nasiona marihuany

skromny outdoor Fana 2017

Wyszukiwarka Forumowa:
F

fan

Guest
Czołem Fan w tym roku wysiewem twoje automaty z tamtego roku to pokaże tobie zdjęcia niestety ostatnio miałem mało czasu na zabawę z roślinami jeszcze mój wieloletni spot poszedł sie j.....
Zaczynam kiełkować za dwa tygodnie kolejne dwa pod lampami i idą na dwór
Pozdrawiam

astor w tamtym sezonie wysiałem wszystkie peski od Ciebie i powiem Ci że od kiełka do plonu biły na łeb wszystkie inne rośliny jakie miałem,nie mam niestety ani jednej fotki z uprawy ani nie zrobiłem nasion ale jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję bo zrobiłeś naprawde porządne nasiona.W tym roku idą tak dobrze nasiona od nawigatora(nordycki mix Esbena)mam nadzieję że uda się do konca zrealizować plany a co do tych kulek co masz odemnie to nawet już nie pamiętam co tam komu wysyłałem ale automaty które zrobiłem w zeszłym sezonie mają tak twarde skorupy że bez pomocy nie chcą kiełkować.powodzenia i Wszystkim jeszcze raz wielkie dzięki..
 

astor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2011
Postów
222
Buchów
3
samych roślin(auto skunk-White Labell,autoExtrime-DP,auto ultimate-DP i automaty No Name. W pierwszej grupie dawcą pyłku był auto skunk zhermiony stsem a w drugiej grupie autoExtrime.Wszystkie nasiona są wymieszane ale grupę z auto skunk odróżnia jaśniejszy kolor i większe nasiona..
Sorry to z 2015 sa nasiona auto mix tak je nazwałeś
 
F

fan

Guest
samych roślin(auto skunk-White Labell,autoExtrime-DP,auto ultimate-DP i automaty No Name. W pierwszej grupie dawcą pyłku był auto skunk zhermiony stsem a w drugiej grupie autoExtrime.Wszystkie nasiona są wymieszane ale grupę z auto skunk odróżnia jaśniejszy kolor i większe nasiona..
Sorry to z 2015 sa nasiona auto mix tak je nazwałeś

zgadza się.,poszły w strone auto skunk,niewysokie bardo szybkie i mocne jak na afy..
30stego byłem odwiedzić spoty i narazie wszystko powoli się wyjaśnia.,jeden spot z regami od Rizo i Nawigatora zdewastowany chyba przez bażanty.,zostało tam kilka roślin ale kilka też zniknęło,pojawiły się męskie ale nie wyrywam może jak te co zostały pretrwaja to będą kulki maroc plus x nordycki mix Esbena,te geny rosną też na innym spocie tak że napewno coś pokażę.Narazie po mału ładuję foty w galerię bo nie mam nawet czasu posta jakiegoś sklejić..kilka pojedynczych sztuk zgniła od mokrej gleby i coś tak spaliła gleba ale na ich miejscu już nowe wsadziłem,na dniach zrobę jakiś normalny up.pozdro



















2x crazy virgin od pestkomani

przed nimi ulduz i pm db,ulduz zaatakowany przez przędziory,poszły opryski..



afy
 
Ostatnia edycja:

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
nasiona af co mi wysylales to te twarde ? bo właśnie sie moczą :D
 
F

fan

Guest
nasiona af co mi wysylales to te twarde ? bo właśnie sie moczą :D
tak,co nie znaczy że same nie kiełkują,ja nie miałem cierpliwości czekać dłużej niż2dni na kiełki bo było tego za dużo i dlatego im pomogłem a jak kiełkowałem to było zimno i też nie chciały iść teraz jest upał i kły zapieralają aż miło..
















na tym spocie3automaty,ak472m kamilathc,nl i thingdiferen golasa,półauto pm db GGS,nordycki mix od Nawigatora,maroc plus od Rzizo,hashkush Puchacza,hk gg produkcji Thefekt ale od Purplehazego,Ulduzy Booma,wyrwałem ostatnio jakieś meskie i cos już ładnie zaczyna kwitnąć..
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Mi też sie tak wyciągły panienki jak u ciebie.
 
F

fan

Guest
Mi też sie tak wyciągły panienki jak u ciebie.

niech się wyciągają.,będzie łatwiej trenować i będzie więcej szyszek;)

tu najpierw było EarlyPerl x SuperSkunk(oesowe),Shaman x SS(padł i wysadziłem na jego miejsce coś innego),S.Q x SS,2x Ak xGG,Hk DB,PM DB,i mzar gg(padł i wysadziłem na jego miejsce coś innego)raz od wysadzenia udało mi się odwiedzić spota i podlać..





półauto GGS

maroc plus

hk db

ak gg

ak gg 2takie leżały kożeniami na wierzch.,ciekawe czy przezyją..
 
Ostatnia edycja:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Tego półautosa to w blaszaku bez dachu trzymasz? :) ilu litrowa donica? Fajnie już się zapowiada
 

NorthernLights

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2016
Postów
87
Buchów
0
Produkcja nasion tęgie rozkminy miło się będzie zaglądać :jaraczz:

ps. na fotorelacjach widzę pełno pestek od GGS. Czy wszystkie jego odmiany dochodzą pod Polskim niebem?

Powodzenia bez niespodzianek
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Nie ma się co dziwić że wszędzie króluje GGS jak pestki znakomite. Półautomaty dochodzą bez problemu. Z sezonówkami to zależy od odmiany i pogody. Może się okazać że śnieg spadnie pod koniec września i niektórym może jeszcze brakować. Ogólnie pestki od Grzesia miażdżą system, a patrząc na to jak inni producenci się w tym sezonie popsuli (nasiona nie kiełkują i mutanty wychodzą) GRZESIU weź sie za mega hurtową produkcje nasion żeby nikomu nie brakło. Już w tym roku w połowie maja większosć odmian zeszła.
U mnie na 48 nasion kiełka podczas moczenia nie puściła tylko jedna sztuka!
Fan mam na innym spocie jeszcze 4 napale które sadziłem dużo później i zobaczymy jak tam sytuacja się potoczy z kwitnieniem.
 
F

fan

Guest
Nie ma się co dziwić że wszędzie króluje GGS jak pestki znakomite. Półautomaty dochodzą bez problemu. Z sezonówkami to zależy od odmiany i pogody. Może się okazać że śnieg spadnie pod koniec września i niektórym może jeszcze brakować. Ogólnie pestki od Grzesia miażdżą system, a patrząc na to jak inni producenci się w tym sezonie popsuli (nasiona nie kiełkują i mutanty wychodzą) GRZESIU weź sie za mega hurtową produkcje nasion żeby nikomu nie brakło. Już w tym roku w połowie maja większosć odmian zeszła.
U mnie na 48 nasion kiełka podczas moczenia nie puściła tylko jedna sztuka!
Fan mam na innym spocie jeszcze 4 napale które sadziłem dużo później i zobaczymy jak tam sytuacja się potoczy z kwitnieniem.

robiłem fotorelację z produkcji tych nasion więc wszystko jest na forum(kulki miałem od Miertka),to że Ci się meskie wcześniej określiły nie znaczy że af,nawet jak masz damki to kwitnienie zalezy od fotoperidu:)pokażę ci zaraz sezonówkę od Rizzo Maroc plus która zakwitła mi szybciej niż afy ale wcześniej była wegowana w boxie..

cream mandarina xxl,auto mazar,amnesia xxl

creazy virgin-pestkomania

PM DB i Ulduz

tu wcześniej opisywany mix

kwitnący maroc plus









 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nono Fanisko szykuj dobrą suszarnię na jesień bo będzie grubo :) Pozdro :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół