nasiona marihuany

Jakies pomysły?

Wyszukiwarka Forumowa:

niedojebany

Active member
Rejestracja
Mar 19, 2017
Postów
25
Buchów
0
Siema za niedługo scinam moja pierwsza rosline i wlasnie zastanawiam sie jak ja wysuszyc miejsca w domu zbytnio nie mam i zatanawiam sie czy moge tak; po scieciu wiadomo obrobka z lisci itd pozniej chchialbym odwrocic doniczke do gor nogami i powiesic w srodku topy. doniczka bedzie sie znajdowala w boxie i tak trzymac 3-4 dni potem do papierowych woreczkow i co jakis czas przewracac tymi woreczkami i na koniec w sloiki prosze kogos doswiadczonego o opinie dzieki i pozdrawiam buch z wami:D:zjarany::zjarany::zjarany:
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Jak masz boxa to po co kombinujesz z jakimiś odwróconymi doniczkami. Powieś w boxie, światła nie zapalaj. Włącz normalnie wentylator + jakiś mieszak który będzie dmuchał na plony i tyle.
 
D

DarkMessiah

Guest
ja tam wieszam pod sufitem w boxie nawet jak mam inne rosnace jeszcze planty. taka sama moc jest i smak
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Powieś wszystko w kartonowym pudle, a kartonowe pudło do boxa pod sufit, przy czym do tegoż pudła obowiązkowo wyciągający mini wentylator.
 

niedojebany

Active member
Rejestracja
Mar 19, 2017
Postów
25
Buchów
0
Normalnie wieszasz bez zadnego kartona ?

---------- Post Zaktualizowany 16:37 ---------- Data pierwszego postu 16:35 ----------

Ok dzieki za pomoc ;)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Z kartonu robisz mini suszarnie z wentylatorem wyciągającym i ją wieszasz w boxie, z tym że skutek uboczny będzie taki że topy wyschną "na szybko", bo zakładam że w boxie pewna temperaturka panuje. Druga opcja w Twoim przypadku to ową "mini suszarnie" pozostawić na zewnątrz boxa, podłączając ją do niego przewodem wentylacyjnym, gdyż zakładam że zapach Ci w domu nie mile widziany.
Jak Ci zapach nie przeszkadza to i w szafie wysuszysz, (pod stołem czy pod łóżkiem also).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół