nasiona marihuany

Spis nawozów na weg i flo

Wyszukiwarka Forumowa:

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Chcę pokazać nawozy, które sądząc po składzie biją na głowę wszystkie biopony, agrecole czy florovity.
Nie wiem jak działają bo nie stosowałem.

Pod tym linkiem znajdziemy nawozy azotowe, których skład, jak sama nazwa wskazuje zawiera sam azot lub też dodatek magnezu. W większości dawka azotu przekracza 20-40 %.


https://nawozy.eu/nawozy/azotowe.html

Natomiast pod tym linkiem znajdują się nawozy wieloskładnikowe, których zdecydowaną przewagą jest magnez i fosfor nad azotem.

https://nawozy.eu/nawozy/wieloskladnikowe.html
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Tak biją na głowę ale są bardzo wysoko % , prawdziwy rolnik będzie wiedział jak stosować, ale zwykły laik no niestety nie, sypnie garść pod planta przyjdzie za tydzień robi zdjęcia wstawia na forum, po czym pyta co jej jest czemu jest powykręcana.
Wszelakie azofoski,polifoski,siarkofoski są bardzo silnymi nawozami! zawsze jak kupuje tego typu nawozy to pani w ogrodniczym mnie ostrzega o mocy tego nawozu, i ma racje, to baaardzo silne nawozy mały błąd i po plancie.

Ale i tak buch za starania.
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Tak, wiem że są to bardzo mocne nawozy. Na stronie jest zalecana dawka chyba na hektar więc samemu trzeba obliczać i najlepiej dzielić wynik jeszcze na pół, gdyż tak jak napisałeś są to nawozy mocne i długo uwalniające się.
 
R

ruski wentylator

Guest
bałbym się stosować, trzeba byłoby pomyslec, poczytać, może na qutdoora żeby niebylo szkoda

niemowie ze zle sa ,

swoje biobizza znam na pamięć trochę i zmieniam trochę dawki
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
A tam pie****icie, że zaraz popali czy trzeba się bać używać. Znam parę doświadczonych osób, które używają Mocznika który ma w składzie 46% azotu i bardzo go chwalą. Jeśli użyjesz głowy, to bardzo dużo rzeczy jest przydatnych przy uprawie Marihuany. Przecież to chwast jak każdy inny...
 

dudek125

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
145
Buchów
0
Znacie jakieś nawozy na flo które nie trzeba rozpuszczać w wodzie? Szukam czegoś typu saletra tylko na flo abym mógł to podsypać pod krzaki.
 

nolik

Member
Rejestracja
Maj 10, 2014
Postów
13
Buchów
0
Burzy kwiatów nie rozpuszcza się w wodzie ?
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
Możesz podsypać sobie popiołem z drzewa lub liści zawiera bardzo dużo potasu, i wiele innych cennych składników, w dodatku nie ma wgl azotu co jest na + na flo a dawkowanie popiołem jest 10kg na 1000m kwadratowych powierzchni. z fartem wariacie
 
O

OdcieńZieleni

Guest
w dodatku nie ma wgl azotu co jest na + na flo

rozwiń myśl .. wg mnie azot jest potrzebny przez caly cykl zycia tylko w innych dawkach..
 

Pikaczu

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2013
Postów
131
Buchów
1
rozwiń myśl .. wg mnie azot jest potrzebny przez caly cykl zycia tylko w innych dawkach..

no tak dokładnie zostaje go jeszcze dużo po fazie flo jeżeli nawoziłeś poza tym resztki azotu mogą ściągać jeszcze z liści braki pierwiastka można zauważyć i uzupełnić w razie potrzeby.
ale dobrze jest użyć popiołu jest naturalnym mocnym nawozem i do tego użyc np nawet humusa lub innego niezbyt mocnego nawozu. takie jest moje zdanie :D :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół