nasiona marihuany

2x AK 2xAK SensiGenetics 1xMoneymaker

Wyszukiwarka Forumowa:

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
UP

Panienki podlane samiusieńką wodą, poszedł oprysk z topsinu. Pleśńdosyć mocno zaatakowała większą panne AK-470, ale skrupulatnie każdego topka obejrzałem i myśle że do ścinki (jakoś za 2 tyg) nie będzie z nią lipy, ale wszystko zależy od pogody

Zdjęcia wpadną na dniach z zapalniczką do porównania topów. Nie chodźcie z 1% baterii na spota :spalony:

1-Ak-470 większa 7weg/7flo
2- Biodiselmass 7weg/7flo
3-AK-470 mniejsze 7weg/7flo


image~6.jpeg
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Jak lejesz wodę to dodaj chociaż melasę trzcinową lub coś organicznego. Nie przejmuj się pogodą: Topsin pomoże a jak masz coś prawie gotowe to Amistarem popraw(efekt zielonego liścia) nie zostawia białych nalotów. Trzymaj ile się da nawet jak nie spuchną to odwdzięczą się super mocą. Z fartem aby wrzesień był słoneczny i suchy.
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Prysnąłem 31.08 topsin na moje panny, ponieważ była przewidywana ładna pogoda, niestety wszystko sie spie****iło i pada ni to deszcz ni to mżawka. Problem z plechą jest ogromny, musze wiedzieć jakie są konsekwencje niezastosowania okresu karencji


Foty:

image28529~4.jpeg

image28429~5.jpeg

image28329~5.jpeg

image28229~5.jpeg
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
aparat 2 megapixelelelele ??? ?
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Czy topy podczas suszenia zwisem topy moga sie dotykać? Chodzi mi tu o to by pleśń sie nie w***ala ani nic. Warunki: sucho i chłodno.
Czy baka moze przejść zapachem garażu?
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Raczej garaż przejdzie zapachem ganji :lol:

Jeżeli jest chłodno to lepiej, żeby się nie dotykały bo będzie problem z parowaniem, a właściwie kondensacją wodą odparowującej z topów i może popleśnieć...ważna dobra wentylacja i przewiew.
 

elomordy

Active member
Rejestracja
Cze 22, 2016
Postów
29
Buchów
0
Mordo a co z Twoim Moneymakerem? Też mam jednego i nie spieszy mu się z kwitnieniem a pogoda jaka jest każdy widzi
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
UP


Długo zbierałem się do zrobienia Up'a Ale w końcu jest.

Moneymaker jako jedyny został w ogródku, Dostał dziś oprysk z topsinu za tydzień w jakiś dzień jak dziś ze słonkiem dostanie previcour WP, chyba ze pojawi się wcześniej plecha.

Moneymaker dzień 135
image281629.jpeg

image281329.jpeg

image281429.jpeg

image281229.jpeg


Pod kose trafiły AK-470
image28829~1.jpeg


Zostało mi tylko jedno zdjęcie ściętych Ak-470

image~7.jpeg


Z Biodiselmassa wyszło 20,74g suchego

image281129.jpeg


Z 2x AK-470 wyszło 41.62

image_28229~2.jpeg


AK-47 wyszło 15g
Zdjęć nie mam i ak tez nie mam ::smokee:

image~8.jpeg


image281529.jpeg


Łącznie wyszło z automatów 77.36g palonka

Jeżeli Moneymaker nie dojdzie to całego przeznaczam na masło i się nie będę z tym pie****ił :D

SMOKE REPORT

Ak-47 Wiadro dusiło w ch*j, ładnie pokuł. W smaku dałbym mu 6/10 ponieważ nie umiem opisać tego słownie.

Biodisselmass Zostawia w ustach taki słodkawy smak którego, Wiadro nie wywala z kapci, ale jest cudowne :spalony:

Ak-470 Nie paliłem go dużo ponieważ ma strasznie słaby smak (jakby ciągle było mokre. 10 dni suszył się w garażu i łodygi strzelają) Zrobie cuuring i zaktualizuje smoke report ak-470

Pragnę zaznaczyć dla wszystkich którzy będa chcieli zwrócić uwagę na trymowane topy i łodygi które nie są obcięte. Palonko jest dla mnie i taki trym mi nie przeszkadza. Hajs w kieszenie MJ w bibułce :smokee:

PIONA!
 

hash9

zawsze do przodu
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
12
Buchów
0
Zacnie Bracie moje Moneymakery urosly 2m najnizszy potem jest okolo 2,5 m Drugi I trzeci pod 3 metry podchodzi. U mnie wyszlo slonce w koncu Od wczoraj jest lepiej pryskalem tylko naturalnymi preparatami I plechy nie ma a lalo niemilosiernie. Dostaja burze kwiatow na zmiane z florovitem z dodatkniem pk13/14. I sie rozwijaja pomalu bo pomalu ale moze teraz rusza w koncu. W najgorszym wypadku pojda na ciastka. Pozdrawiam
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Ja dzis pewnie podleje mojego moneyakera woda z pk 13/14 i polifoska. Dokładnie takie samo podejście co do momeymakera jeżeli nie dojdzie
Piona
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Kwitnie sobie dalej w spokoju, ostatnio jak bylem przy nim to zapomnialem zrobić zdjęcia. Postaram sie dzis to nadrobić a jak nie to jutro ;D
 

hash9

zawsze do przodu
Rejestracja
Cze 23, 2017
Postów
12
Buchów
0
A pogoda u Ciebie jak? U mnie bylo tydzien slonca a teraz kerwa znow pada Od juz niewiem kiedy, dlugo I nie zamierza przestac ale plechy nie ma bylem dzis patrzylem wszystko git
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Plechy jak byłem ostatnio z dwa dni temu nie widziałem nic, dzisiaj lub jutro w zależności od pogody bede szedł zrobić oprysk z previcuru WP na pleche, lub jezeli nie bedzie widocznej polecę jeszcze raz topsinem. Nie moge sie doczekać kiedy dojdzie :3
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół