nasiona marihuany

Hikikomori - outsider

Wyszukiwarka Forumowa:

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
Kilka lat temu, byłem uważany za outsidera. Nie opuszczałem domu więcej niż kilka razy w roku i tylko jeśli było to konieczne. Nie stałem się odludkiem ponieważ tak chciałem, ale z powodu tego że byłem *źle traktowany* w szkole i na zewnątrz. Nie miałem możliwości zwrócenia się do kogoś a jedynym miejscem do którego mogłem się udać był mój dom. Trwało to rok czasu.

Internet był moim życiem a gry multiplayer stały się dla mnie czymś ważnym. Pozwoliło mi to znaleźć kontakt z ludźmi, kontakt którego mi brakowało w realu, zapomnieć o prawdziwym życiu, o tym jaką byłem ofermą. Bez internetu byłem bardziej podatny na dokonanie samobójstwa.

Nie pracowałem, nie chodziłem do szkoły. Im dłużej to trwało tym bardziej zaniepokojony byłem ponieważ kompletnie zatraciłem zdolności adaptacyjne. Rozmowa obecnie jest czymś czego muszę się na nowo uczyć, i nawet teraz pisząc ten artykuł wiele osób które starają się ze mną rozmawiać rozczarowują się ponieważ nie odpowiadam im.Dzieje się to z powodu takiego ze kiedy myślę o tym co ludzie do mnie powiedzieli nawet nie przychodzi mi do głowy żeby im odpowiedzieć. Przywykasz do myślenia ponieważ większość czasu nie ma nikogo z kim można porozmawiać więc rozmowa nie jest już czynnością którą wykonujesz z automatu.

Widywałem się z moimi rodzicami, ale nigdy nie poszedłem żeby przywitać się z resztą mojej rodziny, nie ważne czy oni odwiedzali nas czy moi rodzice jechali odwiedzić ich. Kiedy oni nas odwiedzali starałem się żeby nie wydawać żadnych głośnych odgłosów ani nie wychodzić z pokoju żeby rodzice myśleli że nie ma mnie w domu ( nie byli zadowoleni z tego że nie chciałem widzieć się z rodziną ).Dalsza rodzina zaczęła raptownie przestać mnie lubić z tego powodu że nigdy więcej mnie nie widzieli.

Zawsze trzymałem zasłonięte zasłony żeby mieć pewność że nikt nie zobaczy mnie ani mojego pokoju, bo jeśli osoby które mnie dręczyły znałyby moich sąsiadów i co gorsza nagrały mnie lub znalazły inny sposób na poniżenie mnie to było by to dla mnie bardzo ciężkie.

Przeważnie schodziłem na dół tylko do lodówki i szafek kiedy moi rodzice szli spać. Byłem wiecznie głodny w nocy ponieważ nigdy nie schodziłem na dół żeby wziąć coś do jedzenia w trakcie dnia. Jedyną rzeczą którą jadłem w trakcie dnia był wspólny obiad.


Cierpiałem na bezsenność, idąc spać wcześnie rano co było spowodowane samotnością. 24/7 byłem zestresowany i niespokojny. Jedyną rzeczą która pomagała były gry internetowe ale kiedy przychodził moment pójścia spać ataki lęku znów wracały, musiałem dodatkowych bodźców, muzyki, metod relaksacyjnych i tego co z tym związane żeby przestać panikować i zasnąć, spałem długo od 12 do 14 godzin.




ŹRÓDŁO: http://culturaloddities.com/what-its...-a-hikikomori/



Wszelkie poprawki milewidziane.

Edit: Korekta literówek: GardenicPower

P.S. Grunt to nie przejmować się opinią innych wtedy to nawet w samych gaciach można wyjść na miasto ( przecież i tak większości osób nie spotkacie drugi raz albo nie będziecie wiedzieli że to ta osoba) PEACE
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół