nasiona marihuany

[ 50 +] AutoFeminizowany Raj [ GGS] [Bulk]

Wyszukiwarka Forumowa:

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Fajne roślinki.
A ten fioletowy to co to za odmiana była?

Black Mazar XL od Bulk Feminized tragedia nie polecam karzeł wyrósł z ktorego wyszło 1g :freak2:

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:13 ----------

Dawno nie wrzucałem zdjec , dzis znalazłem chwile wiec trzeba zrobic aktualizacje . Zwierzyna lesna nie odpusciała mi w tym roku zniszczyły bardzo duzo krzaków nie tak dawno złamały krzaka na pół i połamały 2 Automaty naszczescie przed scięciem . z wszystkich Automatów wyszło mi około 115gram na obecną chwile został półautomat od GGS i 5 pełnosezonowych . licze ze spokojnie bedzie 500 z reszty .























 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Panowie miał ktoś do czynienia z odmianą Bubblegum od hempbrothers? Producent podaje że ścinka druga połowa października a ona dopiero rozpoczęła kwitnienie jeszcze nie jestem pewny w stu procentach bo aż tyle tych włosków nie ma. krzaka trochę szkoda bo urósł bardzo duży.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
na drugi raz będziesz wiedział żeby nie patrzeć co pisze producent a sugerować się krzakami co ludzie na forum sadzą i co dochodzi a co nie :p
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
na drugi raz będziesz wiedział żeby nie patrzeć co pisze producent a sugerować się krzakami co ludzie na forum sadzą i co dochodzi a co nie :p

Oczywiście że będę wiedział :) ale Bubblegum wpadła jako gratis i trudno żeby jej nie wsadzić w ziemię :) opiekuje się roślina cały sezon fajnie było by też coś z niej zebrać. a z tego co się orientuję to hempbrothers to jakiś Polaczek szkoda ze Rodacy nas tak okłamuja. No cóż poczekamy zobaczymy oby jesień była słoneczna w tym roku :)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Kolejny Up ;) tydzien temu narzekałem na Bubbleguma ale ma pierszy tydzien flo za sobą teraz tylko byc dobrej mysli ze jesien bedzie sloneczna i przymrozki nie prztydą za szybko ;) równiez tydzien temu pod kose poszła Panienka od GGS wysadzona na spota okolo 20 czerwca .







No i tu wrzucam kilka zdjec pozostałych panienek ;)

3m





















 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
A propo black Mozart. Ja w tym roku planuje go posadzić. W tamtym roku jedyny krzak który u mnie przetrwał i dał 37g. Pozdrawiam.
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
mi z AutoMazar wyszedł karzełek . w tym sezonie zdecydowanie tylko pestki od Grzesia ;)
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13








WYNIK 2017 PONAD 500G

najbardziej uciążliwa w sezonie 2017 była dziczyzna , był czas gdzie na spocie natknołem się na około 20 dzików ryją łamia i zjadają krzaki . byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś polecil mi skuteczny sposób na uporanie się z dzikami .
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
W
byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś polecil mi skuteczny sposób na uporanie się z dzikami .[/QUOTE]

Siatka leśna i gałęzie do około spota. Robię tak w tym roku bo mam chuji dosyć. Z tym że mówię o sarnach/jeleniach. Dobrze u mnie działała benzyna na szmatkach i świeże włosy co tydzień.
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
W
byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś polecil mi skuteczny sposób na uporanie się z dzikami .


Siatka leśna i gałęzie do około spota. Robię tak w tym roku bo mam chuji dosyć. Z tym że mówię o sarnach/jeleniach. Dobrze u mnie działała benzyna na szmatkach i świeże włosy co tydzień.[/QUOTE]

siatka przed dzikami i galezie bedzie chyba najlepszą ochroną rozmyslałem nad tym i będzie trzeba porządne mury zrobic :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół