nasiona marihuany

biedacki (ekologiczny) mini out 3 noname

Wyszukiwarka Forumowa:

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
witam witam
jako ze znalazłem idealna miejscówkę na środku jeziorka i to z bardzo utrudnioną drogą(trzeba iść w kaloszach po śladach dzików) postanowiłem ze warto to wykorzystać.

tak się prezentuje spot


niestety w moim arsenalne byly tylko 3 randomowe pestki z palenia, nie wystarczyło hajsu na te sklepowe a do żadnego open seeda się nie załapałem(ktoś poratuje?) w dodatku nasiona z poprzednich lat nie kiełkują :pl:


aktualnie roślinki rosną w wiadrach z wymieszana ziemią sklepowa i z pod pokrzyw do tego wszystkiego dodałem jeszcze popiołu. Oczywiście klasycznie na weg daje nawoź z pokrzyw na flo skórki z bananów i jakiś obornik

roślinka 1 mimo ze jest najmłodsza to największa i wygląda na bardzo zdrową



roślinka 2 i 3 były trochę za wcześnie posadzona gdzie jeszcze byly zerowe temperatury na dworze w dodatku na początku w bardzo zlej ziemi pod iglakami(miałem na oku inna miejscówkę ale nie była za bezpieczna)
nie wyglądają za ciekawie ale i tak dam im szanse może jeszcze się odbiją jak myślicie?



później wrzucę bardziej aktualne zdjęcie bo roślinki mają już z 3 tygodnie

---------- Post Zaktualizowany 16:49 ---------- Data pierwszego postu 16:31 ----------


tutaj cala rodzinka zaraz przed przesadzeniem widać już coraz większą różnice miedzy nimi

roślinka numer 3 oklapnięta już się balem ze kończy żywot





idziemy dalej





i to juz najbardziej aktualne fotki robione 2 dni temu
#1 bardzo ladnie sie rozwija po lst reszta słabo



na szczeście trójka przeżyła i rośnie dalej


no i takie pytanie do was dobrze widze ze #1 wygląda na indice a #2 na sative?
 
Ostatnia edycja:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Miejsce spoko tylko nie rób ścieżek. Jak dojdą mi nasiona i coś będzie mi zbywało to coś ci podeśle
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
maly up fotki z dzis i z przed paru dni







trójka troche dziwnie wyglada chyba mutant



lst na jedynce dobrze dziala

 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Dorzuć im coś z azotem na 2 fotce widać że liście robią się jasne. Mutant może odbije. Mi też się jeden jak na razie trafił ale dałem mu szanse.
Niestety nie poratuję cię pestkami bo dziś dorzuciłem jeszcze 10 do moczenia które miały iść do ciebie ale znalazłem im miejsce
 

Helibi

Member
Rejestracja
Mar 28, 2017
Postów
12
Buchów
0
a one przypadkiem nie mają już zbyt ciasno w tych donicach?
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
a one przypadkiem nie mają już zbyt ciasno w tych donicach?
rzeczywiście jedyna miała czasno przesadziłem ją do większego wiadra powino wystarczyć
no i podłałem też wszystko gnojówką z pokrzyw

tym razem lepsza jakość fotek
przed przesadzeniem







korzenie jedynki


no i po przesadzeniu


 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
dzieki koledze mam kolejne 5 sadzonek (troche je wiatr poturbował)

niestety uzylem za cienkiego sznurka przy lst i scieło szczyt 1 roslinki

tak teraz wyglada biedaczka


trojce liscie zaczynaja opadac wyglada slabo


zdjecia dwójki cos nie zapisalo zrobie jutro
 

THCKRYSZTAL

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2016
Postów
47
Buchów
0
Rozumiem, że masz dziurki w tych wiadrach... bo na ostatnim zdjęciu to staw...:freak2:
 

Helibi

Member
Rejestracja
Mar 28, 2017
Postów
12
Buchów
0
na ostatnim zdjęciu zdaje mi się czy widzę żyto w doniczce? :D uważaj żeby pleśni nie podłapało
 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Poodpadały bo mają ewidentnie za mokro... ziemia musi być zwilżona, nie powinna być kałuża w donicy! zrób lepszy drenaż, więcej dziur po bokach wielkości monety nawet jak masz problem z odprowadzaniem wody.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Czemu tak mało ziemi nasypałeś do tych wiader? Ładuje się prawie z krawędzią. Jak ci kupnej ziemi brakowało to trzeba było spotowej dorzucić
 
D

DarkMessiah

Guest
no przeciez napisal ze jest "biedacki" out i widac na zdieciach przeciez wszytsko zgodnie z zalozeniami :lol3:
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
na ostatnim zdjęciu zdaje mi się czy widzę żyto w doniczce? :D uważaj żeby pleśni nie podłapało
to wyparzona zawartość klatki z papugami kupa i resztki nasion


byłem dzisiaj ta najmniejsza roslinka wyglada lepiej. posadzilem nowe sztuki i dosypalem wiecej ziemi





 

Tadzio420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2016
Postów
50
Buchów
0
Za***iście jest, będę odwiedzał bo taka fotorelacja jest bardziej interesująca od masówki z full wyposażeniem, też mam ekologicznego spota wpadnij zobaczyć niedługo up " ze spota ziemia oldschool bez wątpienia "
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
mały up
roślinki podsypałem końskim nawozem (tak wiem powino sie to dawać do ziemi ale troche juz za pozno) i wygladaja bardzo dobrze ale jeszcze zadna nie pokazala płci







mlode szczyle zastanawiam sie czy warto ryzykowac i zrobic im lst (boje sie ze nie dojda)




no i ciekawostka roslinka ktora chcialem spisac na straty miala tylko 1 malutki listek a i tak przezyla konopie to jednak mocne rosliny


ta najslabsza roslinka wyglada jakby stala w miejscu




no i 2

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół