nasiona marihuany

Zdjęcia robione smart fonem bezpieczne??

Wyszukiwarka Forumowa:

Zdjęcia robione smart fonem bezpieczne?

  • Tak

    Głosów: 15 33.3%
  • Nie

    Głosów: 11 24.4%
  • Chyba tak...

    Głosów: 7 15.6%
  • Wolę nie ryzykować

    Głosów: 12 26.7%

  • Łącznie głosujących
    45

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
nagralem filmik na fonie, chce go wstawic na forum. jak/gdzie wstawic zeby bylo bez przypalu? :D
 
D

DarkMessiah

Guest
to skompresuj podziel na dwa przerob na flasha albo cos w tym stylu :D
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
mysle, ze za duzo piedolenia bedzie z tym :D
ktos cos jeszcze?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
odswiezam pytanie.. nikt nie wie nic?
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Z tego co mi wiadomo, forum posiada taką funkcję, która usuwa automatycznie wszelkie dane dotyczące zdjęcia, takie jak: lokalizacja, data i godzina wykonania zdjęcia itd. Jest to przydatne zwłaszcza dlatego, że takie zdjęcia zajmują mniej miejsca na forum i nie zaśmiecają go niepotrzebnymi informacjami. Nie można popadać w skrajności, jakby miało być coś na rzeczy, to już dawno nie jedna osoby by się na tym wyłożyła, osobiście tak robię i mam szczerze wy***ane... niech wpadają, i tak chu*a znajdą.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Z tego co mi wiadomo, forum posiada taką funkcję, która usuwa automatycznie wszelkie dane dotyczące zdjęcia, takie jak: lokalizacja, data i godzina wykonania zdjęcia itd. Jest to przydatne zwłaszcza dlatego, że takie zdjęcia zajmują mniej miejsca na forum i nie zaśmiecają go niepotrzebnymi informacjami. Nie można popadać w skrajności, jakby miało być coś na rzeczy, to już dawno nie jedna osoby by się na tym wyłożyła, osobiście tak robię i mam szczerze wy***ane... niech wpadają, i tak chu*a znajdą.

dzieki za opdowiedz, ale widzisz.. mi chodzi o filmik. bo fote wstawie do galeri i po problemie :p a video nie da rady bo za duzy rozmiar.
sa niby strony ktore wymagaja wpisania hasla, zeby otworzyc plik, ale watpie, ze to zdziala egzamin :p
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Forum nie ma takiej opcji niestety.
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
co za ku**a brednie licz sie z tym ze idziesz siedziec, a nie bedziesz zaskoczony, glupota - selekcja naturalna.
Temat mial sens, zszedł na psy typu, 2 gimnazjalistow z jedynka w krzakach bedzie zdjecia szyfrowac.
AAAAAA bo jak zrobimy format samsunga xxxx to pany policjanty nic z nas nie wyjmo he.
ta gra jest warta swieczki, ale graczy coraz mniej :), bo mial sony xzcset i chcial jezdzic bw x6 niestety tak to nie dziala.

"a cos poza forum? nie ma jakis stron dobrze zabezpieczonych? moze ktos cos slyszalem, bo szukalem ale nie dalem rady nic "

odpuść, wszyscy mogą czytać te posty i jak juz bedziesz na celowniku to trafia pewno w 10. Mowie o PL.
odpalilo mnie troche sors.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
odpalilo mnie troche sors.

no troche, zluzuj majty..
[MENTION=84329]DarkExpress[/MENTION] ogarnal co i jak ;)

Plik poczatkowo zajmowal 50MB kompresje zalatwilem programem HandBrake opcja very fast 720p30 niestety plik zapisuje sie w MP4 wiec musialem spowrotem przekonwertowac na MOV programem Free MP4 To Mov Converter i trafil do galerii zajmuje 5MB teraz :p
 

kakashi

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2009
Postów
72
Buchów
0
Ale głupot w tym wątku nawypisywane... Pozwolę sobie trochę odświeżyć wątek i opisać kilka kluczowych kwestii.

- "Odzyskiwanie danych z dysku trwa miesiącami"
- "Tak samo jest możliwość w razie w żeby zrobić hard reset w swoim telefonie trwa to dosłownie 2min a z tel nic się już nie odzyska"

1. Odzyskiwanie danych - z dysku czy z telefonu jest banalnie proste i można przywrócić CAŁY dysk po formacie w kilka godzin. Również po kilku latach można odzyskać te dane bez problemu, wystarczy że sektor, na którym znajdują się dane nie zostanie nadpisany. Format dysku nie usuwa z dysku danych, tylko jakby je wymazuje (Nie są one widoczne, ale dalej istnieją na HDD). Aby usunąć dane z dysku twardego trzeba wyzerować dysk, czyli nadpisać cały dysk pustymi danymi. Polecam program DMDE.

2. Zdjęcia robione smartphonem, wrzucanie ich do internetu - Każde zdjęcie robione smartphonem zawiera tak zwane metadane EXIF, które w zależności od ustawień zawierają dodatkowe informacje, takie jak: LOKALIZACJE!!! (Jeśli udostępniamy GPS), Ustawienia aparatu (Model, czas naświetlania i inne pierdoły ze świata fotografii o których nie mam pojęcia, nazwę programu, w którym zostało edytowane zdjęcie, data itd.
Dane te można odczytać i usunąć za pomocą programu "exiftool". Polecam sobie sprawdzić przed wrzuceniem zdjęcia w internet. Można też użyć internetowej wersji narzędzia do odczytu danych EXIF - http://exif.regex.info (Pamiętając o tym, że właściciel zdjęcia też będzie miał dostęp do tych danych).

3. Zabezpieczenie smartphone kodem zabezpieczającym - Polecam ustawić sobie na smartphonie jakieś 8 znakowe hasło, bo w przypadku niefartownego wylądowania na dołku czy też przeszukania, nie będziemy musieli się martwić o jego zawartość. Policja raczej nie da rady odblokować naszego telefonu, a my zgodnie z prawem nie mamy obowiązku podawać hasła do naszych zaszyfrowanych danych i nikt nie może nas za to ukarać (W Anglii na przykład można iść siedzieć jak ktoś nie poda swojego hasła).

4. Jeden z najbezpieczniejszych vpn'ów - https://pol.privateinternetaccess.com/ - W 2016 odwiedziło ich FBI i nie udało im się niczego odzyskać, żadnych logów itd. Polecam

Jak będzie jakieś zainteresowanie tematem to mogę ten wątek rozszerzyć.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Dobrze gada, karczmarz, polej no mu jakiego dobrego węgrzyna.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
2. Zdjęcia robione smartphonem, wrzucanie ich do internetu - Każde zdjęcie robione smartphonem zawiera tak zwane metadane EXIF, które w zależności od ustawień zawierają dodatkowe informacje, takie jak: LOKALIZACJE!!! (Jeśli udostępniamy GPS), Ustawienia aparatu (Model, czas naświetlania i inne pierdoły ze świata fotografii o których nie mam pojęcia, nazwę programu, w którym zostało edytowane zdjęcie, data itd.
Dane te można odczytać i usunąć za pomocą programu "exiftool". Polecam sobie sprawdzić przed wrzuceniem zdjęcia w internet. Można też użyć internetowej wersji narzędzia do odczytu danych EXIF - http://exif.regex.info (Pamiętając o tym, że właściciel zdjęcia też będzie miał dostęp do tych danych).

te dane są od razu wymazywane przy uploadzie fotek na forumie haszysz .. gdyby było inaczej, wiesz co by się działo ? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół