nasiona marihuany

Poletko w trzcinach

Wyszukiwarka Forumowa:

Dr.Blant

Member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
13
Buchów
0
Witam wszystkich.:D
Przekopałem kwadrat o wymiarach 230/210cm i głębokość 30/35cm.
Dodałem tam 400l ziemi uniwersalnej, 10kg dolomitu i 1kg azofoski, (chcę jeszcze dodać styropian).
I teraz pytania :
1.Czy ta mieszanka zda egzamin czy może czegoś za mało dałem albo za dużo ?
2.Ile mógłbym tam wysadzić automatów ?
 

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
zda egzamin. ile automatow to juz zalezy od cb nikt nie napisze ci konkretnej ilosci
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
12 myślę, że ok powinno się zmieścic z zapasem...
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Zmieścisz tam 20 bez problemu.
Masz ponad 4m2. Poletko ładne ale styropian sobie odpuść, daj perlit, ewentualnie keramzyt
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dokładnie, pie**ol styropian, miej trochę szacunku dla matki natury. Jak nie masz siana na perlit/keramzyt to ***aj pokruszonych trzcin.
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
ja bym dosypal azotu i to sporo
 
C

cabino

Guest
w takich trzcinach gleba czesto jest bardzo dobra i ta tez zle nie wyglada
 

iRy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2015
Postów
146
Buchów
0
ja stosuje przelicznik 4.5 automata na m2 i zdaje egzamin. Zrobiłeś poletko 4.83m2 tzn że wychodzi Ci 21 roślin. 20 będzie ok, ani za ciasno ani nie zmarnujesz terenu i swojej pracy. Mam nadzieje że pomogłem. Zaopatrz się w tytanit żeby szybciutko ci roślinki wpie****ały tą azofoskę bo może być tak że zanim się rozłoży to zaczną kwitnąć.
 

Dr.Blant

Member
Rejestracja
Maj 17, 2011
Postów
13
Buchów
0
ja stosuje przelicznik 4.5 automata na m2 i zdaje egzamin. Zrobiłeś poletko 4.83m2 tzn że wychodzi Ci 21 roślin. 20 będzie ok, ani za ciasno ani nie zmarnujesz terenu i swojej pracy. Mam nadzieje że pomogłem. Zaopatrz się w tytanit żeby szybciutko ci roślinki wpie****ały tą azofoskę bo może być tak że zanim się rozłoży to zaczną kwitnąć.

Wczoraj zacząłem kiełkować i mam zamiar dopiero za 2 tyg je wysadzić na spota, myślisz że azofoska nie rozpuści się do tego czasu ?

---------- Post Zaktualizowany 17:07 ---------- Data pierwszego postu 17:06 ----------

Dokładnie, pie**ol styropian, miej trochę szacunku dla matki natury. Jak nie masz siana na perlit/keramzyt to ***aj pokruszonych trzcin.

Tam właśnie jest dość wilgotno bo w nocy zbiera się tam mgła i wolałbym żeby, bardziej spulchniło ziemie i więcej powietrza dostawało się do korzeni jak miałby jeszcze przetrzymywać wode tak jak to robi perlit. Zrobie tak jak mi podpowiedziałeś zamiast styropianu pokruszę suche trzciny. Dzięki za podpowiedź. <joint>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nic tam nie krusz :) Wysadź powiedźmy 20 sztuk tych afów i oczywiście zatargaj z 10 kg dolomitu i trochę azofoski , dolomit profilaktycznie co dwa tygodnie ,a z azofoską to różnie ja polecam nawożenie dolistne jak już pojawią się pierwsze włochy. I pamiętaj azofoska tylko w razie potrzeb i staraj się nie przesadzać z nią przed deszczem :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół