nasiona marihuany

skromny outdoor Fana 2017

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
Fajnie,zdrowo,kolorowo<lol>Widzę że ładnie wykarczowana polanka:thumright:pozdro<peace>
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Pytan nie mamy, tylko gratulacje sie naleza.
Przerobilem w niedziele meskie nepale od ciebie na makumbe i ***niecie bylo konkretne :smokee: Dziekuje ci za to :)
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
witam. mam ok 70 roslin od grzesia i są w podobnej fazie wzrostu. Ładnie idzie bede zagladac. Powodzenia
 
F

fan

Guest
To żeby nie było że wszystko tak ładnie jest pokaże spota z afami na którym najgorzej idzie bo spot daleko 1raz odwiedzony od wysiania i ziemia gliniasta a na dodatek susza,w sumie to mam2 takie spoty,spróbóję poprawić ich kondyję i zobaczymy czy bedzie z tego jakaś samarka albo pestków narobie.,zobaczę.Odwiedziłem też inne spoty na których planty poszły elegancko do przodu ale foty zrobię przy następnych odwiedzinach.Na wegu stosuję tylko fisz mixa i siarczan magnezu,oprucz tego co w glebie..






 
F

fan

Guest
bylem zobaczyć na dwuch miejscówkach z afami i półafami-powoli do przodu.,coś w***ały ślimaki mimo zabespieczeń ale coś zawsze zostanie.,na tygodniu oblece wszystkie spoty bo trzeba podlać i podpiszę co jest co..








te półafy przy bańce toHK DB iAK GG a za nimi EarlyPerl x SuperSkunk i SQ x SS oesowe., był jeszcze Shaman xSS i PurpleMaroki xDB i Mazar GG ale się straciły i w dziury afy wsadziłem,spot z afami to mix af..
 
Ostatnia edycja:
F

fan

Guest
mix spot

bananoy hash kush od Puchacza





ten większy to maroc plus od Rizzo.,mniejsze Nordycki mix Esbena od Nawigatora(na innych spotach zauważyłem że wśród tego mixu trafiają się auto regi i tu mam pytanie czy to f2?)





itak.,od konca2 ulduzy Booma,potem hashkuse Puchacza,bangi haze,HK GG Purplehazego,mix Nawigatora,maroki Rizzo,PM DB i afy,kiedyś wyrwałem jakieś męskie i czekam na reszte nieokreślonych.Reszta miejscówek też skontrolowana bez aparatu i tam rośliny miały już po170cm wzrostu i kilka ponaginałem a wczoraj w nocy pucowało gradem to nie wiem jak tam teraz jest ale mam nadzieję że w pożądku,reszta fotek następnym razem.
 

mranubos

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2011
Postów
123
Buchów
63
kurde juz ci plec pokazaly
pewnie dlatego ze zadnego treningu nie robiles zgadza sie?
 
F

fan

Guest
jednak trochę przedłuża wegetacje

zgadzam się,może przedłużyć weg..
mam kilka zaległych fotek,spoty żadko odwiedzam,niektóre nie odwiedzone od wysadzenia,coś pomału rusza do przodu..

af





znalazłem wodę:)

maroc Rizzo

ponaginany mix

nl af

maroc Rizzo

wynalazek który pierwszy zakwitł wypuścił boczny odrost i chyba reweguje.,zapylony nordyckim mixem Esbena od Nawigatora







ak472 Kamilathc


kilka znów wyrwałem





takich to jest w h*j choć gdzie..

af ultimate
teraz bęgą półauto GGS w następnym poście..
 
F

fan

Guest

ak gg i tw ponaginałem


hk db

hk db

hk db

pm db

hk db

ponaginane afy.,niektóre były wyższe odemnie..







E.Perly x SS,S.Q x SS,AK GGx2,HK DB-w tych pustych dołkach co dosadze to wpie****ą żesz ku**a..





ulduz

creazy virgin

ak gg i ulduz choć wcześniej myślałem że to pm db..

creazy virginy



ulduz

ak gg

ulduz

cream mandarine xxl af,mazar i amnesia xxl



narazie tyle fotek mam.,pozdro
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
I tak czasem bywa<lol>pozdro:harvest:-aby do!
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Chcialem powiedziec, ze jestem fanem ale nie wypada :D wiec pozostaje tylko powiedziec ze dobra robota panie i oby tak dalej a bedzie na czym zawiesic oko na koniec :harvest: ladne panienki, rosna bez problemowo widac i jest im dobrze, nic dodac nic ujac zasiadam i powodzenia :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół