nasiona marihuany

2x AK 2xAK SensiGenetics 1xMoneymaker

Wyszukiwarka Forumowa:

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Drugie zdjęcie od góry, trzymam go w dłoni :p No możliwe ze źle to nazwałem :smokee:
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Wygląda na główny, no to nieumyślnie zrobiłeś topping. Nie musisz specjalnie drałować na spota, na pewno uschnie i nic z niego nie będzie, ale pojawia się dwa nowe odrosty więc spokojnie. Poczytaj sobie o tym treningu to będziesz wiedział o co chodzi
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
UP!
Po kilkudniowych nawałnicach Panienki podrosły troszeczke na naturalnej wodzie i nieduzej ilości słoneczka :)
Ak dzień 45.
Ciągle występuja białe plamki na liściach chociaż robiłem dwukrotnie oprysk z Envidoru


Zaczął już kwitnąć, planuje podsypać go polifoską oraz dodać do wody troszeczke sproszkowanej polifoski. Co mogę podać jeszcze na kwitnienie?


Ak lub noname jak juz pisałem nie pamiętam :D dzień 33



To już jakaś tradycja :D


PIONA!
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Wszyscy polecają burzę kwiatów , ja z braku tego pierwszego mam agrecol nawóz do pelargonii ( obleci z braku laku )
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
oprysk z czosnku na przędziorka :jaraczz:
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Malutki up
Małym panienką zrobione zostało LST, podlane wodą z biohumusem oraz podsypane dolomitu.
Standardowo sypnęło się troche snacolu co by ślimaki z głodu nie poginęły :lol3:
Każdy krzak dostał dodatkowo oprysk z czosnku.
Zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje, że białe plamki zniknął z liści na dobre :D
Ak został podlany wodą z polifoską oraz podsypane troszke polifoski



PS. Czy jest szansa że listki żółkną pod AK ze względu na mało ilość światła czy? To pierwsza dawka nawozu azotowego poza biohumusem

PIONA!
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
UP!

Witam wszystkich w dzisiejszym upie. Dziewczynki radzą sobie bardzo dobrze. Panienki dostały dzisiaj najprawdopodobniej ostatnią dawkę (200%) wody z biohumusem, ponieważ pojawiły się pierwsze białe włoski. AK dostał 5l wody z 5ml PK 13/14, zapomniałem wstrząsnąć przed podlaniem wode z pk, możecie mi powiedzieć czy z***ałem po całości czy tylko troszeczkę? I ogarnąłem, że jedna z panien o ile to nie ta jedna co odpadła to BIODIESEL MASS AUTO od ADVANCED seeds. I to tyle czas na fotki :D
AK dzień 59 Teraz zastanawiam się czy to na pewno przędziorek bo zobaczyłem na łodyżce malutkie (0.5-1mm) czarne robaczki.



w prawym górnym rogu widać jeden listek który już odpadł.


Moneymaker dzień 58

Możecie mnie opie****ać bo nie chciało mi się dzisiaj tego pielić, ponieważ zapomniałem rękawiczek z domu, jutro z rana postaram się to naprawić :smokee:

Nie pamiętam które to które AK, NN, BDM. Wszystkie dzień 47





Czy mogę ciągle zrobić lst tak dużemu moneymakerowi?


PIONA!
 
Ostatnia edycja:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
lst możesz i zrób czym prędzej <rotfl>

co do pk13/14 nic sie nie stało<peace>
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Czym prędzej to Ty zrób oprysk na przędziorki bratku. Pamiętaj tylko, że w przypadku jakichś susz nie podlewać za każdym razem z nawozami.

Pozdro!
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Mały up nocny

PRZĘDZIOREK POKONANY! :yeahh:


Dzieciaki dostały oprysk samą wodą lub wodą z PK 13/14. Myślę nad podlaniem roślin wodą z polifoską, ponieważ od 4 tygodni dostają samą wodę + deszczówka. Dwa tygodnie temu podsypane garstką polifoski

AK-47 Dzień 76
Widać przenawożenie. Wygląd topa wskazuje na bliski :harvest:


AUTO BIO DIESEL MASS Dzień 64
Zdjęcie robione z góry, top na samej górze zdjęcia to główny. Nie widać niedoborów

AK 470 - SENSI GENETICS Dzień 64
Brak niedoborów, ładnie kwitnie. Na oko 120-130 cm wysokości.


AK 470 - SENSI GENETICS Dzień 64
Mniejsza siostra Pani wyżej, wcześniej stała w mniej oświetlonym miejscu. Kilka liści zaczyna żółknąć, ale tak to bardzo dobrze :smokee:


W przeciągu kilku dni powinien wpaść up ze zdjęciami robionymi rano. Moneymaker w następnym upie

PIONA!
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Jak myślisz ile z tego Ci wyjdzie ?
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Wystarczająco, żeby mój portfel odpoczął :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół