nasiona marihuany

[AF][Cfl 200W+[0.64m2] 2x Devil Tasman, 3x Auto mazar, 2x Blueberry Auto, 1x Auto AK Blue47, 1x Auto Bluze Mazar :-)

Wyszukiwarka Forumowa:

potatocanon

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
72
Buchów
0
Witam wszystkich zainteresowanych, zapraszam to oglądania ;D z doświadczenia mojego to troszeczkę poczytałem forum i jakąś tam praktykę mam, nie ukrywam że liczę na waszą pomoc :)) wszystkie rady MILE WIDZIANE !!


- rośliny -2x Devil Tasman, 3x Auto mazar, 2x Blueberry Auto, 1x Auto AK Blue47, 1x Auto Bluze Mazar od Trawkaseeds
- box -80×80×160cm - 0,64m2 - Secret Jardin
- oświetlenie - Zarówki CFL ponad 200w dojdzie cos jeszcze jak pieniązki pozwolą na flo dojdzie LED/HPS
- medium - Donice po 10l i 6l ziemia ph 5.5-6,2 wymieszana z perlitem( możliwe ze mały błąd zrobiłem "zycie", keramzyt na dno i na górę donicy
- wentylacja -2 wentylatory Dospel 125"
- nawozy - Na razie na weg Biogumus na Flo Florovit
- warunki - Dzień wilgoć 40-60% 28-32 stopni czesto 31 stopni, Noc 24-26 stopni 70-80% wilgotność
- trening - LST
-ogólnie- Zebrać 100g :DDDDDDD aa ot tak,

Ogólnie chciałbym aby ten grow był dla mnie lekcja z której chciałbym wyciągnąć jak najwięcej pożytecznego na przyszłe kolejne fotorelacje :D, kiedyś bawiłem sie w PCboxy ale 1/2 rosliny to za mało,

Roslinki wyszly wszystkie na wieczór 23.05.17


Dzien 2



Dzień 6
Najwieksza Devil Tasman

I razem




Przy następnym upie dodam więcej pojedynczych zdjęci roślinek, ciesze się ze wystartowałem :D bo zbierałem się do tego kilka dobrych dni :D
 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Daj nizej światło. I wydaje mi się ślę za dużo chyba tego keramzytu u góry. Szmatki powies na jakimś haczyku a da dół pojemnik z woda
 

potatocanon

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
72
Buchów
0
Miałem dziś czasu to zrobiłem kilka fotek i dostosowałem się do rad :D

Dzieńe 7


Dodałem butelek z wodą na poziomie z doniczkami jest 10 tak po 1,5l ze szmatkami w środku i na górze jeszcze 7 tak na gorę doniczek z których zwisają szmatki w dół

To tak po lewej dwa Devil Tasmany


Po prawej 3 Auto Mazary


Tutaj mamy od Góry Pierwsza Blueberry Auto-> Auto AK Blue47 -> Auto Bluze Mazar :)


I malutka najsłabsza najwolniejsza blueberry


Po godzinie z dodatkowymi pojemnikami wody Higrometr zatrzymal sie na 60% to chyba taki juz stan rzeczy dobry :), wczesniej miałem zraszacz obok boxa i jak czesto mogłem zraszalem sciany boxa i keramzyt, ale wyniki sie wachały mam nadzieje ze teraz przy stałej 60%( może jeszcze urośnie, do tego bede zraszał) roślinki rusza ze wzrostem, przy nastepnym podlaniu poleci mala dawka biohumusa do panienek :)

 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Zabierz te szmatki z doniczek, ziemia zaciągnie Ci wody, do tego z niewyregulowanym Ph. Może porozwieszaj je na ścianie np. przy pomocy pinezek czy cuś.
 
M

mlodygru

Guest
Tak jak pisze kolega wyżej... weź te szmatki powies. Raz ze sieć zwiększy wilgotność a 2 że nie zrobi Ci się pod nimi plecha..m
 

potatocanon

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
72
Buchów
0
I tak zrobiłem jeszcze tego samego wieczoru, a tak to wygląda




Wilgotnośc odrazu wskoczyła do 60% i oscyluje pomiedzy tym a 70% także super, w nocy +80% codzienie uzupełniam pojemniki nie wszystkie, ale z niektórych szybko odparowuje woda :), widzę ze im służy ten klimat, Wygląda to misternie hahaha, upek nastepny po weekendzie ;)) piooonaaa
 
M

mlodygru

Guest
Najlepiej jakbyś dał białe szmatki. Czarne pochłaniają światło.
 
M

mlodygru

Guest
Ale tak jak ci piszę....pochłaniają drogocenne światło. Białe też od temp. będą parowac...
 

potatocanon

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
72
Buchów
0
Szybki Upik

Dzien 14
To zastałem po 4 dniach nieobecności w domu.


Najokazalszy Auto Mazar



I kilka rożnych fotek



I dotego zrobiłem im LST


Tylko malutka bluberyy sobie nadal rosnie bez lst

Do tego dodałem 2x 23 waty cfl i 15w leda ocence go czy jest on cos warty



Oczywiście zdjąłem z niego taka biała osłonke która zasłaniała ledy, cena 5euro
 

potatocanon

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
72
Buchów
0
Jestem , jeszcze jestem :D
Tak warunki w boxie 60-70% wilgotnosć w dzień w nocy kolo 80%, Temperatura 28-31 dzien w nocy 26 stopni:freak2:, Dostają juz dobre dawki biochumusa i narazie nic innego nie przewiduje, Na balkonie tez coś z automatów siedzi :))

Także mam zdjecia z dnia 09.06.2014
Dzień 18 :
niemam zdjecia przed lst, najmniejsza blueberry w rogu jeszcze bez lst :) aha, wtedy zlamałem auto mazara który jest po prawej stronie po środku.





A tutaj świeże fotki :)) 13.06.2017
Dzień 22 :
ułamany Auto Mazar idzie jak burza największy:harvest:, No i Devil Tasman w lewym górnym rogu idzie rowno, a jego imiennik zaraz pod nim pokazal pierwsze pojedyncze preflowey :))takze pierwszy kwitnie, niech reszta jeszcze wsztzyma sie z tym bo box ma miejsca ;D

I po lst

I kolejny sie ułama, a zawsze robie to przed podlewaniem :freak2: no staram się jak najdelikatniej ;)

A ułamany Auto Mazar tak sie wyleczył



Updaty beda tak czesto jak wasze komentarze wiem ze mało się dzieje ale chyba wchodza juz w dobry stan :DD:spalony:
 

potatocanon

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
72
Buchów
0
Szybkie fotki po dlugiej nieobecnosci :)

Dzien 27

\



A tutaj przypadfkowo ulamany topek


Dzien 38

\


Dzien 47
Fotki świeże dzisiejsze
Tutaj ułamany topek z dnia 24 puiscił korzonki i sobie kwitnie, dołaczył do niego kolejny ułamany szczyt






Devil tasman najszybciej zaczoł kwtinąc


I zdjęcie z butelką 1,5l


Jedna blueberry poszła na balkon bo byla za wielka :D


 

DcichygrowJ

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2016
Postów
527
Buchów
2
cóż Ci mogę powiedzieć... pod clf nic ciekawego się nie dzieję :D

ładne zdrowe planty masz, clf moim skromnym zdaniem jest total bez sensu :D tyle samo watowe masz hps, temperatura wcale nie szaleje jak sobie to wyobraża, a efekty z 10x lepsze
pozdrawiam :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół