nasiona marihuany

Co się stało?

  • Autor wątku DarkMessiah
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
Dziwne Bardzo nawet Dlaczego napalm zamknoles tamten topic tak szybko nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytania ! Jak ja nie lubię być okłamywany i oszukiwany to nie były problemy techniczne :/ ! Czy ktoś mi może wytłumaczyć brakujący/ usunięty post z wczoraj w którym Scun odpisał? I czarna stronę 666 Scun jaraj haszyk jaraj hahaha?
 
C

Cypress_Hill

Guest
Tez sie zastanawiam dlaczego mój temat został usunięty, może przez nazwe albo poprostu nie ma co panikować zwykła usterka.
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
u mine tylko tor browser wyświetla strone
i to dopiero po dodaniu wyjątku wszędzie blokuja że strona używa HSTS
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Ten temat też jest do zamknięcia. Administrator wyraźnie napisał że jakiś seedbank zgłosił do serwerowni z tytulu "obrażania(czyt. chu**we nasiona)" jego sklepu.

Jeżeli macie już pełne gacie to nikt Was tu nie trzyma ale jak już jesteście to nie siejcie propagandy.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przestancie siac zamet. Mozecie wchodzic? Mozecie. Trzeba jeszcze ssl ogarnac i wszystko wroci do normy, a to tylko glowny admin moze zrobic, wiec czekajcie cierpliwie.---------- Post Zaktualizowany 19:14 ---------- Data pierwszego postu 15:49 ----------Jo,Wszystko jest obecnie ogarniane, pewnie jeszcze chwilę to zajmie.Ten czarny ekran z napisami 666 Scun, to (cytuję admina):"ja to wstawilem kilka lat temu to index.html na IP"Na razie widzę że nie ma banera i wszystkich opcji, ale jak mówię - prace trwają i wkrótce wszystko wróci do normy.Cała awaria była spowodowana tym, że admin na czas maila nie sprawdził i nie wyjaśnił sytuacji z LeasWeb więc zablokowali domenę.Za zakłócenia przepraszamy :)

---------- Post Zaktualizowany 19:18 ---------- Data pierwszego postu 19:14 ----------

Chyba wszystkie upgrady poszły się je**ć, bo nawet akapitów w postach nie idzie zrobić ani w otrzymane buchy wejść. Raczej sporo pracy przed Scunem żeby to ogarnąć :)

---------- Post Zaktualizowany 19:55 ---------- Data pierwszego postu 19:18 ----------

Już chyba ok z tego co widzę....

---------- Post Zaktualizowany 19:59 ---------- Data pierwszego postu 19:55 ----------

Jakbyście wypatrzyli, że coś jeszcze nie funkcjonuje jak powinno, to dajcie znać, ale raczej jest już wszystko ok.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół