nasiona marihuany

Ziemia spod pokrzyw - czy dobra?

Wyszukiwarka Forumowa:

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
Siemaneczko
Nakopałem trochę ziemi spod pokrzyw po kolana tylko nie wiem czy będzie dobra, czarna jak z wora z biedry nie jest ale glina to też nie jest :D nie mam pH metru więc jest jakiś znawca który jako tako oceni czy się nada czy nie? :D Nie jestem znawcą ziemi a jak wiadomo, ziemia spod pokrzyw ziemi spod pokrzyw nie równa :freak:
 

ShaCo

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
260
Buchów
0
wymieszaj z dolomitem i bedzie ok
 

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
Można wymieszać z popiołem drzewnym? :freak:
tak na marginesie: wysuszone skórki od banana i pokruszone mieszać z wodą i podlewać, w***ać w ziemię czy na powierzchnie pod planta dać?
Na wega będzie gnojówa z pokrzyw a na flo? ktoś ma jakiś pomysł na 100% bio nawóz? :D

Tyle można nawozów zrobić że już się pogubiłem jaki do jakiej fazy służy <coolpalacz>
 

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Z takoej ziemi wyrastają ogromne krzaki, wpie****aj tam nasiona (kiełki) i podlewaj wodą.
Jest jeden problem z ta ziemia szybkp wysycha i się rozwarstwia (pęka jak po trzęsieniu ziemi :D)
 
L

Lord of Bhang

Guest
Z pod pokrzyw ziemia jest idealna ja mam spota same pokrzywy tylko jedna dobra rada dodaj dolomit I styknie mozesz dorzucic troche styropianu zeby byla trochu przepuszczalna wtedy sie tak nie zbije pozdro<lol>
Tyle ze ja mam torf a to na torf nie wyglada ale itak dasz rade
 

Testoviron

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2016
Postów
77
Buchów
0
A dolomit nie zaszkodzi dopiero co kielkujacym pestkom? Bo wsadzikem wlasnie pestki do takiej ziemi ale bez dolomitu
 

Zielarz69!

Banned
Rejestracja
Maj 8, 2017
Postów
12
Buchów
0
ja się zaraz na miasto wybieram... jaki ten dolomit kupić (producent) ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół