nasiona marihuany

Sez/Paf/Reg NAWIGATOR OUT 2K17

Wyszukiwarka Forumowa:

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Z kwitnącymi jasna sprawa, chodziło mi o te oklapnięte na wegu foto 12.
Też drugi rok z rzędu nie latam ani z ziemią spotową ani wodą. Na dobrym spocie jest to niemal niemożliwe do wykonania przy kilku solidnych plantach. A nieść beczkę 5l to bez sensu.

Powodzonka!
 
C

Convictus

Guest
Ja zabieram 5l banię wody na podlanie ponad 15roślin :D ale traktuję to raczej jako "medium" do podania nawozów ewentualnie :D ale jakby ktoś chciał nosić 5l na planta do podlania to fakt :D jak dobry spot to się namęczysz jak ***any Syzyf. Ale w tym roku jak ktoś ma planciki w glebie a nie w donicach to przy tych opadach co mieliśmy do września nie ma się co przejmować :D
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
UP koncowy!
Nie dodawałem ostatnio upów bo po prostu nie miałem czasu na nic ,przerósł mnie ten projekt .Miałem powyzej 150 roslin na poczatku a ze dzialam sam to myslalem ze tego nie ogarne,jakos sie udalo.Zostalo jeszcze tylko kilka roślin do sciecia.Wynik to około 4-5kg chociaz mogłobyc duzo wiecej.
Ostatnia scinka roslin od Ponurego-Ponury Sativa Mix


Wyszlo ok 500g z tego ciecia ,to i tak całkiem spoko bo rosliny nie dogladane czesto.
Jak znajde jeszcze jakies zdjecia roslin to wrzuce pokazac albo zrobie tym co zostały jeszcze na dworze .
 

Lai

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2017
Postów
109
Buchów
0
Oby so następnego sezonu dotrwalo cos z tego :D
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Mam zdjecia z ostatniego spota ,zostala juz tylko jedna roslina ,duzy krzak po lst i toppingu nie plesnieje wogole,caly zielony nie zolknie bo ostatnio dostal polifoski.To nasiona od Bebooka ale dokładnie nie wiem co ,jakis cross z Marockiem.Mam zamiar dac mu dolistnie na dniach :pk,betokson ,siarczan magnezu,tytanit i niech kwitnie .


 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Trzymam kciuki za tego crossa z Marockiem, bo sam mam maroca i jest w identycznej fazie co twój, martwię się tylko czy dojdzie, bo czasu dużo nie zostało a pogoda ostatni mi czasy nie rozpieszcza. 5!
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Cześć, jak oceniasz moje regi? Mam ich jeszcze sporo, myślę, że niedługo zrobię os (pakiet nasz w kieszeni ;))
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół