nasiona marihuany

Moby dick

Wyszukiwarka Forumowa:

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
Moby dick odmiana ktora wywarla na mnie piorunujace wrazenie . Pierwszy kontakt byl stosunkowo dziwny gdyz przyzwyczajony do Indyjek nie moglem zrozumiec czemu sie nie uspakajam wogule przy paleniu tylko bardzo mnie speed-uje . Nie spalem do 4 rano . Smak bardzo jak dla mnie lagodny wchodzcy delikatnie i powodujacy u mnie na poczatku oszolomienie nadaje sie do wszelkiej aktywnosci fizycznej . Bardzo poprawia nastruj .

Smak . bardzo delikatny dym lekko wchodzi w puco a ostro haj w glowe !

zapach . Rowniez bardzo delikatny przyjemny napisze wiecej jak pokisze w slojach .

moc . mozgo*** , pracz . Jesli skupisz sie na czyms to Twoja koncentracja dochodzi do niesamowitych mozliwosci . Bardzo faine do funkcjonowania . Zupelnie nie spotykane dla mnie doznanie poprostu olbrzymia aktywnosc . Roslina ciezka do poskromienia .

plon . Jednym slowem monster !!! przy namiotach na 2 metry sugeruje skrucenie czasu veg o polowe !!!

topy . Wiem ze to jest sativa ale topy ma dosc zbite zrobie zdjecie ze zblizeniem stosunek lisci do kwiatow wyborny wlasciwie sam kwiat .

Uwazam ze roslina bezproblemowa latwa w uprawie lecz trzeba uwazac bo rosnie jak fasolka z bajki Jas i magiczna fasola . Chce ja wyprubowac na out . Mysle ze nie bawem znowu wrzuce jakies nasionka do mojego klasera .

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół