nasiona marihuany

Projekt po którym będę kaszlał

  • Autor wątku Usunięty 24144
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 24144

Guest
Witam wszystkich odwiedzajacych ten o to skromny projekt mojego dzieła :).
Jak zawsze nie bede zbyt duzo pisal;), nawrzucam zdjec i sie domyslajcie hehe. Pierwszy rzut mi sie troche pomieszal i nie wem zbytnio co tam jest ale reszta jak najbardziej ogarniam.
Co by tu jeszcze wam napisac... a nie bede reklamaowal producentow pestek ewentuaalnie po zbiorach powod moze jest blachy ale sie zdenerwowalem delikatnie, kupilem ok 70-80szt wyszly 52 kielki reszta do wy***ania chyba ostatni raz kupilem pestki z wyzszej pulki no ale ch*j z tym narzekaniem czas na jakies zdjecia, oczywiscie bez opisu:).




































Tą chyba obszaczał ku**a KOT






















 
U

Usunięty 24144

Guest










































Jedna mi juz kwitnie, myslalem ze to pelnosezonowa ale widocznie cos mi sie pomylilo



A teraz moje automatyczne dałniątka :D







Przepraszam za zdkjecia ktore nie sa obrocone ale program na kompie i pokazuje jako obrocone i wychodzi lipa. Pozdro! I Przeogromnych zbiorow wszystkim zycze:)
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ładne pole będę zaglądał,powodzenia i byle do :harvest:pozdro<peace>
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Kolego spota na zime sie sprzata bo mozna sobie przypalu przez to narobic. Ciekawie sie zapowiada. Sporo konkretnych projektow w tym roku wystartowalo. Oby wszystkie dotrwaly do kosy oczywiscie wlasciciela
 
U

Usunięty 24144

Guest
Ja tam kitram w zarośla i sprzątam na wiosnę a porozwalalem je przy wycinaniu zarośli i jest na zdjęciu jak jest. Dzięki za zwrócenie uwagi;). Pozdro!
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
prędzej będziesz płakał jak ci tam za ten śmietnik ochrona środowiska mandat wypisze :sunny: posprztaj trochę.
 
U

Usunięty 24144

Guest
Panowie pedanci, wszem i wobec ogłaszam że zostało wszytko sprzątnięte gdy przekopywalem ziemię.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak posprzątałeś to teraz mogę ci dać bucha <lol>
 
R

ruski wentylator

Guest
no ale czemy taki hu**wy procent wykiełkowanych ?
miałeś niefart? czy cos zle zrobiles? orginalne opakowanie?
opowiedz bez nazw jak chcesz
przyda się wielu osoba

zycze powodzenia PS. posprzątaj trochę
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
W tym roku to ogólnie wszyscy narzekają na kiełkowalność. Jedynie Grzesiu trzyma poziom. Mi od 2 osób z osa na bodajże 100 nasion wyszło 4szt z czego 2 już wyrwane bo męskie, 1 to jakiś niedobitek co nie może się wziąć za rośnięcie 1 jakoś rośnie. (od jednej osoby były to starsze nasiona) Od Grzesia na 48szt kiełka nie puściła tylko 1szt. Nasiona to trzeba umieć robić :)
 
U

Usunięty 24144

Guest
A nie wiem czemu może sprzedawcy lodówka padła:d. Musiałem się upewnić i u mnie GRASS O MATIC i GGS 100% kiełkowalnosci, ha tylko jak przesądzałem, Ggsy to zem się uwalił delikatnie joikiem i zapomnie czegoś na ślimaki sypnąć ale na szczęście wszystkich nie zjadły:). Postaram się je jakoś wyszczególnić następnym razem.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Ja już jak nawet zapomnę snacolu czy nawet szmatek i ropy to wracam się na chatę, bo już się przekonałem że nawet dzień czy dwa bez takiej ochrony i po siejkach
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ja już jak nawet zapomnę snacolu czy nawet szmatek i ropy to wracam się na chatę, bo już się przekonałem że nawet dzień czy dwa bez takiej ochrony i po siejkach
a ja tam nawet nie użyłem snacolu ani razu i nie zjadły mi nawet pół listka,wszystko zależy od spota,zauważyłem że tam gdzie nie ma zwykłej trawy to nie ma ślimaków.Ostani raz sypałem 2 lata temu jak miałem spota w innym miejscu<coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół