nasiona marihuany

|AF| |HPS 250| |0,52 m2| SZAFA 1x Jack Herer PIERWSZA UPRAWA

Wyszukiwarka Forumowa:

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Siema. Jest czwartek suszyly sie piec dni. Obciałem wiekszego topa. Wsadzilem w lufe. Zapalniczka zarowa bo w ch*j morke. Zlapalem dwa buszki. Smak, slabo przeplukane, ale czuc slodki posmak, wiec jest ok. haj wchodzi w glowe, cialo taki pomieszany fajny. Wzialem lufe nabilem w korek i zajrzalem do butelki. W momencie wtloczenia myslalem ze mi spali pluca. Za 2 minuty usiadlem w wygodnym fotelu i postanowilem ze wam to napisze. <peace>
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Wysusz porządnie i wtedy spróbuj drugi raz. Smacznego tak wgl! :thumright: Waga to rzecz drugorzędna, ale chętnie poznam jak już wszystko trafi do słoja. Miło popatrzeć na takie boby... pozdrawiam!!!
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Susza się 9 dni. Jutro wyjeżdżam na 3-4 dni, kwiaty wyglądają na suche. Łodygi jeszcze takie w miarę elastyczne, ale część już strzela. Chować przed wyjazdem do słojów?(nie będę miał możliwości otwierania), czy zostawić jeszcze na sznurkach przez 4 dni?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja bym wpakowal do papierowej torby, zebys nie ukisil w sloju ani nie przesuszyl ;)
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Wrociłem na forum jacki byly przepyszne skonczyly sie po dwoch miesiacach. Niedlugo odpale nowa fotoleracje siemano
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół