nasiona marihuany

Zdjęcia robione smart fonem bezpieczne??

Wyszukiwarka Forumowa:

Zdjęcia robione smart fonem bezpieczne?

  • Tak

    Głosów: 15 33.3%
  • Nie

    Głosów: 11 24.4%
  • Chyba tak...

    Głosów: 7 15.6%
  • Wolę nie ryzykować

    Głosów: 12 26.7%

  • Łącznie głosujących
    45

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Nie schizowałbym się jednak za bardzo, bo nie ma takiej potrzeby - o ile nie masz nic poważnego na sumieniu :) Wszystko to stara się raczej napędzać rynek i służy bardziej celom marketingowym, niż typowej inwigilacji ogółu.

Tak czy siak to przyblokowałem uprawnienia google do mikrofonu ;) jednak wolę jak nikt nie podsłuchje :)
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Zawsze ktoś podsłuchuje pytanie jak to wykorzysta :p
Ostatnio się dowiedziałem, że nawet telewizory potrafią wysyłać próbki głosowe do producentów
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Wiadomo że podsłuchiwanie leży w naturze człowieka i będzie to udoskonalał:) ale przyzwalanie na nie świadomie to u mnie nie przejdzie :dela:
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
polski rząd obserwuje szystko ciągle jesteśmy obserwowani,uważać zawsze trzeba aż do momętu legalizacji
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Nie dobierać sobie do głowy takich głupot i będziecie spać spokojnie ja wszystkie zdj robię tel od 5 lat zero przypalu przeszukanie w domu przez psy było 2 razy brata złapano z tematem rok później zacząłem Indor 2 lata uprawy w domu wszystko zamawiałem i zamawiam na swój adres i zero przypalu trzeba być kompletnym idiotą że by myśleć że Cię obserwują to tylko krzaki nie bomby hehe yo
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
trzeba być kompletnym idiotą
Dzięki za słowa uznania.

Zapominasz o jednej rzeczy, że ktoś może mieć w dupie jak sobie z krzaka wyciągnięsz 50g na trzy miesiące ale możesz być bardziej w gronie zainteresowania jak robisz kilo na miesiąc na handel :)
Co do przeszukań to też zależy jak bardzo im zależy żeby coś znaleźć. Jak znajdą u Ciebie boxa z trzema roślinami to w dupie będą mieli angażowanie w to WTO itp. Jak znajdą 50 roślin to już zaczyna się szukanie jakimi kanałami idzie kasa itp ;) To już nie lata 90 gdzie większa część policji to była tępa scheda milicjantów.
 
U

Usunięty 82237

Guest
Przed wrzuceniem zdjęć, usuwaj ich dane. Prawy klik - Właściwości - Szczegóły - Usuń właściwości i informacje o pliku. Po czym otwierasz zdjęcie w Paincie i zapisujesz w innym formacie, PNG do JPEG z JPEG do PNG. Wrzucasz na serwis z uploadowaniem zdjęć, kopiujesz ze strony i masz plik tak przerobiony że nie dojdą urządzenia po pliku. Usuwanie danych z dysków i formatowanie nie zda się bez nadpisania dysku, czytaj usuwasz wszystko, wrzucasz wielkość dysku w plikach np kopiuj 10x GTA 5, zapełniasz dysk, format, jeszcze raz robisz to samo, i nie ma prawa odzyskać nic po nadpisaniu wszystkich klasterów. Szyfrowanie, jak korzystasz z Androida to masz problem, Jak masz iphone. To się nie martw, mają super szyfrowanie. Po drugie, nikt nie przeszuka mieszkania, pokoju w którym nie mieszkasz, dostaną nakaz na przeszukanie, ale nie mają (Mieli? nie wiem jak teraz) Przeszukać np pokoju twojej mamy w którego nie zajmujesz. Do kolegi wpadli, znaleźli 50g zioła, w jednej paczce, waga, opakowania itp były u jego mamy schowane. Nie mogli przeszukać jej pokoju. Przeszuakli Jego pokój, kuchnie, łazienkę i garaż. Nie pokój Babki ani pokoju Matki. Ja trzymamłem kiedyś w Aucie pod domem, które było zarejestrowane na mojego kolegę. Dopóki nie wiedzą że korzystasz z tego auta, nie zajrzą do niego. Co do telefonów i ich systemów, jest prosta sprawa, telefony z androidem w 46% są zainfekowane, gdzie ios 1%. Policja nie wyśle najlepszych techników do sprawy uprawy by rozszyfrować tel, no chyba że rzucasz kilosami i działasz w grupie. To i Iphone, aparat, usuwanie danych Ci nie pomoże. Mają swoje programy, maja w ch*** mądrych ludzi w działach IT. Zwykły krawężnik ch** zrobi, nawet jakby się domyślał. Gorzej z CBŚ, ABW i służbami. To są serio mądrzy ludzie i wiedzą jak postępować, i nie będą się bawić w szukanie dowodów przez neta, jak będą mieć podejrzenia to i wejdą na chate w twoją nie obecność obaczają, wyjdą bez śladu i jak nic nie znajdą to nic nie zrobią, jak znajdą... To po jakimś czasie znajdą metodę, pretekst by wejść i zgarnąć z miejsca. Internetowe zdjęcia, konta, opisy są za słabym dowode. VPN pomaga jak zmieniasz co jakiś czas położenie, siedząć dzień, dwa na jednym ip z vpn Ci nie pomoże.

Ty jesteś sam Sobie wrogiem i sprzedawczykiem jak się chwalisz znajomym, to od tego kto wie zależy czy wpadniesz. Na siłę nie szukają, bo po co? Skoro mają dziennie po 30 donosów. Nie szukają po forach, czy innych miejscach bo jakieś 80% wpadek to donosy, reszta to namierzanie grup przestępczych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół