nasiona marihuany

Rap - utwory dla koneserów gatunku

Wyszukiwarka Forumowa:

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
Chciałbym się w tym temacie podzielić z wami najlepszymi kawałkami rapowymi jakie słyszałem w swoim życiu.
Dwa słówka o mnie. Słucham rapu już kilkanaście lat, począwszy od Eldoki który poniekąd ukształtował moją drogę jako słuchacza tego gatunku. Uwielbiam mocny przekaz w rapie, grube rozkminy, technikę i flow. Dlatego tez nr 1 od zawsze w PL rapie dla mnie był Trzeci Wymiar (który niestety rozpadł się rok temu)
Nienawidzę trapów, uwielbiam stare klasyczne brzmienia i nie przepadam za uliczną nawijką i gadaniu o zasadach w kółko.

Dzisiaj zapodaję dla was jedną z najlepszych rozkmin jakie słyszałem.
Kto tego nie słyszał powinien mnie całować po piętach w tej chwili <rotfl>
słuchać obowiązkowo w słuchawkach i postarać się wyłączyć przez chwilkę, lepszy efekt i mocniejsze doznania po mj
 
Ostatnia edycja:

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Co Ty wiesz o rozkminach, chłopaku jak nie słuchałeś Golina to nic nie wiesz.


 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
Znam Golina. Miałem okazje go sprawdzić 4 lata temu jak dostałem w gratisie płyte popkiller młode wilki z ciuchami co zamówiłem.
Daje radę
 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
Esee, mało znany raper z wrocławia. Członek grupy FFOD gdzie zazwyczaj rymowali po angielsku.

Bardzo mało znany kawałek z płyte White House - KODEX 2
perełka!, posłuchajcie tej klepy
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Rap mojej młodości<lol>
 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
trzeci wymiar to nie rap <lol> discopolo bardziej.. hehe

prowokujesz mnie ? czy co <lol>

---------- Post Zaktualizowany 05:17 ---------- Data pierwszego postu 05:15 ----------

Jeśli chodzi o jaranie to jest jeden z najlepszych rapowych kawałków o tej tematyce.
TRZEBA ROZRÓŻNIAĆ ŻE PROCHY I ROŚNILA MAJĄ INNE POCHODZENIE I NIE MOŻNA PODPINAĆ JEDNEJ METKI BO TRAWKA TO NIE TYLKO TA ZAWIJANA W BLETKI, POCZYTAJ ZASTOSOWAŃ MA SETKI. CO TO ZA GRAAA
 

Reprezentant

Active member
Rejestracja
Gru 7, 2010
Postów
32
Buchów
0
to jak sami koneserzy rapu i zioła tutaj to zamieszczam swój kawałek do odsłuchu, pozdrawiam ! :) :

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół