nasiona marihuany

Co powiecie na taki zagajnik mały?

Wyszukiwarka Forumowa:

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Czekam na wypowiedzi do miejscówki.

Słońce pada co prawda nie od samiutkiego rana, ale nawet w zachmurzoną pogodę o 20.00 świeciło.
Myślę że tragedii nie będzie, pokrzywy ładne dorodne , kolorek też jaśniutki więc i gleba nie najgorsza

O tuż to :

A obok podmokłe tereny :

Środek wyspy(punkt sadzenia)

Powiem Wam że fajnie bo ta miejscówka to taka wyspa otoczona wodą nawet do kolan, i od jednej strony jest wejście i to też napatoczyć się trzeba



Te pokrzywy widać mają naprawdę potencjał, mają po około 1.5m a widać że to dopiero wszystko się tam zaczyna rozgałęziać, rośnie jeszcze w pokrzywach tych na około wyspy wykoszonej do sadzenia, plącza takiego klejącego się do spodni , mam na końcu języka jak to się nazywa ....

Jak będzie trzeba to wytnę kilka drzew i wypie****ka, problemu nie widze ;)
 
Ostatnia edycja:

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Na zdjęciach wygląda na bardzo konkretny. Nie wiemy jak jest dookoła, ale z tego co piszesz dla mnie bomba :p
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Jak grzybiarze nie mają za czym chodzić (brzozy nie widzę) i jest na zadupiu i bagnie to na pierwszy rzut oka jest ok. Nie radzę sadzić w tym miejscu wszystkich roślin, poszukaj drugiej miejscówy a zwiększysz szanse że coś zapalisz. Ty wiesz najlepiej jak to wszystko do okoła wygląda także musisz sam ocenić
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
taka nieobsadzona polana to rarytas, jak się nikt nie pałęta to można spróbować
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Jak grzybiarze nie mają za czym chodzić (brzozy nie widzę) i jest na zadupiu i bagnie to na pierwszy rzut oka jest ok. Nie radzę sadzić w tym miejscu wszystkich roślin, poszukaj drugiej miejscówy a zwiększysz szanse że coś zapalisz. Ty wiesz najlepiej jak to wszystko do okoła wygląda także musisz sam ocenić

Nie, grzybiarze tam na pewno nie zawitają, trzeba się naprawdę po krzaczorach przebijać nie mal jak Tarzan i jego ekipa, aby tam się dostać, jeszcze wszędzie pokrzyw tyle że odstrasza ludzikie odwiedziny, choć mam to na uwadze że ludzka ciekawość nie zna granic!

Musze sprawdzić jakie PH ma woda na tym podmokłym terenie, przydałaby się do podlewania roslin pozniej

Przekopałem na głębokość dwóch szpadli, podsypałem ziemią CannaTeraProffiesional (została z niedokończonej fotorelacji) Ulepiłem małe kopce wokół obsypane ziemią z wykopu i czekam aż dziewuchy podrosną chociaż do dnia 14 pod lampą, i pojadą na spota , po tygodniu będzie widać czy ładnie się wszystko sprawuje w podłożu, i idzie wysoko ku słoneczku

Mam zamiar tam posadzić:
4x Easy Stavia (Sezon)
5xDurban possion (Sezon)
2xAutomaty
 
Ostatnia edycja:

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Kolego mam podobny plener a wrecz identycznty!!!laduj tam rosliny a nie sie glupio pytasz!!! bedzie dobrze ,nikt nie zagladnie!!!
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
A co tu mówić? Przecież widać, że to miejscówka idealna, skoro sam musisz brodzić w wodzie i jest trudno dostępna. Ładuj tam ile wlezie roślin z racji tego, że już połowa czerwca, im więcej posadzisz tym więcej będziesz miał na jesień.

Ps. na tym spocie rosną dorodne pokrzywy, więc nawet nie musisz ziemi targać sklepowej.
 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
Tylko nie bierz Durbanów od DP bo będziesz miał masę hujowych pestek zamiast palenia na jesieni <lol>
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
A co tu mówić? Przecież widać, że to miejscówka idealna, skoro sam musisz brodzić w wodzie i jest trudno dostępna. Ładuj tam ile wlezie roślin z racji tego, że już połowa czerwca, im więcej posadzisz tym więcej będziesz miał na jesień.

Ps. na tym spocie rosną dorodne pokrzywy, więc nawet nie musisz ziemi targać sklepowej.


Racja rosną dorodne pokrzywki, ale ziemie postanowiłem i tak zanieść 200l mieszana Sklepowa zwykła o 5.5-6.5Ph i CannaTeraProfesional wymieszane razem.

Nie wiem czy z 3szt nie dam po prostu w samych doniczka wkopanych do dołków, dwie złączone donice 11L+9l Co Ty o tym sądzisz.. ?

---------- Post Zaktualizowany 09:02 ---------- Data pierwszego postu 08:59 ----------

Tylko nie bierz Durbanów od DP bo będziesz miał masę hujowych pestek zamiast palenia na jesieni <lol>

Za późno mam już 5pestek Durbanów od DP ;/ i powiem Wam szczerze pierwszy raz się zawiodłem na Firmie Dutch Possion, bo zamówiłem 5szt w paczce a co się okazało były tylko 4 ;/ :(

Nigdy nie miałem problemów z jakimiś brakami, co do tej firmy.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Dutch Passion ja juz nie pierwszy raz sie przejechalem ,teraz stawiam tylko na swoich chlopakow!!
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Dutch Passion ja juz nie pierwszy raz sie przejechalem ,teraz stawiam tylko na swoich chlopakow!!

Nie dowierzałem sam. Stawiasz teraz tylko na swoich chłopaków, i słusznie w ludziach drzemie największa siła.


A co Vendetta powiesz na donice wsadzone w dołki z 3szt tak chce zrobić ?

Wiem że to idzie w parze z częstszym podlewaniem roślin..

Najbardziej obawiam się zbyt kwaśnej ziemi gdy będzie ona w połączeniu z ziemią ze spota, i zaczną się problemy z ph podłoża, rośliny staną, zaczną żółknąć, i mnie ch*j strzeli

A te doniczki jakbym zrobił to sam bym podlewał, ale miałbym pewność że PH podłoża nie oszaleje i nie zaczną się problemy ?

PS. Nawozy na FLo obniżają ph podłoża . Nawozy na Weg podwyższają ph podłoża. Wiesz o co mi chodzi Mordo sam kontroluje to wszystko wtedy, podlewając wodą o 6.5ph (oaza)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół