nasiona marihuany

Jaki PH metr ?

Wyszukiwarka Forumowa:

czipster111

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
53
Buchów
0
siemka jaki polecicie ph metr elektorniczny żeby był solidny bo ostatnio kupiłem za 30 zł ze wskaźnikiem to jakiś szmelc trafiłem :( tak do 100 zł
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
DO 100 ZŁ tEŻ LIPPA ;/
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Płyn Helliga.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Te za 30 zł o których autor pisze to pewnie takie co są np w Obi. Ktoś na tym forum pisał, że one nawet sok z cytryny określają jako ph 7.0.
Miałem płyn Helliga i tak jak pisze kolega Napalm, jest wystarczający do uprawy hobbistycznej w tym przedziale cenowym (kosztuje ok 7zł). Po prostu podlewasz jak płyn wskazuje "jasny zielony" i tyle :). Niemniej kilka upraw zrobiłem w kokosie z wykorzystaniem takiego żółtego, chińskiego miernika z alle... za jakieś 40zeta i wskazania były zbieżne z płynem Helliga. Dodam że kalibrowałem go tylko raz na tych może 5 upraw. Także jak uprzesz się na elektroniczny to możesz go spokojnie brać.
 
D

DarkMessiah

Guest
Najlepiej to dobry a dobry nie znaczy tani :) 300zl to taki dobry a te zolte z allegro za 50-60 zl to zdatne tylko trzeba sprawdzac w coca coli czy dalej pokazuje dobrze
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Jak kupi taki który ma trzy płyny do kalibracji to w kokakoli też dobrze pokaże. Mówię o żółtych-chińskich.
A dobry to moim zdaniem przede wszystkim dobrze dobrany do potrzeb i pokazujący wiarygodne wyniki, które w uprawie hobbistycznej wcale nie muszą być z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Jak ktoś uprawia komercyjnie, gdzie każdy gram przekłada się na monetę, wtedy warto pomyśleć nad większą precyzją pomiaru. A z drugiej strony, jak ktoś ma pc-boxa i stać go na drogie zabawki to kto bogatemu zabroni...
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Nie wiem czy dobrze kojarze te zolte mierniki ph... Ale o ile dobrze wiem to sa one do pomiaru plynow a nie gleby. Chyba, ze to nie o te chodzi. A tak swoja droga w stosunku cena/jakosc na pierwszym miejscu jak ktos wczesniej wspomnial plyn helliga, potem dlugo, dlugo nic i pozniej moze jakis miernik za 250zl by sie sprawdzil.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół