nasiona marihuany

2x AK 2xAK SensiGenetics 1xMoneymaker

Wyszukiwarka Forumowa:

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Zdjęcia sprzed kilku dni, na dniach w których będzie słonko postaram się zrobić oprysk z topsinu ponownie, nastepnie tydzień przed harvestem oprysk z previcour WP zależnie od tego czy plecha będzie szalała.
Podlewane w ostatnich dniach jedynie deszczami myślicie ze pryskać topy jeszcze PK 13/14 lub doglebowo ?

image~9.jpeg

image_28129~3.jpeg
 

hash9

zawsze do przodu
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
12
Buchów
0
Bracie moje MM dzis podlalem mieszanka 6 l wody z melasa pk 13/14 I ripenem. Taki eksperyment typu zobaczymy co sie stanie ma byc ladnie wiec chwile je jeszcze potrzymam ale przed deszczami Bede je plukal I cial bo topy popuchly plechy nie ma ( dzis przejzalem krzaki dokladnie )z czego jestem zadowolony bardzo I lekko w szoku mijscowka jest dobrze przewietrzona I chyba to mialo wplyw na break plechy. Porobilem kilka fotek bedzie czas to wrzuce do galerii
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Ja to będę pewnie musiał trzymać do końca października mojego MM bo dopiero puchnie, zobaczymy jak to będzie za kilka dni, bo teraz wyjeżdżam. Liczę że popuchną i będą już do ścinki :harvest:
 

hash9

zawsze do przodu
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
12
Buchów
0
A ja wczoraj bylem zmuszony sciac moje malenstwa. W niedziele bylem bylo git w wtorek wpadlem z kontrolowac I okazalo sie ze ktos odkryl spots I ukradl najwiekszego szczyta I klila mniejszych z jednego krzaka wiec scialem I suszy sie teraz pol nocy trymowalem I 3 godziny rano
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Największe kur***wo niestety, ja nie moge sie doczekać aż pójdę do moich i zobaczę co tam w trawie puchnie :D
 

hash9

zawsze do przodu
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
12
Buchów
0
No ale mam nadzieje ze ta menda co to sciela sie zatruje 4 dni przed grabierza I dodatkowo 1 dzien przed grabierza lalem ripen szkoda bo I melasa bylagrana I ladnie juz puchly
 

hash9

zawsze do przodu
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
12
Buchów
0
Ijak MM z moich 3-ech ponad 200 wyszlo szkoda ze mi ktos podkosil czesç bo bylo by wiecej a jeszcze do Listopada by spuchly. Jestem Ciekawe jak u Ciebie?
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
MM nie doszedł do końca ( nie patrzyłem trichomów, mało spuchł) Ściąłem go ze względu na pogode i fakt że ciężko mi teraz znaleźć wystarczającą ilość czasu. Zdjęć nie mam z przed cięcia, jak wróce do domu to wrzucę jedno zdjęcie z suszarki. Nie licze na kokosy, liczę na swoje jaranko a po wczesnym ścięciu sądze że będzie leciutko chillowe, czyli takie jak chce :D Oby następny sezon miał lepszą pogodę, bo będzie dupa :p hash9 masz jakieś zdjęcia swojego? :p
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Gratki ;) tak liczyłam na tego MM, że coś więcej pokażesz, no ale spoko ;) ta odmiana na pewno zagości u mnie w boxie :)
Pozdro
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Witajcie

Na początku chciałem przeprosić wszystkich za czas odpowiedzi
Z moneymakera wyszło 35g palonka luźnego ze sporą ilością małych żydków. Fazka jest częściej delikatna a czasem nie wiem czemu ale zgniata mnie. TO koniec przygody na ten rok. Do zobaczenia w następnym

Fotorelacja może trafić już do zakończonych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół