nasiona marihuany

Finał Ligi Mistrzów 2016/17

  • Autor wątku Cypress_Hill
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
C

Cypress_Hill

Guest
Witam panowie, kogo obstawiacie w jutrzejszym finale LM? Ja osobiście jestem za Juve grają bardzo mądra piłke w tym sezonie, pieknie pokonali Barcelone w 1/4 bez straty gola a z Monaco w pół finale tez bez większych problemów, ciekawy mecz jutro nam sie szykuje Juve najlepsza defensywa a Real najlepsza ofensywa ;) obstawiam wynik 2-1 dla Juve ;) jak by ktoś szukal dobrego streama to wpiszcie vipleaguge w google albo będzie transmisja na youtube jak znajde to poddam linka. Pozdrawiam
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Coś slabo obstawiles. To bylo pewne ze Juve przegra. Nie wiem jakim cudem wygrali z Barcą, no ale pilka jest jedna, a bramki są dwie.

Pewnie po tej wygranej Ronaldo dostanie zlota piłkę, to tez dla mnie jest po***ane, to ze jego zespol osiaga wiele świadczy o indywidualnych umiejętnościach piłkarza... Ja rozumiem, ze mogłoby byc to dodatek, ale nie jeden z ważniejszych elementów.
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
jak myślicie, Ramos przyaktorzył czy Cuadrado go serio nadepnął/skrobnął?
 
C

cartel

Guest
Real do przodu 4:1, jednostronny finał dla Realu. obronili tytuł sprzed roku, wygrali ligę, a ja cały mecz w koszulce Realu. :D zdrowie!
 
C

Cypress_Hill

Guest
Niestety Juventus dostał baty, pierwsza połowa wyrównana przepiekny gol Mandzukicia, ale po przerwie Juve nie istniało, Dybala Higuanin nie bylo ich w ogole widać, i ta czerwona karta za nic, za takie coś powinny być zawieszenia na mecze, strasznie mnie irytuje te ich aktorstwo...
 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
Buffona szkoda mi najbardziej, taka legenda a skończy bez pucharu LM.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół