nasiona marihuany

[PӣAUTO/SEZ] "B&D United" - Grzech Grow Seeds, Serious Seeds, K.C. Brains, Dinafem

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
W żyłę przy***ie, a jak inaczej?
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Gratulacje udanego sezonu, bardzo przyjemnie bylo sledzic twoja fotorelacje i z niecierpliwoscia czekam na nastepne!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jesli mozna zapytac..jak spozytkujesz ten olejek?

Olejek robiony głównie z myślą pomocy bliskiej osobie. Pod wpływem tejże, kolejni ludzie przekonali się (poczytali w necie, dopytali) do leczniczych właściwości tego specyfiku. Inni mają poważniejsze problemy ze zdrowiem, inni trochę mniej i nie mieli nigdy styczności z thc więc mikro dawki robią robotę... Tak więc większa częśc na pomoc a resztę...

W żyłę przy***ie, a jak inaczej?

<lol2>

Gratulacje udanego sezonu, bardzo przyjemnie bylo sledzic twoja fotorelacje i z niecierpliwoscia czekam na nastepne!

Gracias senior. Zapraszam już niedługo ale w innym dziale!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Szkoda że nie wszystko udało się zebrać ale mimo wszystko sezon wyszedł niezle myślę patrząc na cały wątek od początku więc jest bardzo dobrze i pewnie za rok będzie jeszcze lepiej co tobie i sobie życzę żeby dalej funkcjonować w terenie bez przypału:thumright:S6 mam na liście już i czekam na grzesia bo na GGS będę chciał się skupić za rok:bounce:pozdrawiam<peace>
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
jak widze ten kolor topow to az mi sie chce plakac ze szczescia
dalej sie dziwie ze ty to zrobiles wszystko pod polskim niebiem

w normalnym kraju pewnie byś był konopnym gigantem z jakas fabryka
Król
 

klz25

Member
Rejestracja
Lut 24, 2017
Postów
5
Buchów
0
Delavega. Fajnie, że poruszyłes temat o oleju RSO, ludzie w Polsce tak mało wiedzą na ten temat, nie zdają sobie sprawy że może to pomagać na różne choroby. Szacun wielki za tą fotorelację, zostawił bym Ci bucha ale jeszcze nie mogę. Właśnie przez propagowanie medycznych właściwości może kiedyś doczekamy się tego, że nie trzeba będzie kitrać się po chaszczach. Buch leci XD.
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Więcej niż 1000, mniej niż 10 000 :) Głównie chodzi nam o pokazywanie tutaj ładnych krzaków a nie plonów czy hajsu! Zawsze wyjdzie tyle ile pracy włożysz. Pozdro!

Dobrze prawisz.

Jedna z najprzyjemniejszych relacji do śledzenia tego roku, było miło, do zobaczenia 8)
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Czołem kolego :)

Chciałbym zapytać odnośnie fotorelacji 2017 r. gdzie za opatrzyłeś sie w pestki od GGS ? Czy to były półautomaty czy sezonówki bo widze że odść spore wyrosły .
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Pestki na f2seeds. Ggsy to w większości półautomaty poza tą andromedą.
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Witam.!
Chciałby, się tylko podpytać jak to nie problem jaki dokładnie trening stosowałeś na s6.
Kiedy był zaczęty?

Bo biorę wzór z twojej fr. Jeśli to nie stanowi problemu opisz tak w 2 zdaniach odpowiedz na moje pytanie .
Dzęiki.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Witam.!
Chciałby, się tylko podpytać jak to nie problem jaki dokładnie trening stosowałeś na s6.
Kiedy był zaczęty?

Bo biorę wzór z twojej fr. Jeśli to nie stanowi problemu opisz tak w 2 zdaniach odpowiedz na moje pytanie .
Dzęiki.

Pierwszy post:

Trening
Półautomaty bez treningu. Część sezonówek jest po trzykrotnym topingu. Później LST w miarę możliwości.

Ponadto na początku lipca wpis:
Siema, dziewczyny dobrze sobie radzą. Tydzień temu sezonówki odbyły trening LST z Mel B hehe :)

Czyli lst zrobione pod koniec czerwca.

Wpis z 25 lipca:
Siema! Ostatni update w lipcu. Tym razem mały bo podczas ostatniej wizyty mieliśmy sporo pracy i nie było natchnienia na fotki :) Ale za to rośliny zostały zabezpieczone tak żeby wiatr nie zrobił im krzywdy. Na dwóch pojawiły się też widoczne na zdjęciach siatki - zabezpieczą laski przed połamaniem i pomogą ogarnąć ten gąszcz.

Wszystko okraszone zdjęciami. Do dzieła :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół