nasiona marihuany

GGS, BEBOOK, ORION, f2, SWEET SEEDS, FEMAL 30-40szt.

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ten fiolecik od chociego do jak się nie mylę Big Devil. Miałem to szczęście że zombi się ze mną tymi sionkami podzielił. Ostatnio sam musiałem ją skosić bo topy nabite i twarde jak kamień, co sprawiło że pleszka zaczęła się w nim panoszyć. Ile czasu rosła u Ciebie? Daj znać też jak się kopci. Ja raczej swoją będę chomikował na specjalne okazje, bo za wiele mi nie wyszło patrząc na resztę :p

nie wiem ile rosła bo tam byłem może 2 razy... nie pamiętam kiedy sadziłem kosztować będę niedługo to dam znać napewno będzie kosa )
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Szybka akcja piła motorowa do wora i spie****am tak że nie mam fotek krzaków skosiłem tylko 4

Grzesia cukierek Master Sativa x Auto Mazar krzak miał około 3m niestety sporo brązowej pleśni... suchego na wiór wyszło 260 gr. znalazłem 4 pestki (w każdym krzaku od Grzesia mam jakieś pestki...) nie paliłem jeszcze tak że nie wiem jak z siła trichomy z przewagą bursztynu





Master Sativa topy średnio zbite wizualnie ładnie wyglądają tylko JEDNO ogniwo pleśni również 1 pestka się znalazła :)




Sweet Chees fast version KOZAK rośnie duża około 3m wszystkie 4 sztuki. Skosiłem dopiero pierwszą szybko rośnie co prawda trochę później zakwitła ale za to szybko dojrzewa topy zbite 0 PLEŚNI trichomy większość bursztynu to jest PÓŁAUTOMAT !!




Orange Bud x Maroc topy luźne liściaste ch***wo się trymuje ale myślę że będzie smaczne skosiłem jedna sztukę pleśni nie było




 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Kończę outa bardzo późno :freak2: wczoraj zostały ścięte ostatnie sztuki a raczej wygrzebane z pod śniegu w sumie zebrałem lekko ponad 2kg w zupełności mi to wystarczy aż za dużo... zapewne się podzielę :bongo4: dzięki za zainteresowanie - buchy i do następnego piona :)

Skunk special






Lemon kush bardzo twarde panny przetrwała KILKANAŚCIE przymrozków 2x śnieg i nawet fiolet się jej nie złapał
2 małe ogniska pleśni ostatni oprysk i był robiony około 2 miesiące temu to samo tyczy się nawozów, grube "mięśiste" topy zapach bardzo intensywny (takie samo pelenie jak z 2015) POLECAM!









jak ktoś ma jakieś pytania to walić lub zobaczyć jakieś topki.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Pozne zbiory ale jak widac daly rade pomimo przeciwnosci. Teraz wydaje sie ze duzo ale zapasy szybko znikaja jak sa smaczne wiec od przybytku glowa nie boli;) W moich okolicach dzis dopiero pierwszy porzadniejszy przymrozek. Gratki i milego konsumowania. Na smakolyczki to vaporyzator polecam.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Siema, dodawales jeszcze cos do ziemi oprocz dolomitu i azofoski?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Siema, dodawales jeszcze cos do ziemi oprocz dolomitu i azofoski?
[MENTION=76787]medalik[/MENTION] tak jeszcze gówno kurze, krówskie ale nie do każdego + perlit, spróchniałe drewno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół