nasiona marihuany

auto ak472 lub auto speed bud

Wyszukiwarka Forumowa:

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
Siema
Jeśli ktoś z was miał do czynienia z któraś z tych odmian to prosiłbym o jakiś fajny reporcik. Na internecie nic nie znalazłem ;/
Nie mylić ak472 z ak47 ;)
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Pewnie nie szukałeś wcale bo wpisując tą frazę w google pierwsze co wyskoczyło to relka z forum i w ostatnich postach sr.

"SMOKE REPORT
Zapach:
Byłem zaskoczony gdy podczas szybkie wzrostu (bosze nie wierzycie jak ten chwast leci xD) było czuć znaczne pokłady wodorostów z mojego pokoju. Później trochę się to uspokoiło (obniżyłem temperaturę co przełożyło się na to). Plant podczas kwitnienia pachniał zabójczo, piękna rzecz, czysty piękny zapach o którym można sobie marzyć. Co mnie zaskoczyło można było wyczuć nutkę mięty . Po suszeniu zapach lekko stracił na mocy.

7.5/10

Smak:
PERŁA. Nie wiem jak to określić. Dym nie gryzie, lekko spływa po gardle, nieznacznie muskając Twoje podniebienie dając z siebie wszystko co najlepsze. Czuć ogromną nutę mięty szczególnie jeżeli palisz rurę lub fajkę. Reakcja każdego była podobna, szok, niedowierzanie, gdzie jest bongo?!
9.5/10

Działanie:
Jest to ciężka rzecz dla amatorów jak i koneserów. Stun niemożliwy, Twój mózg pracuje na olbrzymich obrotach przy czym Twoje ciało jest rześkie i zrelaksowane. Można odczuć wyraźne odprężenie mięśni. Nie polecam osobą w złym nastroju, nie jest to najlepszy pomysł na terapie Najlepiej zapalić w spokoju pomyśleć o życiu czy też o jedzeniu

Faza:
Myśl i daj wiarę w myślenie innych. Lekka przy lekkim stylu bycia.

Moc:
Specyficzna, zaskakująca, do końca nie potrafię powiedzieć. Każdy reaguje inaczej, dla mnie aczkolwiek idealna jak na indica'e.
8/10"

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?96709-AF-PCBOX-3x23w-Auto-Speed-Bud-FEM/page2
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół