nasiona marihuany

Pierwsza roślinka

Wyszukiwarka Forumowa:

Asiioreek

Member
Rejestracja
Wrz 8, 2016
Postów
23
Buchów
0
Siemanko

jestem początkujący i mam pytanie czy coś z tego będzie?
liczę na jakieś porady i bez spiny! :)
trochę listki zżółkły, nie mam pojęcia co to za odmiana pestka od znajomego, nie chodzi o plon tylko początkującą naukę żeby po prostu urosła i coś może by z niej było . W dzień stoi w nasłonecznionym miejscu na noc biorę do domu.

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Wydaje mi się że jeżeli odpowiednio o nią zadbasz to Ci coś wyrośnie skoro już zaczęło rosnąć i jeżeli nasionko nie okaże się samosiejką, powiedz jeszcze ile ona ma dni, w jakiej doniczce stoi i jaką ziemie używasz?
 

Asiioreek

Member
Rejestracja
Wrz 8, 2016
Postów
23
Buchów
0
jakieś 7 dni, zwykła doniczka mała kwadratowa i przesiany czarnoziem jakoś tak. Nie jestem jakimś wielkim ogrodnikiem, ale fajnie by było trochę poznać tych sekretów :)
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
jakieś 7 dni, zwykła doniczka mała kwadratowa i przesiany czarnoziem jakoś tak. Nie jestem jakimś wielkim ogrodnikiem, ale fajnie by było trochę poznać tych sekretów :)

To jak na 7 dni to nawet dobrze wygląda, wielkość roślinki zależy od wielkości tej twojej małej kwadratowej doniczki. Żeby dobrze rosła Ci w tej ziemi to powinieneś znać ph. A żeby poznać te sekrety uprawy tych o to pięknych kwiatów to radził bym Ci usiąść wygodnie i od samego początku poczytać forum haszysz.com jak uprawia się konopie uwierz że tu znajdziesz wszystko tylko to wymaga czasu i cierpliwości.
 

Asiioreek

Member
Rejestracja
Wrz 8, 2016
Postów
23
Buchów
0
To jak na 7 dni to nawet dobrze wygląda, wielkość roślinki zależy od wielkości tej twojej małej kwadratowej doniczki. Żeby dobrze rosła Ci w tej ziemi to powinieneś znać ph. A żeby poznać te sekrety uprawy tych o to pięknych kwiatów to radził bym Ci usiąść wygodnie i od samego początku poczytać forum haszysz.com jak uprawia się konopie uwierz że tu znajdziesz wszystko tylko to wymaga czasu i cierpliwości.

ogólnie przygotowałem sobie ziemię drugą do większej doniczki jakieś 85% ziemi z pod pokrzyw i ziemi kwiatowej do tego dałem trochę nawozu naturalnego z pola i dałem troszkę styropianu będzie to dobra ziemia do donicy?
 
R

ruski wentylator

Guest
roslinka ok
ja osobiście jestem przeciwnikiem kombinowanych ziemi pol na pol z czyms, kup w sklepie ziemie biobizza lub canna , 20 litrowy worek ziemi kosztuje od 15zl w gore...
wiem co mam i jeden problem z glowy mniej ....
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Kolega napisał samo siejka wyżej. A kolega zakładający post chce sie tylko na początek nauczyć nawet jak bedzie samo sieja która dobrze wychoduje to na następny rok będZie mógł sie brac za poważną inwestycję z pewnym podejściem. Z fartem;)
 

Forma

New member
Rejestracja
Cze 11, 2017
Postów
3
Buchów
0
Kolego ja mogę wysyłać wiadomości prywatne co 25 godzin jedną :-/ dlatego prosiłem żebyś odezwał się do mnie na GG. Założenie konta to chwila a moglibyśmy porozmawiać normalnie
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Kolego ja mogę wysyłać wiadomości prywatne co 25 godzin jedną :-/ dlatego prosiłem żebyś odezwał się do mnie na GG. Założenie konta to chwila a moglibyśmy porozmawiać normalnie

O jeszcze lepiej
 

Forma

New member
Rejestracja
Cze 11, 2017
Postów
3
Buchów
0
O co chodzi?

---------- Post Zaktualizowany 18:57 ---------- Data pierwszego postu 18:55 ----------

Wszyscy się do mnie dowalaja.. Każdy z was zaczynał na forum więc naprawdę nie rozumiem dlaczego wam tak to ciężko skumac..
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
przez gg znajdę Cię w 5 min nie rozmawiaj o takich rzeczach na gg,fb,sms itp!
 

Forma

New member
Rejestracja
Cze 11, 2017
Postów
3
Buchów
0
przez gg znajdę Cię w 5 min nie rozmawiaj o takich rzeczach na gg,fb,sms itp!
To teraz ja skumałem. W sumie racja.. A powiedz mi kolego w jaki sposób mogę np zwiększyć możliwości na forum żebym mógł normalnie pisać wiadomości prywatne a nie co 25 godzin?
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
trzeba odczekac chwilke swoj zywot tutaj!takie jest prawo forum!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół