszyć że nikt nie wezwał niebieskich. Skoro wiedziałeś że czuć, to czemu to tam zostawiłeś? Powiedz co ty ku**a sobie myślałeś, że nikt nie zwróci uwagi na ten zapach?
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
japie****e.com

o czym myślałeś susząc w piwnicy w bloku :O ?
przecie tam musiało ostro dawać po nozdrzach
 
R

rolnikdolpasz

Guest
wynajęcie mu szkania pod suszenie to pomysl z dupy sory za odkop

Powiem Ci, że nie do końca. Najlepiej jak Masz 100% zaufanego ziomka z domem jednorodzinnym i pozwoli Ci ususzyć u siebie. Można na większą ilość out-a wynająć jakiś garaż, czy strych, lub piwnice.

Można na 3dni przed zbiorem usunąć wszystkie duże liście, żeby było mnie fryzjera przy zbiorze.

Jak nie jest tego aż tak dużo i nie znajdziesz nic do wynajęcia, to można ususzyć w mieszkaniu w szafie. Otrymować i powiesić tak jak ubranie topami w dół. Jak by bardzo ***ało, to na noc szafę można zamknąć a w dzień wietrzyć pokój i szafę.
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
ja suszyłem ok 250-300g w piwnicy w bloku nikt o tym nie wiedział... drugiego dnia na wieczór było czuć dość intensywnie nawet na klatce schodowej wczoraj rano wstalem ***lem bongo i poszedlem sprawdzic czy nie robi sie plecha schodze na dol patrze drzwi otwarte klódka roz***ana a zlodziejskie k***y zawinely tylko temat... z drugiej strony jak pmysle jakby byla jakas interwencja w klatce i przyjechal by jakis kumaty pies to by bylo prze***ane. no coz za glupote sie placi nauczka na przyszlosc

Ręce opadają... Sami sobie przypal ruchacie Panowie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół