nasiona marihuany

Banany

Wyszukiwarka Forumowa:

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Zrobił się problem, pokazały się banany na 2-3 pięter od góry. Jak myślicie uciąć pół rośliny na której się pokazały czy od razu całą wy...ciąć? Nie ma znaku hermy jak na razie bo u dołu nie pokazały się włoski.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
To masz męszczaka. Banany na początku wychodzą przy szczycie. Do wywalenia lub na makumbe. Jakby hermiło to i kłaki by się pokazały.
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
proste ze makumba :)
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Czyli w moim przypadku do wy***ania blisko siebie są jeszcze AF i już okazujące żeńską płeć dziewczęta... Przytnę je jeszcze i zrobię z głównego szczytu klona i na klonie będę próbował rwać jajca jak coś na test... Bo zapładniać AF'a z takiego klona jak coś to nie bardzo? (nasiona się zmieszały ale w 99% są z osa) bo od producenta nie spotkałem jeszcze takiej sytuacji
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
przesadź tego meskiego z dala od dziewczyn(chyba że jest w donicy) i gdy będą pylić banany przenieś pyłek na wybraną gałązkę panienki ( zakryj pozostałą cześć rośliny workiem żeby za bardzo nie popyliło). W ten sposób powstaną regularne nasiona (będą męskie i rzeńskie). Odczekaj jakiśczas i skrop całość wodą i ściągnij folię. Woda zabija pyłek i dzięki temu nasiona będą tylko na wybranym szczycie.
Ciężej jest ukorzenić roślinę kwitnącą. Klony robi się w przypadku odmian sezonowych a nie automatów! Także nie ruszaj tych af które ci kwitną.
Zresztą jest mnóstwo informacji jak się to wszystko robi
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Wyciąłem je nad drugim piętrem... Może ze stresu im się odwidzi i zamiast bananów będą wielkie cyce :)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
nie liczył bym na to, rób makumbe, sam się w niedzielę zdziwiłem jak z takich męskich klepie. Zawsze jak robiłem to z odpadków po pannach
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Nie chce ich trzymać w razie czego bo nie upilnuje zapylą i będzie problem... a nie wykopie ich z tej spotówki raczej...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół