nasiona marihuany

Co powiecie na taki zagajnik mały?

Wyszukiwarka Forumowa:

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,363
Buchów
1,147
Odznaki
5
Posypiesz im raz na miesiac kilka garsci dolomitu i problem z ph sam sie bedzie rozwiazywal
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Posypiesz im raz na miesiac kilka garsci dolomitu i problem z ph sam sie bedzie rozwiazywal

Tak będzie najlepiej.


Taka moja niepewność spowodowana tym że zawsze był indoor, teraz stwierdziłem że spróbuję i pod słońcem w tym sezonie tak spokojnie dla ogarnięcia tematu, a za rok już porządnie polecieć można będzie.

PS. Tylko ja jestem takiego zdania, że z pod lampy jest najlepszy towar! HPS i STBLED miazga wtedy jest, jakość pierwsza klasa, jak dla mnie :)

---------- Post Zaktualizowany 15:48 ---------- Data pierwszego postu 11:35 ----------

Byłem dzisiaj na miejscówce i wygląda to tak:


Naprawdę jestem w szoku jak te pokrzywy tam się rozwijają.

Przygotowania najgorsze za mną już, teraz zostało wyciąć kilka drzew które zasłaniają słoneczko:




Zrobiłem dwie donice po 20l w dołkach wkopane, i 7 kopców wykopane na półtora szpadla, do których został włożony worek po każdej z opk po ziemi z dziurami na dnie, i te worki stworzyły takie donice ala, ziemia zmieszana sklepowa z Canna Terrra Profesional




Powiem tak ,teraz chce sprawdzić jak jest lepiej, żeby na next sezon wyruszyć jak''Okrutny Morderca''

-donice w dołki, ze sklepową ziemią + Canna Terra Proffesional
-dołek wyłożony folią z odpływem na dnie, i usypany kopiec z ziemią mieszaną Canna+sklep
-dołek wypełniony ziemią sklepową+ ziemią ze spota, przekopane i ulepiony kopiec
 
Ostatnia edycja:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Pokrzywy które powycinałeś najlepiej na gnojówkę przeznaczyć. Te worki na dnie moim zdaniem niepotrzebnie dawałeś bo korzenie miały by więcej miejsca. Jak będziesz regularnie dawał dolomit nie będzie problemu z ph
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Pokrzywy które powycinałeś najlepiej na gnojówkę przeznaczyć. Te worki na dnie moim zdaniem niepotrzebnie dawałeś bo korzenie miały by więcej miejsca. Jak będziesz regularnie dawał dolomit nie będzie problemu z ph


Ale są dziury na dnie takie dosyć spore, więc twierdzę że jak już naprawdę korzenie bedą chciały isc bardziej w dół, to spokojnie przejdą w tamtym miejscu. ;)

Komary tam tak ***ią że aż nie miło naprawdę, co też jest plusem :)
 
Ostatnia edycja:

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Dzisiaj miałem chwile więc postanowiłem zawitać na spota, trafiłem dobra pogodę i stwierdziłem że rozejrzę się co najbardziej zasłania słonko . I skończyło się że 6szt uwaliłem, i jest znacznie lepiej ze słoneczkiem zyskałem trochę ;)

Najchętniej to bym uwalił z 15szt ale nie można przesadzać bo przypał, widokiem z góry większa ilość uwalonych drzew będzie się rzucać, starałem się nie przesadzać he

Uwalonymi drzewami poprzysłaniałem spota wokół, a pniaki zamaskowałem błotem tymczasowo, żeby się tak nie rzucało..
 

precel1

Active member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
32
Buchów
0
Mam podobny spot, tylko że teren nie jest aż tak podmokły. 100 metrów od spota czyściutki strumyk. Pokrzywy, osty itp. rosną po 2 metry. Przygotowałem sobie takie małe zamaskowane poletko na 2-6 automatów, ale jest mały problem.
Zauważyłem w tych pokrzywach miejsce gdzie ktoś(albo zwierz) ewidentnie przechodził. Nie było wydeptane, ktoś przeszedł tu raz albo maksymalnie dwa razy. Rozejrzałem się i przy tym strumyku zauważyłem 3 planty. Są małe i zaniedbane( żadnych śladów że ktoś je przynajmniej podlewał), ale raczej nie są to samosiejki, bo mają szersze liście jak jakaś indica. Czy opłaca się ryzykować i sadzić dalej swoje rośliny? Sam spot jest niewidoczny, ale ścieżkę będę musiał wydeptać bo innego wejścia na spot nie ma. Biorę pod uwagę, że nie każdy jest uczciwy i jeśli tamte roślinki są cudze, to właściciel może zaj***ć moje ze spota.
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Powiem Ci tak , ja automatycznie odradzam sadzenia tam już, to dobrze że zobaczyłeś te planty, bo jakbyś miał włożyć tam więcej pracy to poszła by ona na marne , a tak to chociaż od razu wiesz!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół