nasiona marihuany

Zdjęcia robione smart fonem bezpieczne??

Wyszukiwarka Forumowa:

Zdjęcia robione smart fonem bezpieczne?

  • Tak

    Głosów: 15 33.3%
  • Nie

    Głosów: 11 24.4%
  • Chyba tak...

    Głosów: 7 15.6%
  • Wolę nie ryzykować

    Głosów: 12 26.7%

  • Łącznie głosujących
    45

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Co sądzicie o robieniu zdjęć marychy smart fonem? Ponoć mają podgląd na każde zdjęcie robione smart fonem.
Ja osobiście robię zdjęcia stara cyfrówka.
:scared-and-sweating :flashing-police-bad
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Są różne smartfony, te bardziej bezpieczne, i te mniej. Zależy czy się łączymy z sieciami itd., ale ogólnie głupio jest zabierać telefon na spota moim zdaniem.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Są różne smartfony, te bardziej bezpieczne, i te mniej. Zależy czy się łączymy z sieciami itd., ale ogólnie głupio jest zabierać telefon na spota moim zdaniem.

Również nie zabieram tel na spota, zapomnialem o tym wspomnieć.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Nie ma szans zeby ktos mial mozliwosc podgladu zdjec robionych przez cb smartfonem. Bez przesady? Po co mieliby to robic i niby w jaki sposob? Kto by codziennie ogladal miliony fotek zeby znalezc ta wlasciwa? Do tego dochodzi namierzenie adresu itd. Nie popadajmy w paranoje panowie.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Nie ma szans zeby ktos mial mozliwosc podgladu zdjec robionych przez cb smartfonem. Bez przesady? Po co mieliby to robic i niby w jaki sposob? Kto by codziennie ogladal miliony fotek zeby znalezc ta wlasciwa? Do tego dochodzi namierzenie adresu itd. Nie popadajmy w paranoje panowie.

To raczej bardziej chodzi żeby nie trzymać zdjęć na tel. Bo mogą zostać wykorzystane jak Ci psy skroją tel.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
To raczej bardziej chodzi żeby nie trzymać zdjęć na tel. Bo mogą zostać wykorzystane jak Ci psy skroją tel.


Dokładnie samo usunięcie zdjęć nic nie da bo można je łatwo przywrócić. Ja kiedyś zrzucałem foty na kompa i przeglądając foldery trafiłem na foty które dawno usuwałem (a na telefonie nie można ich było oglądać). Jeżeli bedziemy na dołku to policja nieźle może prześwietlić telefon i w razie znalezienia fot kobitek możliwość żeby naściemniać będzie praktycznie niemożliwa. Gatka że są z neta nie przejdzie bo sprawdzą że zdjęcie było wykonane z tego telefonu.
Ja zdjęcia robię tylko i wyłącznie cyfrówką i po wrzuceniu fot na kompa od razu kasuje (gdy jadę ze spota karte pamięci zawsze wyjmuje i chowam, nigdy nie wiadomo co podczas ewentualnej kontroli będą sprawdzać
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
To chyba normalne, ze nie trzyma sie takich fotek na tel, a jesli juz mozna haslo na folder zalozyc i po problemie, chociaz nie praktykuje takich rzeczy.
Co do przywracania to nie jest takie hop siup, zwykly gliniarz nie bedzie potrafil tego zrobic, zreszta jak by na to wpadl ze cos tam moglo byc? A zeby tel zajeli sie specjalisci, to juz konkretne dowody musza miec bo przypuszczam, ze z domyslow nie zawracali by sobie glowy. Ale w Polsce to wszystko jest mozliwe.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Sa tez programy ktore uwsuwaja wszelkie zdjecia nieodwracalnie , czy to z kompa czy z telefonu i jak juz usuwamy to tylko nimi i po klopocie.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
jak byś miał przypadek że nie chcesz się przyznać od kogo miałeś towar to policja może zacząć węszyć w telefonie żeby tylko bardziej udupić. Do tego nie trzeba specjalnych informatyków. Nie wiadomo na jakich chujów na komendzie trafisz.
Jakaś tania cyfrówka + karta pamięci i tyle mniej zmartwień, a mamy ich mnóstwo. U mnie wystarczyło podpiąć tel do kompa i w jakimś tam pliku były wszystkie fotki usunięte przeze mnie.Znalazłem to przez przypadek jak szukałem foty na fejsa. Zdjęcia nie zajmowały nic miejsca a można je było przeglądać.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Format tak na prawde niczego nie usuwa.

Jedyna PEWNA opcja to wielokrotne nadpisanie tego miejsca.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół