nasiona marihuany

skromny outdoor Fana 2017

Wyszukiwarka Forumowa:
F

fan

Guest
Witam!Na wstępie serdecznie dziękuję wszystkim urzytkownikom którzy podzielili się ze mną nasionami.Kilku osobom zadeklarowałem że pokażę co rośnie z ich ziarenek i dotrzymuję słowa.Zdjęcia zostaną odblokowane dla wszystkich jak tylko rośliny przeżyją do kolejnych odwiedzin na spotach i wtedy też podpiszę zdjęcia.Jest kilka spotów do ogarnięcia po kilkanaście roślin a że nie mam już tyle czasu co w ubiegłym sezonie odwiedziny i aktualizace ograniczam do minimum.Nie wiem też czy zdążę doprowadzić fotorelację do konca bo narodziny dziecka wypadają w terminie zbiorów i z dniem narodzin potomka zamykam wątek.
spoty te same co w ubiegłym sezonie.Ziemia uniwersalna z perlitem azofaską i obornikiem.Nasiona to półautomaty GGS,mix af,sezonowe regi od kolegów z osów i kilka fem po starej znajomości.,wszystko podpiszę jak już będzie wiadomo co ostatecznie daje rade na spotach i nie popali ich mieszanka gleby..










---------- Post Zaktualizowany 17:27 ---------- Data pierwszego postu 17:23 ----------



 
Ostatnia edycja:

Arh+

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2014
Postów
516
Buchów
5
Powodzenia kolego, życzę zdrowego i silnego dzieciaczka, oraz cierpliwości.
Elo
 
U

Usunięty 66767

Guest
Powodzenia z uprawą i życzę zdrowego,ślicznego potomka<lol>Fajne odmianki,bd zaglądał.Pozdro<peace>
 

Osiedlowy Szaman

highly intellectual.
Rejestracja
Mar 26, 2015
Postów
220
Buchów
1
też mam auto od sweet seeds, chociaż dopiero 30 wrzucam do wody. Ogólnie czuję, że będzie grubo dlatego będę zaglądał z każdym up'em
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Jedziesz fan bede Twoim fanem! Pozdro Brachu
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Niezły arsenał kolego.
Wszystkiego dobrego, zdrówka dla kobiety i z fartem!
 

Tadzio420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2016
Postów
50
Buchów
0
Niektórzy albo nie wiedzą co to skromność, albo dla nich to naprawdę nie dużo :D
 
S

SKL

Guest
Czekałem, czekałem na Pana. Fajnie że w tym roku wieeeelu z nas stawia na Grzesia. Tak być powinno. Będę odwiedzał, zapraszam też do siebie :)
 

czipster111

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
53
Buchów
0
Ja w tym roku próbuję G14 od Grzesia jestem ciekaw co z tego będzie :) ale jestem dobrej myśli już 20x pestek na wacie :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Odmiany konkretne, będę zaglądał ;)

Powodzenia życzę :smokee:
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Niech mały siedzi u mamy w brzuszku jak najdłużej żeby tata zebrał na wyprawkę :smokee:
Ciekawie się zapowiada
 

astor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2011
Postów
222
Buchów
3
Czołem Fan w tym roku wysiewem twoje automaty z tamtego roku to pokaże tobie zdjęcia niestety ostatnio miałem mało czasu na zabawę z roślinami jeszcze mój wieloletni spot poszedł sie j.....
Zaczynam kiełkować za dwa tygodnie kolejne dwa pod lampami i idą na dwór
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół