nasiona marihuany

[14 PӣAUTO/1 AUTO/+NONAME] GGS w siedmiu smakach

Wyszukiwarka Forumowa:

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Siemaneczko Witam

GGS Guerilla Gold x AK 47 Półautomat Fem (5 sztuk)
GGS Guerilla Gold x Auto Mazar Półautomat Fem (1 sztuk)
GGS Guerilla Gold x Northern Light Półautomat Fem (1 sztuk)
GGS Nepal x Hindu Kush x AK 47 Półautomat Fem (1 sztuka)
GGS Nepal x Hindu Kush x Black Cream Półautomat Fem (1 sztuka)
GGS Hindu Kush x Auto Diesel Berry Półautomat Fem (1 sztuka)
GGS Auto Northern Light x Amnesia Feminise (1 sztuka)
F2seeds AK 47 Półautomat Fem (4 sztuki gratis)
Noname z poprzednich zbiorów+pechy z palenia; hardkorowo wpierd....e by było im raźniej :lol3: (około 15 sztuk)

GGS-y wrzucone do wody 13/06/17 dzisiaj poszły na waciki, jak puszczą korzeń polecą na spoty (5x3szt) oczywiście do pojedynczych dołków :sunny:
Ziemia z wora + spotowy czarnoziem z za***istym dolomitem ;)

Nołnejmy dostały dzisiaj pierwszą dawkę biohumusa super forte agrecolu 15ml/l, za tydzień chyba dam pełną 35ml/l albo 30, a za dwa tygodnie zmienię na biohumus ekoradpolu z robaczków i będę na nim leciał do końca wega, oprócz tego za tydzień (pierwszy raz) spróbuje na nich zrobić lst.

W zanadrzu jest kuńcówka Plagron Green Sensation i chyba terra bloom :freak: (2 sezony temu prezent od jednego z forumowych braci, pucować się od kogo bo nie pamiętam :)) a w planie do kupienia jakiś nawóz na weg i flo.







jedyne zdjęcie z odpowiednim filtrem :jaraczz:






 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Niech rosna i dadza obfity plon. Tez mam spory arsenał od Grzegorza i licze ze fajne topy puszcza
Masz bucha na zachete i zapraszam rowniez do siebie
 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Szkoda gadać; duże straty, kilka jajcarzy wyrwanych, ślimaki też swoje zjadły. Póki co nie ma się co rozpisywać zobaczymy finał. Dwie panny zaczęły flo. Lane było biohumusem ekodarpol. Zdjęcia robione w odstępie ok 2 tygodni, ostatnio tydzień temu.






2 tygodnie później











---------- Post Zaktualizowany 19:42 ---------- Data pierwszego postu 19:18 ----------

Jutro podleje panny na wegu terra bloom i flo Plagron Green Sensation
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
pierwsza fota na przypale w ch*j, ale też kto by pomyślał co to jest, chyba tylko jakiś fascynat jak ja :D by do tego podszedł i przykminił, że coś nie gra.
podejrzewam, że reszta stwierdziłaby - samosieja nawet tam nie wchodze
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Super miejscówka, dużo słońca i przewiewna. Panny wyglądają na nieco głodne, czym je nawozisz?
 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Król kut*sów na pierwszym zdjęcie jest samosieja :)

Następne dwa krzaki, jednej oberwałem żółte liście bo rzucała się w oczy, zresztą chyba i tak warto oberwać.

Chcę dodać, że krzaki są w celach doświadczalnych, wszystko zostanie komisyjnie spalone.







-----------------------------------------------------------------------




-----------------------------------------------------------------------



normal_23.jpg
[/url]
 
Ostatnia edycja:

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
Witam, zdaje się, że gdzieś przepadły zdjęcia z końcówki sezonu, ale jeszcze pare dorzucę.
Wiadomo nie obyło się bez strat... Plecha zaczęła mocno wchodzić więc nie było już na co czekać...
Wszystko komisyjnie zostało spalone...
Mam prośbę do moderatorów o przeniesienie tematu do zakończonych relacji, Pozdrawiam.







 

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0

Pozostałych kilkadziesiąt zdjęć z poprzednich lat wrzucę jak rozszyfruję zapomniane hasła do archiwów rar :smoking::LOOL:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół