nasiona marihuany

Dobry sposob na kielkowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Sensimila

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
186
Buchów
0
otoz to, poczytalem, poszperalem inne zrodla i po juz wielu probach ten sposob wydaje sie byc najlepszy dla mnie... mocne nasiona kielkuja juz nawet w 8-10h ...

bierzemy kieliszek od wodki, moze byc 50ml... nalewamy wody zrodlanej niegazowanej, dolewany do tego 2 krople wody utelnionej... wrzucamy nasiona na 5-6 godzin, te ktore zaczna tonac przerzucamy na wilgotne chusteczki, reczniki badz wate.,.. spryskujemy zeby mialy wilgotno ale zeby nie plywaly...
wazne zeby kieliszek byl w ciemnym i cieplym miejscu 25-29stopni
kilka godzin i pierwsze sionka puszczaja kielki, jak ladnie pojda to do kubeczka z ziemia, big up !
 
Ostatnia edycja:

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
I niby po kilku godzinach nasiona spęcznieją i zatoną?
Jakieś czary do tego stosujesz?
Zaraz stestuję na kilku pestkach :)


edit
prawie 14h a pestki dalej pływają...
bajki opowiadasz........
 
Ostatnia edycja:

Sensimila

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
186
Buchów
0
czarem jest dostarczenie dodatkowego tlenu z wody utlenionej... mi pierwsze zatonely po niecalych 4 h ... 2 krople na kieliszek ;] do tego dobre warunki ciemni lub CZERWNONY DIODY LED ALBO CZEWRONY SWIETLOWKI, pomagajac tym zmoesz nawet szybciej wykielkowac ;]
 
P

Plantator Biggy

Guest
po h*j sie bawić w wode utlenioną i moke chusteczki ?
najlepszym, sprawdzonym i bezproblemowym sposobem jest po prostu wrzucenie nasion do szklanki z wodą i czekać aż wykiełkują potem do ziemi
oto cała magia

u mnie czas od wrzucenia nasionka do szklanki, do siewki to max 2 dni
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
zabija również grzyba który kooegzystuje z korzeniem...
ale sposób może okazać się skuteczny.

Ukorzeniacz też daje niezłe rezultaty.
 

Sensimila

Well-known member
Rejestracja
Sty 14, 2009
Postów
186
Buchów
0
z tego co ja sie orientuje to ukorzeniacz w plynie i dodajesz niewielka ilosc do wody, do ktorej wsadzasdz nasiona na kilka godzin... ale moge sie mylic, poprawcie jesli blad
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
kiedys kiedys dla testu posypałem niewielką iloscą ukorzeniacza wilgotną chusteczke na której pozniej kiełkowałem nasiona, niestety nasiona nie wykiełkowały..
 

Mauri89

Member
Rejestracja
Maj 26, 2009
Postów
9
Buchów
0
Musze spróbować takie coś zrobić Ciekawe jak wyjdzie :smokee:
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
mi wielkie pechy DRxAk47 czy WR nie toną po 24 h :p ale niektóre ... pewnie u wiekszości osób tak samo sie dzieje ... a i tak wk***iony że nie pekły razem z innymi prawie zawsze nadgryzam te pestki :p
 

GrassMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
85
Buchów
0
Wczoraj wrzuciłem jednego gratisa którego dostałem od quakeminda na watę i dzisiaj kiedy się obudziłem zobaczyłem że już wychodzi mały kiełek. teraz tylko czekać aż podrośnie i do ziemii.
 

SoSu

New member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
4
Buchów
0
Ja tam trzymam się stałego sposobu :spalony: na sam początek wrzucam do wody na 4 godzinki na napęcznienie, zaraz po tym kładę na 3 gaziki i przykrywam jedną gazą zalewam lekko wodą i git po ok. 30 godz. kiełek 1-2 cm. :spalony:
 

Marecki

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2008
Postów
166
Buchów
0
Uważam ze każdy ma swój sposób.....Np. ja robię tak...

1.Pestki do wody na 5-6h troszkę spęcznieją i zrobią się ciemne..
2.Następnie delikatnie ponadgryzać.
3.Wata / Pestki / Wata + woda..i ciepłe miejsce.

Myślę że ten sposób wpływa na szybkość wychodzącego kiełka i na lepszą pewność pęknięcia pestki.---<lol>

I czekać na efekt...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół