nasiona marihuany

D N A G E N E T I C S "Lemon Skunk" x 8 szt 80x80x160 HPS400W Wings Mr.SQN

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Czy ***ie ?

Jeszcze przed przełączeniem na FLO jak nie było filtra po otworzenie chaty ***alo lepiej jak z koffa.
Teraz nie capi filtr daje radę.

Ogólnie faktycznie zapach wpada w jakaś cytrynowa nutę

NIECH OBDARZY NIECH OBRODZI
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Yo, producent podaje ile lampa ogólnie pohula ale wydajność zapewne z czasem spada zanim lampa zgaśnie na dobre, co 3-4 grow zamierzam wymieniać na nową bo koszt nie jakiś dramatyczny, a spokojniejsza głowa. pozdro
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Witam, witam.

Proszę o zajęcie miejsc...

Dzisiaj dzień 64 od ziarna i 38 flo

Znalazłem chwile czasu i przedewszystkim checi do wyciągniecia dwauch czy 3 krzaków z boksa niby nic ale sie nie chce jak cały czas k***i sie amnesie prosto z koffa... ale i tak nic nie pobija tego co zbierzesz sam.
Było kilku testerów koneserów babki i bbyli szczerze zadowoleni z efektów mojej pracy.

Pałki się zaczynają tworzyc spore wyglada to lepiej, coraz lepiej <palacz>

Jeden krzak doswiadczony cięzkimi przezyciami bardziej niz pozostałe ale jest ku**a byk i sie nie poddaje... zawsze cos palonka na plus :Smokee:
jakiś czas temu zauważyłem małe muszki w moim boksiku mysle ze to ziemiórki. nie było ich duzo ale zacząlem walke.
wybrałem zwykły lep na muchy rozwiesiłem między krzakami. złapało sie sporo tego gówna ale dokupiłem CANNA CURE zrobiłem oprysk i zdecydowanie mniej kurestwa ale i krzaki jak by troszke dostały po listkach bo delikatnie zółte koniuszki listków ale może na kliku sztukach.

Jeden najbardziej poszkodowany krzak na zdjeciach z początku nie wiem 4 chyba moze 5

gdybym był przygotowany na to jak panie podrosna efekty były by pewnie lepsze ale cóż... życie

NIECH OBDARZY NIECH OBRODZI YO :żniwa:

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Wygląda obiecująco w zasadzie pięknie kiedy będzie jakiś upek?
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemano Panowie

Jak przez kilka projektów żadnych problemów nie było tym razem skumulowały się wszystkie.

W boksie po powrocie jest jako tako

Panny puchną ale są .. Ziemiurki oraz przedziorek jak sadze po pajeczynkach. Jednego topa musiałem częściowo amputować bo pojawiła się również pleśń. Szczęście w nieszczęściu ze wyjazd nie był tydz dłuższy.

Panny były podlewane woda pod moja nie obecność. Ale nie miałem jak sprawdzić czy są jakieś szkodniki

Przed moim wyjazdem zastosowałem canna cure ale widocznie nie pomogło po powrocie pierwsze co to poleciał solidny oprysk wlasnie tym specyfikiem . Panny ładnie napuchly pomimo tylu przeciwności losu ale i tak brakuje im jakos na moje dobre dwa tyg.

Miejsce gdzie było ognisko pleśni zostało pozbawione części kwiatu i tez spryskane canna cure do końca planuje dawać boosta ale zobaczymy

Jest lekko mówiąc nie zadowolony ale jakos to będzie

Doradźcie coś jak jest co xD

Zdjęcia dodam po południu żebyście mogli zobaczyć jak wyglądają plagi PLANTATORA pierwszy raz mam taka ku**a sytuacje i nie wiem skąd to kur***wo się wzięło

Po 3 tygodniach mojej nie obecności przedzior jest wszędzie po zbiorach jak przeżyją dezynfekcja boks spirytem donic wszystkiego ku**a dezynfekcja xD cały pokój

jest czas sa zdjecia
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]


kolezka w dziale chorób radzi od razu podawac specyfik KARATE ZEON mieszkam w holce i ciezko znaleźć jak kots ma jakiś zamiennik to bedę wdzieczny za pomoc
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,034
Odznaki
4
Możesz zastosować Decis z Bayer - powinien być dostępny wszędzie :) fajne te lemon skunki. Będzie dobre palenie. Pozdro
 
L

Lansky

Guest
Na ziemiórki to woda z octem i kurkuma żeby było żółte, do tego parę kropel płynu do mycia naczyń i będzie po problemie. Zostaw talerz, pojemnik z tym do harvestu zobaczysz ile tego tam się potopi :)
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
I jak tam wygrałeś walkę z szkodnikami? Ogólnie ładnie idzie
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Raczyłem się ostatnio Lemon Skunkiem od DNA ale w wersji AUTO. Zdecydowanie jeden z lepszych auto jakie miałem okazję spróbować. Mocny, cytrusowy zapach- cytrusowy ponieważ po za samą cytryną da się wyczuć nutki innych cytrusów. ja czułem pomarańczę w tle i jak by brzoskwiniowe przebłyski nadające słodkości(tak wiem, brzoskwinia to nie cytrus). Też sobie chyba wezmę tego lemona na next grow...
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Spoko dziekuje.

Dodam coś nie długo.

:harvest::harvest::harvest::harvest:
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
siemano Ziomki !!!

Takiego mam lenia że szok ale mam tez chwile wiec jestem.
Sciete wszystko, suszy sie ładnie w boksiku - nabiera smaczku i mocy xD

Co do palenia:

Haj energetyczny nie tak jak np po kushu tzn palenie dobre do spozycia od rana. Nie zamula daje fajne odprężenie mozna isc do sklepu bez shizy ze kotos sie poczai ze jestesmy najarani :freak:załącza sie gadana cisnie sie dobra bajere mozna zalapac dobra motywacje.

Smak jak narazie nie jest jeszcze bardzo bardzo dobry ale jest dobry, faktycznie podjeżdża cytrusem ale brzoskwini tam nie wyczuwam :crazy: moze jeszcze nie ta reka <palacz> intensywnie bardzo pachnie po zgrindowaniu tego nie da sie zaprzeczyć fajnie naprawde fajnie
czuć jeszcze posmak żywicy takiego hmmmm jak by lasu czy coś <lol> tak mie sie przypomina teraz

wyglad zadowalający jednakże topy nie zabardzo zbite, tworzą całość dosyc zwarta lecz nie sa takie twarde i płene rzec można by.
dosyć ciemny żywiczny klejący

ścinka była zrobiona w momencie kiedy trichomy w wiekszości były mleczne... wczesniej niż zwykle wiec może różnica w haju inna niż zawsze w moim przypadku...

rosliny tej odmiany i od tego producenta no prawde mowiac mnie jakoś nie urzekają swoim plonem itd być moze ze wzgledu na to ze nie byłem przygotowany na ich wzrost w góre na lekki atak plesni oraz ziemiórek i pajączków. został poruszony również wątek lampy że może już wypalona wiec wymienie ja i pozostałe 3 nasiona wysadze dla porównania efektów w nastepnym grow.

sativa sativa haj fajny inny niż zwykle wzrost w gore zostałem zszokowany xD

z dwuch wczesniejszych krzakow wyszlo mi 65 g wynik łączny szacuje na 200~`250 g szału ni ma ale lepszy rydz niż nic haha :lol3:

teraz coś dla Ok-a

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

elo mordeczki do nastepnego kończącego posta w którym dam znac ile wyszło wszystkiego :harvest:
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Elo Elo

Wszystkiego wyszło + - 270g

Co tu dużo mówić

Jeden powie lipa ja powiem nauka

Na dniach nowy start nowe perspektywy nowe odmianki wiec nie nudzimy się

Z fartem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół