nasiona marihuany

Wynajęcie Mieszkania!

Wyszukiwarka Forumowa:

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Heyo!


Znalazłem mieszkanie do wynajęcia i mam kilka pytań odnośnie moich pomysłów czy są dobre i czy idzie tak zrobić jak napiszę zaraz poniżej! Otóż tak:

1. Chcę wynająć mieszkanie 3 pokojowe wiecie na co :p Ale ja posiadam własne mieszkanie własnościowe i jestem u siebie zameldowany na stałe i proszę mi powiedzieć jak zrobić żeby nie meldować się w mieszkaniu wynajmowanym? Jakieś pomysły?

2. Mieszkanie tam gdzie wynająć chce to bym się zabezpieczył tak że wpadka moja była by praktycznie nie możliwa do wykrycia i wyglądało by to tak!! Ktoś z rodziny mieszka na 1 piętrze bloku w tej klatce co chce wynająć i tam na 4 piętrze jest do wynajęcia mieszknie 3 pokojowe i sytuacja wygląda tak że tam gdzie mieszka rodzina na 1 piętrze zamontować JUDASZ z kamerą po pokazaniu się kogoś na wizji wiecie o co mi chodzi jezeli policja by miała wpaść to wtedy by było widać że policja idzie ku górze to raczej już bym zrezygnował z tego mieszkania i już by mnie tam nie było! Ale w tym wynajętym mieszkaniu też bym zamontował kamerke z funkcją mms wiecie o co mi biega? :D



Powiedzcie mi czy to dobry pomysł ? Tylko ku**a pomóżcie mi z podpunktem 1 co mozna wykąbionować ?? bo jezli na siebie dam mieszkanie to żadna metoda już mi nie pomoże :zombi:
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Przeciez meldowac sie tam nie musisz, ale za to bedziesz musial podac swoje dane w razie czego dla wlasciciela. No i problem ktory mnie odwiecznie zastanawia w takich wypadkach. Pozmieniasz zamki, zeby wlasciciel sobie czasem pod twoja nieobecnosc nie przyszedl (choc teoretycznie nie ma takiego prawa)? Jesli tak to moze sie kapnac, ze cos tu nie gra, a jak nie zmienisz to wtedy w razie wizyty wszystko jak na talerzu :p. Nie wspominajac o wizytacji ludzi z odczytow licznikow, ze spoldzielni cos tam moga chciec, wlasciciel cos tam moze chciec. Jak dla mnie wynajem mieszkania to dosc wysokie ryzyko w zaleznosci jak sie trafi na wlasciciela. No i jak wytlumaczyc tak wysokie rachunki za prad, bo raczej beda szly do niego. No chyba, ze masz zamiar wynajmowac chate dla 600W co jest raczej nieoplacalnym interesem.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Przeciez meldowac sie tam nie musisz, ale za to bedziesz musial podac swoje dane w razie czego dla wlasciciela. No i problem ktory mnie odwiecznie zastanawia w takich wypadkach. Pozmieniasz zamki, zeby wlasciciel sobie czasem pod twoja nieobecnosc nie przyszedl (choc teoretycznie nie ma takiego prawa)? Jesli tak to moze sie kapnac, ze cos tu nie gra, a jak nie zmienisz to wtedy w razie wizyty wszystko jak na talerzu :p. Nie wspominajac o wizytacji ludzi z odczytow licznikow, ze spoldzielni cos tam moga chciec, wlasciciel cos tam moze chciec. Jak dla mnie wynajem mieszkania to dosc wysokie ryzyko w zaleznosci jak sie trafi na wlasciciela. No i jak wytlumaczyc tak wysokie rachunki za prad, bo raczej beda szly do niego. No chyba, ze masz zamiar wynajmowac chate dla 600W co jest raczej nieoplacalnym interesem.

maksymalny box jaki chcę tam dać to 2.25m2 u siebie nie chce robić bo wiecznie w strachu nie chce być. Chyba wiesz o czym mowie.

---------- Post Zaktualizowany 14:24 ---------- Data pierwszego postu 14:15 ----------

ja 1/3 sortu sprzedam bo cchce zeby koszt wynajmu sie sie wyrównał a dwa razy chce uprawę zrobić i mieć dla siebie ziółko i dla ziomka bo raczej chcemy robić.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Kombinujesz jak koń pod góre, takie cos prosi się o przypał. Lepiej zrób coś na outdoor.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
To twoje własne mieszkanie, to ile ma pokoi i czy z kimś mieszkasz? Ktoś jeszcze ma do niego klucze?
W takim wynajętym Gość który Ci wynajmuje wejdzie bo ma klucze. Jeszcze tym bardzie, że mieszka trzy piętra niżej. Chyba, że się dobrze znacie i się dogadaliście.

---------- Post Zaktualizowany 15:00 ---------- Data pierwszego postu 14:53 ----------

Przeciez meldowac sie tam nie musisz, ale za to bedziesz musial podac swoje dane w razie czego dla wlasciciela. No i problem ktory mnie odwiecznie zastanawia w takich wypadkach. Pozmieniasz zamki, zeby wlasciciel sobie czasem pod twoja nieobecnosc nie przyszedl (choc teoretycznie nie ma takiego prawa)? Jesli tak to moze sie kapnac, ze cos tu nie gra, a jak nie zmienisz to wtedy w razie wizyty wszystko jak na talerzu :p. Nie wspominajac o wizytacji ludzi z odczytow licznikow, ze spoldzielni cos tam moga chciec, wlasciciel cos tam moze chciec. Jak dla mnie wynajem mieszkania to dosc wysokie ryzyko w zaleznosci jak sie trafi na wlasciciela. No i jak wytlumaczyc tak wysokie rachunki za prad, bo raczej beda szly do niego. No chyba, ze masz zamiar wynajmowac chate dla 600W co jest raczej nieoplacalnym interesem.

Nie ma kontroli zużycia prądu. Co po pokojach administracja będzie chodzić? Po co? Gniazdka sprawdzać?
Jak Autor może zmieniać zamki od drzwi do nie swojego mieszkania? Może tak co najwyżej jeden pokój na klucz zamknąć.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Rolnik, prosze Cie...:freak2: Wroc do pierwszego posta i czytaj go tyle razy az ogarniesz o czym tam mowa i dopiero sie zastanow co mozna zaproponowac, a nastepne sklej w calosc i odpisuj dopiero xD
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Rolnik, prosze Cie...:freak2: Wroc do pierwszego posta i czytaj go tyle razy az ogarniesz o czym tam mowa i dopiero sie zastanow co mozna zaproponowac, a nastepne sklej w calosc i odpisuj dopiero xD

Tak sobie głośno myślę. Wracając do pytań Autora.

1. Nie piszesz umowę a nigdzie nie musisz się meldować.

2. Nawet w swoim mieszkaniu taka kamerka to nie głupi pomysł, ale bardziej do zabezpieczenia przed złodziejem a nie organami ścigania. Ile taka mkamera jest w stanie czasu nagrywać- jak jest zasilana. Obraz się gdzieś zapisuje?
Kumam chcesz montować kamere tam gdzie Twoja rodzina mieszka. Daj spokój. Będą szli do sąsiada piętro wyżej bo borute zrobi a ty będziesz się srał, ze to przypał . Bezzensowna kombinacja. Ta kamerka to dobra jak by jakiś sk***y.. dorobił klucze do Twojego mieszkania i Ci coś tam podkradał, czy kukał itp..

-Dziwny temat. Rozkmincie jak coś nie tak interpretuję.
 
L

Lord of Bhang

Guest
No chyba ze sobie wyrobisz fauszywy dowód tak mi teraz na mysl to pszyszlo więc napisalem :D
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
To twoje własne mieszkanie, to ile ma pokoi i czy z kimś mieszkasz?


ja mieszkam, dziewczyna i dwójka dzieci no i mieszkanie dwupokojowe

---------- Post Zaktualizowany 16:27 ---------- Data pierwszego postu 16:26 ----------

No chyba ze sobie wyrobisz fauszywy dowód tak mi teraz na mysl to pszyszlo więc napisalem :D

tez tak myslalem ale wiesz ile problemow jest za falszowanie dokumentów wiecej niz przy uprawie....

---------- Post Zaktualizowany 16:34 ---------- Data pierwszego postu 16:27 ----------

1. Nie piszesz umowę a nigdzie nie musisz się meldować.

ale to na ziomka chce tam w***ać żeby on wszystko zalatwił tylko tyle że on nie moze na siebie się zameldować ponieważ jest też gdzies zameldowany u rodziny swojej a on byl juz skazany za uprawe i posiadanie.

2. Nawet w swoim mieszkaniu taka kamerka to nie głupi pomysł, ale bardziej do zabezpieczenia przed złodziejem a nie organami ścigania. Ile taka mkamera jest w stanie czasu nagrywać- jak jest zasilana. Obraz się gdzieś zapisuje?
Kumam chcesz montować kamere tam gdzie Twoja rodzina mieszka. Daj spokój. Będą szli do sąsiada piętro wyżej bo borute zrobi a ty będziesz się srał, ze to przypał . Bezzensowna kombinacja. Ta kamerka to dobra jak by jakiś sk***y.. dorobił klucze do Twojego mieszkania i Ci coś tam podkradał, czy kukał itp..

kamerka na wizjerze jest wyglada jak normalny wizjer ale on tylko nagrywa i dopiero w domu mozesz obejrzec i jest jeszcze kamerka z wizjerem z funkcją mms, sms itp tak dziala jak kamerka leśna i o to mi chodzi cały czas i zamontować to u rodziny poniżej a u góry też tylko musiałbym jakoś to inaczej rozkminić np w domu zamontować i schować kamerkę tak żebym dostał szybciej zdjęcie jezeli ktoś mi wejdzie do mieszkania np. właściciel i kamerka wcelowana wprost na drzwi od pokoju coś takiego kminie.

---------- Post Zaktualizowany 16:35 ---------- Data pierwszego postu 16:34 ----------

Kombinujesz jak koń pod góre, takie cos prosi się o przypał. Lepiej zrób coś na outdoor.

chce boxa postawic na jesień a teraz ja mam aktualnie krzaki na out ale ziomek nie ma i on chce dla siebie i teraz raczej nie wyrobi sie z outem tylko autoamty...
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Rób auta bo jak piszesz chodzi ci o palenie dla siebie i kumpla, a nie w celach zarobkowych. Wystarczy jeden dobry sezon i możesz mieć jarania na lata. Szansa przypału jest dużo mniejsza i nie masz kosztów za prąd
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Jeszcze da rade sezony wysadzić, na bank wyjdą lepiej niż auto... Ja wlaśnie kielkuje kolejny rzut pół af ggs i jakies regi z szuflady :p
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Jeszcze da rade sezony wysadzić, na bank wyjdą lepiej niż auto... Ja wlaśnie kielkuje kolejny rzut pół af ggs i jakies regi z szuflady :p

mam 20 sezonnów to może zdążę ! Master Sativa dojdzie jak teraz ja wykiełlkuję?
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Nie ma znaczenia kiedy posadzisz tylko kiedy zakwitnie i ile czasu będzie to kwitnienie trwało.
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
Nie ma znaczenia kiedy posadzisz tylko kiedy zakwitnie i ile czasu będzie to kwitnienie trwało.

no wlasnie ciekawe ile :d dodam ze to master sativa od grzesia moze zakwitnie po 3-4 tyg
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,116
Odznaki
2
Dwa lata temu miałem czystą Master Sative i nie spieszyła się zbytnio, scialem niedojrzałe kwiaty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół