nasiona marihuany

co wpie****a liście?

Wyszukiwarka Forumowa:

aabbccddeeffg

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2014
Postów
133
Buchów
1
SpyPhoto_20170614_134327252.jpg


SpyPhoto_20170614_134309471.jpg


co to może być? jak z tym walczyć i czy roślina przetrwa czy już do wy***ania? chyba jakaś mała co nie? z ziemi wyszła 22.05
ku**a kilka dni temu zamówiłem sobie olejek neem aby stosować oprysk zapobiegawczo na szkodniki ale widzę że się spóźniłem :pl:
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Oglądałeś dokładnie liście dookoła i pod spodem, nie widzialeś żadnych robaczków, ani nie pokojącyh oznak, oprócz tych dziurek? Na spokojnie to zwalczysz moim zdaniem, jeśli to są przedziorki, a wydaje mi sie na 99% ze tak, to zastosuj dwa, trzy dni pod rząd oprysk preparatem i powinny się wynieść... przynajmniej tak u mnie było. Zależy, czy chcesz używać chemicznych preparatów, czy naturalnych. Ja uzywalem karate Zeon cos takiego.... "Srodki chemiczne: Warzywa i zioła opryskujemy środkiem Karate Gold, Nissorun Strong 250 SC lub Ortus 05 CS (uwaga na okres karencji!). Kwiaty - preparatami Envidor 240 SC lub Nissorun Strong 250 SC. "Zwalczanie ekologiczne: zawieszamy saszetki z dobroczynkami, Spical Plus, opaski. Warzywa i zioła opryskujemy wyciągiem z czosnku (200 g roztartego czosnku na 24 godz. zalać 3 l wody. Odcedzić i przefiltrować. Dopełnić wodą do 10 l). Kwiaty opryskujemy preparatami Afik AE lub Siltac EC." " pozdro!!!!
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
pryskaj jak najszybciej czymkolwiek na robactwo (karate zeon) żeby roślina bez stresu i krwiopijców rosła
 

guciowaty

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2011
Postów
96
Buchów
0
ewentualnie zrob sobie sam oprysk- czosnek, cebule przecisnac przez jakas prase (zebys mial sam sok), ocet i lecisz na spota. W sklepie do kupienia gotowe naturalne opryski na przedziorki/mszyce, wlasnie z tych skladnikow. Poczytaj :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół