nasiona marihuany

[ 50 +] AutoFeminizowany Raj [ GGS] [Bulk]

Wyszukiwarka Forumowa:

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Witam Wszystkich !



W tym sezonie bedzie jakies ponad 50 Konopi w skład których wchodzą takie odmiany jak :

PEŁNOSEZONOWE.
- 1szt SHAMAN od Dutch Passion
- 1szt Buble Gum od HempBrothers
- 4 szt Medical Swiss Mix mix odmian pochodzących z magicznego kuferka "śp"Andre Fursta
- 6szt Out MIX REG
w tym roku z pełnosezonowymi miałem pecha troche padło niestety bo nie zabezpieczyłem spota przed sarnami.

AUOTMATY.
-1szt Auto Pilot XXL od Ministry of Cannabis
-1szt GigaBud od G13Labs
-1szt Mamba Negra od BlimBurn
-2szt Shot Adrenaline od SamSara
-2szt White Widow X-Treme od Bulk Feminized
-2szt Black Mazar XL od Bulk Feminized
-3szt Amnesia X-treme od BulkFeminized
-3szt Cristal X-Treme od Bulk Feminized
-3szt Jack Herer X-treme od Bulk Feminized

PÓŁAUTOMATY

-5szt Nepal x Hindu Kush x AK47 od Grzech Grow Seeds
-7szt Train Wreck x Napal x Hindu Kush od Grzech Grow Seeds
-7szt G14 x Napal x Hindu Kush od Grzech Grow Seeds
-7szt White Russian x Napal x Hindu Kushod Grzech Grow Seeds

TRENING
-FIM
-LST

NAWOZY
-Azofoska
-ASTVIT
- Na flo jeszcze czas , nie zdecydowałem sie jeszcze co bede stosował.

Podłoze podobne do torfu , widac ze trzyma wilgotnosc co jest plusem przy upałach .
kilka lat w stecz Rosliny porosły na 2-3 m wiec co do podłoza wiem ze sie nie zawiode .


Wszystkie krzaki znajdują sie juz na spocie , nasiona grzesia są w trakcie kiełkowania poniewaz wczoraj doleciała do mnie paka ;)










 
Ostatnia edycja:

Lukash1

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2016
Postów
111
Buchów
0
Ladnie to wyglada z bulka nie biore juz nasion niby ladne opakowania i nasiona kiełkują ale kazdy automat od nich byl taki sam a inne gatunki bralem .. Bede obserwowac ;)
 

KonopielSOON

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2017
Postów
51
Buchów
0
Tak jak pisałeś tak zrobiłeś ;) jest konkret projekt więc nie może mnie tu zabraknąć, zasiadam i kibicuję

z fartem !

Ksoon
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
pod wszystkie rosliny takie same doly kopales ? ile litrow ? powodzenia zycze
 

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Ladne zasieki porobiles. Tylko cos na slimaki i bedzie pakiet ochronny.
 

Metalowy13

New member
Rejestracja
Maj 8, 2017
Postów
3
Buchów
0
No mordo jestem pod wrażeniem. :D zapowiada się elegancko, ciekawe pechy. Życzę powodzenia i będę obserwował kolejne fotorelacje :) z fartem
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Sam zatargałeś na spota tyle ziemi? Gruby projekt! powodzenia.

Nie targałem ziemi na spota , ziemia spotowa <peace>

pod wszystkie rosliny takie same doly kopales ? ile litrow ? powodzenia zycze
Tak mniej wiecej takie same na szerokosc szpadla i jak głęboko sie dało ;)

Ladne zasieki porobiles. Tylko cos na slimaki i bedzie pakiet ochronny.
akurat z slimakami na spocie nie ma problemu ;) pakiet z ochronny z patykami wystarczy <lol>

Wczoraj korzystajac z pochmurnej pogody byłem na spocie przygotowac poletko pod pestki GGS nie było łatwo w ziemi było duzo korzeni i pędy trzciny które głęboko wrastaja w glebe ;) ale naszczescie przekopywanie spotów juz za mną ;)

Dziękuje za doping równiez wszystkim Ogrodnikom życze samych słonecznych dnich i kilku kilogramów zielonejmasy<joint>

Jutro lece na spota wrzucic partie GGS i teraz tylko karmic pielęgnowac i czekac ;)
Aktualizacje będe przeprowadzał mniej wiecej co 2 tygodnie ;)

z Farcikiem wariaty ;)







 
Ostatnia edycja:

Kopenhaga

Member
Rejestracja
Maj 3, 2017
Postów
18
Buchów
0
Dobrze wiem co czujesz, za***ka z tymi trzcinami w ziemii. Po ilu dniach przesadziles planty na spota?

Zasiadam i patrze :bounce:
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Super gleba. Zamaskuj sobie to poletko. Nazrywaj tej suchej trzciny i porozrzucaj na przekopanej ziemii. Pamiętaj, że z góry jest to wyraźnie widoczne.
Powodzenia :)
 

Mike04

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2014
Postów
155
Buchów
141
Odznaki
2
Zazdroszczę Ci takiej ziemi spotowej :D
 

Mamucik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2016
Postów
75
Buchów
0
Powiem Ci, że zazdroszczę tej Twojej ziemi spotowej piękny torf i jeszcze pokrzywy dookoła. Powodzenie i byle do ścinki :smokee:
 

ArmaniGrass

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2017
Postów
166
Buchów
13
Dobrze wiem co czujesz, za***ka z tymi trzcinami w ziemii. Po ilu dniach przesadziles planty na spota?

Zasiadam i patrze :bounce:

Automaty od bulka posadziłem na spocie w 7 dniu ich życia . Shamana BubleGum OUTmix i Medical były kiełkowane na początku maja ale pogoda była tragiczna a nie miałem za bardzo gdzie ich wsadzic ale ładnie sie pozbierały .

Super gleba. Zamaskuj sobie to poletko. Nazrywaj tej suchej trzciny i porozrzucaj na przekopanej ziemii. Pamiętaj, że z góry jest to wyraźnie widoczne.
Powodzenia :)
Musiałem poczekac az maluchy wyjda z ziemi bo bezposrednio kiełki od GGS wrzucałem na spota. na chwile obecna wrzuciłem na całe poletko brzoze dobry patent bo sarny omijaja poletko ;)

---------- Post Zaktualizowany 18:44 ---------- Data pierwszego postu 18:38 ----------

kilka plantów odpadło w pierwszym tygodniu przesadzenia na spota , wina jakis gryzoni ale tragedi nie ma ;) wrzucam pare fotek z odwiedzin ;) zdjecia poletka GGS wrzuce przy nastepnym upie poniewaz maluch dopiero startuja z drugą partia wiec nie ma co za bardzo pokazywac ;)





























 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół