nasiona marihuany

Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
77.jpg

I to legalnie. Bo prawo na Wyspach nie zakazuje uprawy szałwii wieszczej.
To roślina, której spalenie wywołuje halucynacje, silniejsze od tych, które są efektem zażycia LSD, alarmuje "Telegraph". Chociaż szałwię wieszczą brytyjscy lekarze oficjalnie uznali za narkotyk, w dalszym ciągu jest ona legalnie hodowna i sprzedawana, np. w sieci
.

IRLANDIA PÓŁNOCNA CHCE ZAKAZAĆ SZAŁWII>>

Internet - dodaje "Telegraph" - sprawia, że chętnych na zażycie szałwi wieszczej jest coraz więcej. Na serwisach
, takich jak YouTube, ludzie - często bardzo młodzi - dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z rośliną oraz publikują filmy, na których są odurzeni jej działaniem.

ZOBACZ AMATORSKI FILM UKAZUJĄCY DZIAŁANIE SZAŁWII>>

Cieszą się one ogromną popularnością. Wspomniany przez "Telegraph" amatorski film, na którym dziewczyna wypowiada się w euforycznym stanie, prawdopodobnie po zażyciu szałwi, obejrzało już ponad 2 mln osób.


http://www.sfora.pl/Narkotyk-silniejszy-niz-LSD-wyhodujesz-w-doniczce-WIDEO-a5028
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
po lsd są lepsze jazdy i dłuższe, kto nie próbował niech żałuje
taki sam efekt jak szałwia ,daje eter po jednym buchu
 
Ostatnia edycja:

wilq123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2009
Postów
441
Buchów
0
kurde w polsce to nic nigdy nie bedzie legalne, za niedlugo nie bedzie mozna sobie pierdnac nigdzie
 
S

Sober

Guest
Co do siły szałwii mogę potwierdzić, gorzej z porównaniem do lsd bo nie zażywałem.
Sam susz raczej nie klepie, chyba że palisz go stopniowo by przystosować jakieś tam receptory - i to jest prawda.
Hardkorem jest ekstrakt. Paliłem x5 po wcześniejszych eksperymentach z suszem. Ciekawe jest to, że zdążyłem złapać tylko jednego bucha z fifki, bo do drugiego już nie dotarłem, a jak dotarłem to zastanawiałem się co to za przedmiot.
Jazda jest oryginalna, nie widzisz nic z otoczenia - same dziwne kształty, a jest to i tak wg. wielu opinii najniższy stopień upalenia. W najwyższym widzisz "inny świat". Ja osobiście do tego stadium nie doszedłem, a to początkowe to było już niezłe "WOW".
Pocieszającym jest to że trwa nie dlużej niż 10min - dłużej bym chyba nie dał rady.
Znajomi opisywali fazę jako "brak mózgu na 10min". Jednak nie jest ona męcząca.
Jak się zbiorę to kiedyś trip-raport napiszę <coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
TO CZEMU MARIHUANA uzależnia TYLKO I wyłącznie PSYCHICZNIE A JEST UWAŻANA ZA NARKOTYK??
Bo można podzielić narkotyki na dwie dziedziny:
-jedna to wszystkie substancje, które uzależniają fizycznie są narkotykami
-druga to wszystkie substancje, które są ujęte jako narkotyki w prawie, może to być także kawa, herbata, nikotyna, chmiel lub cukier, wszystko zależy od urzędników
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Bo można podzielić narkotyki na dwie dziedziny: -jedna to wszystkie substancje, które uzależniają fizycznie są narkotykami -druga to wszystkie substancje, które są ujęte jako narkotyki w prawie, może to być także kawa, herbata, nikotyna, chmiel lub cukier, wszystko zależy od urzędników
Każdy przeciętny człowiek myśli, że narkotyki to po prostu substancje dające "haj", czy "odurzenie", oczywiście nie zaliczając do tego alkoholu. Patrząc na to okiem osoby, która ma jakąś wiedzę o tym jest zupełnie inaczej :D
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
po lsd są lepsze jazdy i dłuższe, kto nie próbował niech żałuje
taki sam efekt jak szałwia ,daje eter po jednym buchu
Coś słabo Ci z tą szałwią poszło, pewnie nie wyrobiłeś receptorów i nie umiałeś tego palić...
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Btw salvia jest w polsce juz nielegalna z dniem 8 maja =S.
Palilem extrakt 10x bania straszna dobrze ze krotka. Ja niemialem halucynacji wzrokowych. Jak zamykam oczy to dopiero wtedy jakis trips sie wkreca. A tak to bardzo dziwne uczucie nicosci xD.
 
P

panceros

Guest
Ja palilem salvfie x60 najmocniejsza jaka byla dostepna. Nigdy wiecej nie srobuje tego gowna. Przezylem takiego tripa ze dwie noce nie spalem... SALVIA DLA AMATOROW MOCNYCH WRARZEN !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S Dyslekcja jak cos...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół