nasiona marihuany

skromny outdoor Fana 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Ładne i zdrowe panie. Aż zazdroszę Ci tego słońca, bo u mnie w tym tygodniu było go jak na lekarstwo :/
 
F

fan

Guest
siemka.mam kilka fotek z przed tygodnia .,w większości to afy niektóre nie odwiedzane od wysadzenia,ostatnio nie mam prawie wcale czasu by odwiedzić spoty a susza okrutna,wszędzie leje tylko nie u nas,jak odwiedzę wszystkie miejscówki dodam reszte fot.na jednej miejscówce za***ałem sprawe bo brakło roślinom azotu a potem do***ałem nawozem na flo i pryskałem w promieniach słonca przez co rośliny podupadły na zdrowiu.kilka fot..

ulduz-znów atakują owady..

ulduz,ak gg,crazy virgin=po2 rośliny w dołku

ak gg

cr.vi.










afy
teraz zaniedbany mix

afy od Choci będą rozmnożone
ak472 kamilthc


nl






















 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Dużo roboty masz Fanie,ale jak się jest fanem outdoor to tak jest <lol>
 
F

fan

Guest
indoorki kocham najbardziej ale o tym w nowej odslonie juz niebawem bo po krzakach juz mi sie nie chce biegac i nie bedzie na to tyle czasu co kiedys..
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
to co kwitnie to automaty ? jak tak to jak ty to robisz że są takie duże :freak2:
 
F

fan

Guest
to co kwitnie to automaty ? jak tak to jak ty to robisz że są takie duże :freak2:

tak to afy,były by dużo większe gdybym mógł częściej tam zaglądać i dostarczać wodę a podlane były ze2razy.,bio robi robotę..brakowało na starcie słońca i wilgotność wpływa na to wszystko,genetyka i ręka bo jak widzisz po fotach dużo zaniedbań i błędów.,szczeże to się nie przykładam jedno czego muszę się wystrzegać jeśli chodzi o kwiaty to żeby nie zapleśniały i opryski pasuje dopilnować ..
 
F

fan

Guest
Co lejesz na kwitnienie?

do Twojego pytania nic nie lałem potem poszła burza kwiatów i polifoska i planty nie były zadowolone..przez ostatnie dni upałów wyglądają jakby przez pół chudsze.,nie mam czasu z wodą podjechać i sarny zaczęły obgryzać kwiatki więć szmaty od nowa wyrozwieszane,widziałem że jest jakiś konkurs z afami jak myślicie że któreś z moich marnych fot sie nadaje to mówcie które..



pm db.,reszta afy












hk db



najwyższa z tyłu auto maxi kanabia z póżnym flo,obok nabity auto mazar dp









 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Trzecia od końca fotka nadaje się i to bardzo . Jesteś bardzo skromny mówiąc ze się nie przykładasz bo nie trzeba być ekspertem by widzieć twoje doświadczenie co w późniejszym czasie przekłada się na efekt .
Co do pleśni ... pryskam co roku . Pleśni i tak w końcu się pojawia . W tym roku zrobiłem podwójny oprysk . I jeszcze poprawie we wrześniu lub końcem sierpnia .
Zapraszam do siebie ,może coś doradzisz
Mówią ze mądrego warto posłuchać
Pozdro
 

kurwamac1222

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
135
Buchów
0
Ładne pały! wczoraj swoim tez dalem poli i burze! mozesz powiedziec czemu byly nie zadowolone?
 

golota1995

Active member
Rejestracja
Kwi 19, 2017
Postów
39
Buchów
0
Ładne masz te automaty!
Moje też ładnie poszły w górę, ale mam też kilka karłów, które bardzo szybko kwitną.
Z fartem!:harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół